Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/287 anonim ***** válasza:
79%
Leszarom.
márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/287 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdekel


Aki annyira nem képes hogy járjon edzeni és tudatosan érkezzen…

márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/287 anonim ***** válasza:
87%
Miért lenne az nők felelőssége, hogy egy ember hogyan rontja el az életét?
márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/287 anonim ***** válasza:
77%
🤔Semennyit? Őszintén? Leszarom.
márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/287 anonim ***** válasza:
75%

Semmit nem vált ki belőlem. Semmi közöm hozzá. A szüleinek lehetne bűntudata, hogy nem támogatták eléggé a szocializációját, kommunikációs készségét, önképét, önbizalmát. Nem vitték pszichológushoz, mikor tini korában már látványosan le volt maradva.

De, ugyanilyen felelős a felnőtt egyén is, aki, mikor felméri mekkora a baj, csak széttárja a kezét és a világra kezd haragudni.

Nekem, egyikben sincs felelősségem. Gyermekem még nincs, így nem csesztem el senkinek a nevelését és, szemben az itteniekkel, mikor 14 évesen leesett, hogy baj van, gőzerővel neki álltam tudatosan megtanulni, hogyan működnek az emberek, a kapcsolatok, mi vicces, mi sok, mikor, mi a jó reakció, válasz.

Én tettem magamért. Ennyit kéne tennie mindenkinek.

Egyetlen idegenért se vállalok, vagy érzek felelősséget.

márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/287 anonim ***** válasza:
79%

Leszrom.

És nem, NEM önhibáján kívül.

márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/287 anonim ***** válasza:
71%

Pont nem érdekel. Hiába fényezed magad, es haritasz, azt ugye tudod hogy az ennyire romlott lélek az nem felnőtt korban alakul ki? Ez valami születési rendellenesség, vagy nem tudom. A narcisztikusokra jellemző hogy mindenki más a hibás, de ő soha. Na ehhez még egy zsiros hajú, piás hájpacni is vagy, akkor aztán ne csodálkozz hogy a 3 fogú Gizike is elküld a fenébe...


De nektek nagyobb baj hogy még a 120 kilótokkal, meg a 175.000 fizetéssel is Istenkirályok vagytok, és nektek csakis a 100% tökéletes nő jöhet szóba, az se számít milyen a személyisége, csak legyen tökéletes. A többi 99%-ot meg észre se veszitek.

márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/287 anonim ***** válasza:
23%
Én szerintem ez inkább külső függvénye ha valaki nem helyes az hátrányból indul. Én például elbeszélgetek nőkel de mivel nem járok gyúrni mert az a sport nem érdekel és nincs helyes arcom ezért nem igazán van sikerem vagy csak nagyon ritkán jövök be valakinek.
márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/287 anonim ***** válasza:
82%
A saját életem érdekel, nem Lusta Pistáé, aki egy csúnya nézés miatt behisztizett valamikor 14 évesen és azóta se volt képes rendberakni magát. A szorongásra, depresszióra és társaira találták ki a pszichológust, ezekre a dolgokra nem a nők meg a szex a gyógymód, csak mondom.
márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/287 anonim ***** válasza:
80%

Ez a legkevésbé a nők hibája.


Aki incellé avanzsál az pusztán azért történik meg, mert a személyisége rettentően SZAR!


F

márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!