Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/287 Barito ***** válasza:
25%

217: "Ezt mikor álmodtad?"


Akkor "álmodtam" amikor a SAJÁT SZÁJUKKAL VALLOTTÁK MEG a nők. (munkahelyen)


Elméleted szerint a nők éppen aludtak, és álmukban beszélték ezeket?

márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/287 anonim ***** válasza:
48%

#221! Nem, szerintem te álmodtad. Eleve miért vallana egy random "férfi" kollégának? Másrészt, hogy lehet, hogy én még egy ilyen nővel se találkoztam több ezer nő közül, akit ismerek. Inkább feljebb tesszük a lécet, nem lejjebb.

Sajnálom, nincs miben reménykedned. Egyébként, ha már a képzelt kolléganőd ennyire lejjebb adta, miért nem veled jött össze? Kézenfekvő lett volna.

márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/287 Barito ***** válasza:
30%

Gyenge pillanatról hallottál már? Az emberekidőnként - ha figyelsz - elszólják magukat.


Másrészt ha jóban vannak veled, megnyílnak neked.


Harmadrészt nem gondolnak bele, hogy magukat leplezik le.


A te téveszméd, a "képzelt" kolléganőm. Valós személy.


Velem akart összejönni, de én nem kértem belőle. Utóbb kiderült jól döntöttem.

márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/287 anonim ***** válasza:
32%

#223! Hallottam. A gyakorin😂A valóságban továbbra sincs ilyen.

Ja, persze. Incelkeént a céges fikuszt is megdugnád, de nem kértél belőle 🤣 Álmodj csak tovább!😴

márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/287 Barito ***** válasza:
16%
Meghagylak téveszmédben.
márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/287 anonim ***** válasza:
66%

224,


Azért az simán elképzelhető hogy egy 49 éves nő már nem izgat egy mondjuk 30as palit, még ha hiánya is van nőkből.

márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/287 anonim ***** válasza:
51%
#226! Persze, hogy elképzelhető. De nem ezeknél a gyikes inceleknél. Vagy ne sírjon a szájuk azért, mert a nők a jó pasikat választják helyettük. Hát, nyilván. Jé, ők is🤷🏼‍♀️
márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/287 anonim ***** válasza:
27%
39 maláj incel te hazug geomaxxer vagy kitiltottunk a blackpill körből. Elbuktál.
márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/287 anonim ***** válasza:
51%
Örülök, hogy ezzel a felfogással nincs nőd
ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/287 anonim ***** válasza:
39f incel Vince megbuktál.
ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!