Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/287 anonim ***** válasza:
#190! Persze, de ez igaz az összes incel nyávogásos kérdésre.
márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/287 anonim ***** válasza:

191, tény, bár kevés él ilyen sokáig úgy, hogy nem megy át natúr anyázásba. Meg, kevés szórakoztat. Itt érdekes felvetések vannak, nem csak a natur fröcsögés. Persze, azért az is akad.

Vagy, csak én vagyok mostanában fogékonyabb az oldal adta "lehetőségekre".

Mindenesetre, ez a beszélgetés tetszik, az, ami általában jellemző itt, nem köt le.

márc. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/287 anonim ***** válasza:
51%

"Gyakorlatilag a ferfiak 90%-at kiirtanak."


Szó nem volt arról, hogy kiírtanának akár egy embert is, te agyhalott.

márc. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/287 anonim ***** válasza:
86%

Én egy nőknél abszolút sikertelen, mostmár 30+os férfi vagyok (volt kapcsolatom és nem vagyok szűz). Van bennem egy megértés az incelek problémái iránt, de az évek alatt rájöttem hogy a nők felé kivetített haraguk egy hülyeség.

A nők a férfiak által vannak megvezetve mi alakítottuk ki ezt az eltúlzott rajongást, viszont abszolút támogatom az egyenjogúságukat az élet több területén, nem vagyok maradi se patriarchális társadalom hívő.

A női testet és szexuálist mi bálványoztuk túl, indult ez anno a festményekkel, majd egyre durvább lett fotó, tv, és az interneten csúcsosodott ki. Mi vagyunk a csúszó-mászók akik önbecsülésünket eldobva kuncsorgunk náluk. Én a férfiakra már inkább haragszom. Saját magunkat kéne többre becsülni, tudom hogy nehéz amikor tombolnak a hormonok és megy a verseny hogy minél szebb nőt tudjunk felmutatni magunk mellett. Nem kell átmenni bunkóba csak megvonni a túlzott figyelmet, élőben (utca, szórakozóhely stb..) és az online térben is (nem írkálok nőkre, nem lájkolok stb..)

A hülye klónozós meg tb alapon prosti helyett ezen kéne elgondolkozni, de sajnos mindig lesznek balfékek akik pincsiként loholnak a nők után.

márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/287 anonim ***** válasza:
31%

194


Teljesen igazad van, csakhogy


“ A hülye klónozós meg tb alapon prosti helyett ezen kéne elgondolkozni, de sajnos mindig lesznek balfékek akik pincsiként loholnak a nők után.”


A férfi számára a szexualitás (mennyisége de minősége is) sokkal fontosabb mint a nőnek (akinek inkább a minősége számít). Ilyennek lettünk megalkotva, ez van, ez egy fő motivációs tényező a férfi életében, ha nem a legfőbb motivációs tényező . Emiatt nem kell gyűlölni a férfit. Ha a legjobb kinézetűek megkapják abban a mennyiségben ami nekik elég és emiatt csendben vannak, ezért nem kellene, hogy azok anyja pitsája legyen akik nem kapják meg. Hiszen a férfi esetében ez komoly hátrányt jelent.

Az egyenjogúság jó addig a pontig amíg nem borítunk fel mindent és nem mozdul át a másik javára a mérleg nyelve.

márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/287 anonim ***** válasza:
83%

Értelek csak a földön kéne járni. Nem fognak nőket klónozni a sikertelenek kedvéért.

Viszont a "figyelem" megvonás egy olyan dolog amit már most a jelenben is megtehet bárki, és ha már tömegek teszik meg akkor hatása is lesz. Be kell vinni a témát a fősodrású mainstream média minden platformjára, kihasználni az internet adta lehetőségeket.

És kikérem magamnak én nem a farkammal gondolkozom, ezt az állati ösztönt le lehet vetkőzni úgy is hogy az ember nem vonja meg magától a kielégülést.

Azok a férfiak akik a nők egóját táplálják csak lábtörlők lesznek.

márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/287 Barito ***** válasza:
30%

194-es! Egyetértek veled, de érdemes messzebbről nézni a dolgokat. A feminizmus elvette a nők eszét, és a legtöbbjüknek 8-as 10-es pasi kell, függetlenül attól, ők hogy néznek ki, a többiek szívnak, főleg az 5-ösök és az alattiak.


A férfiak egyre nagyobb %-a van elutasítva, így fruszrtálva, és kiéhezve, ezért nyomulnak ezerrel (értelmetelenül nagy részben) ezért a nők egyre nagyobb figyelmet ego boost-ot kapnak, ami tovább emeli a hülyeségüket, és beáll az ördögi kör.


Az átlagnál jobb kolléganőm nekem panaszkodik, hogy egyfolytában ráírnak Face-en ezerrel. Vadidegenek is. Dícsérik, bókolnak neki, próbálkoznak, nyomulnak már-már eszetlneül...


Pár hónapja jött egy alfahím fickó, és már meg is döntött 4 kolléganőt... A fickó alsó hangon is erős 8-as! (az más kérdés, hogy nős, és most született meg a kislánya)


Szóval, beállt a circulus vitiosus

márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/287 anonim ***** válasza:
81%

194 vagyok

Leírtad te is hogy értelmetlen a nyomulás és mellé még szánalmas is.

Ami most a jelenben egy megoldás lehet az mint már írtam a figyelem megvonás minden téren. De ez nem fog működni addig amíg tömegekhez nem jut el értelmes módon találva az információ. Vannak pl youtuberek akiket százezrek/milliók követnek, csak el kell érni hogy foglalkozzanak a témával, ez nagyon megosztó és vitákat generál ami nekik is kifizetődő.

Nincs új a nap alatt, leírtad hogy jött egy bika és sorra dönti a csajokat, most ezekután hogy össze fekszik egy gyerekes pasival csak magát degradálja le állati ösztönlény szintre ebben a játékban mindkét fél.

Nem tudunk azzal mit kezdeni hogy vannak férfiak akik könnyebben jutnak nőhöz, de megnyugtatlak ez csak nagyon kevés férfira jellemző, a többi harcol, namost ha feladja a harcot a többi ez a kevés az incelek által chad/alfaként megnevezett egyed nem fog bírni milliónyi nővel.

márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/287 Barito ***** válasza:
72%

Igazad van, de a fajtánk akkor sem kell nekik, ha kihal(na) az alfa. Nem az alfák miatt nem kellünk, hanem mert nem vagyunk (elég) vonzóak számukra.


Jó lehet az alfák emelték meg az igény szintjüket.

márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/287 anonim ***** válasza:
55%

Ha a férfiak többsége nem loholna a nők után, az alfák akiknek nem kell vagy kevésbé kell loholnia nem bírna el annyi nővel.

Hülye incel példa: most a 10/5 nők 10/8-tól férfit akarnak mert megtehetik. Csak egyszerűen ezt fordítsd meg. Tárgyiasítva: egy nő nem Rolex ami ritka és értékálló, sok nő van, ha van egy árucikked amiből sok van és nem akarod hogy rád rohadjon mit csinálsz?

Élőbb utóbb engedsz.

Hol tartasz te mint incel? Már jó lenne a 10/3-4-5 nő is csak legyen.

Ez az érdektelenség és figyelem megvonás egy kihagyott ziccer amit ha nem lépünk még csak rosszabb lesz a helyzet.

márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!