Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hitegetés ghostingolás új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hitegetés ghostingolás új formája?

Figyelt kérdés

Több esetben a beszélgetés úgy zárul, hogy akkor holnap folytatjuk, de volt, hogy 1-2 nap után is pár üzenetváltást követően azt írta, bocs de jöttek vendégeim, és később beszélünk. Ritka kivétellel itt be is fejeződik a történet, mert többet nem ír, vagy törli is a kapcsolatot.

Az ilyen tapasztalatok alapján, tegnap, már mesengeren direkt meg is kérdeztem, hogy akkor ma beszélünk, vagy mondja meg őszintén, hogy nem jövök be neki és többet nem.

A válasz az volt, hogy de beszéljünk, ennek ellenére a délelőtt 11-kor írt üzenetemre még most sem válaszolt, pedig azóta többször volt aktív.

Nektek mi a tapasztalatotok ilyen téren?


márc. 13. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nincsenek jelei annak, hogy nem érdekled igazán? Nem ír kevesevbet?
márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
az, hogy beszari és nem meri megmondani h bocs de ne írj többet....de lehet, hogy még nem tudja, hogy hogyan végződik a másikkal...
márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Érthető, hogyha az ember elfoglalt, de könyörgöm mai világban mikor mindenkinél ott a telefon, meg írod is, hogy online...

Én ilyenkor mindig magamból indulok ki, ha engem érdekel valaki, akkor hogyan viszonyulok hozzá. A tetteket figyeld. Hiába mondja, hogy érdekled, ha nem is ér rád. Találkozni találkoztatok már? Vagy esetleg mással is beszél és nem tudja, hogy mit akar, ezért neked néha oda dob ilyen kis "breadcrumb" jelleggel pár szót. Mikről írkáltok, érdeklődik felőled vagy csak pár szavas válaszok akkor is?

márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Online kapcsolat az nem kapcsolat. Normalis, hogy az emberek élnek is. Néha elővesznek vmi online vkit pötyögni, de nem az köti le. Aztán hol vannak hol nincsenek a neten.

Ez inkább jo jelnek számít nálam.

márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Amiket írtam azok mind az első nap végére vonatkoznak, és normális elköszönés után megbeszéltük, hogy másnap folytatjuk, de ugye nem.

A tegnapinál is ez volt, és miután kiírtam ezt a kérdést, utána ismét írtam neki, mert láttam, hogy aktív. Egyből olvasta, de válasz semmi, így elköszöntem. Ez a röhej, hogy én megnyugtattam, hogy ha nem akarja folytatni, akkor nyugodtan megírhatja, de azt írta, hogy szeretné.

Ez a fura, hogy nem simán nem írnak többet, hanem úgy tesznek mintha minden oké lenne.

#3 Javaslom az alábbi kis videót, valahogy nagyon igaza van a fickónak, és nem lehet azzal takarózni, hogy nem volt időm írni. Dolgoztam olyan helyen, ahol a gép mellett volt fél perc pihi, ott is tudtam chatelni.

https://www.youtube.com/shorts/iUO2dz2EJh8

márc. 13. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

(#3)

Igaza van. Egy nap 24 óra, ha nem tud időt szánni a másik megismerésére vagy hogy érdeklődjön, mert ugye megismerni élőben kell igazán. De! Addig is míg nem jön össze a személyes találka, az online ismerkedés alatt is kiderül pár dolog. Eleve, ha érdekel a másik, akkor nem hagyom őt abban a tudatban, hogy azon kelljen aggódni, hogy engem érdekel vagy sem.


"Ez a fura, hogy nem simán nem írnak többet, hanem úgy tesznek mintha minden oké lenne."

Mert vagy nem meri őszintén közölni, vagy van más is és nem tud dönteni, talonba tart, ilyen is van. És kenyérmorzsázik, hogy néha oda oda dobja, hogy ne szakadjon meg a beszélgetés, de energiát nem fektet bele igazából.


"Ez a röhej, hogy én megnyugtattam, hogy ha nem akarja folytatni, akkor nyugodtan megírhatja, de azt írta, hogy szeretné."

Tudod mit mondok én neked?

Hogy ne azzal foglalkozz a másik miért vsielkedik úgy, ahogy, mert ha így teszel azzal át tolod a fókuszt a másik személyre. Magaddal foglalkozz. Neked jó ez így? Ha nem, akkor tégy aszerint. Ha jó lenne nem írtál volna ki kérdést. Látod, hogy azt írja szeretné folytatni, de közben meg így folytatódik az egész. Te döntöd el, hogy neked ez így okés vagy sem. Tedd át magadra a fókuszt. Mert, ha a másikon van, akkor ő felel a boldogságodért, ki adod a felelőséget a kezedből.

márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 A kérdést azért írtam, ki mert én ugyan így jártam párszor, és kíváncsi voltam ez mennyire lett általános? De itt divat nem a kérdésre fókuszálni, hanem a kérdezőt becsmérelni , ha magyarázatként leírja a történetét a kérdéssel kapcsolatban.
márc. 13. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a 6-os nem téged becsmérelt kérdező, hanem próbált jó tanácsot adni.

Egyébként nekem ilyen bocsi jöttek a vendégek féle eltünésem még nem volt, de hasonló sunyi és gerinctelen kihátrálások már az évek folyamán bőven. Szerintem ez részben divat, részben pedig azt is jelenti, hogy jellemtelen és önző, empátiahiányos a másik fél. Sajnos ez egyre gyakoribb lesz úgy érzem, és igazából nem tehetsz semmit, be kell nyelni, el kell engedni. És a jövőben megpróbálni jobban szűrni. Egyébként engem is zavar ez az egész, pont ezek a fajta emberek az online kommunikáció és ismerkedés férgei és kártevői, lassan már senkivel nem lehet beszélni nyugodt szívvel mert nem tudhatod mikor fog ghostolni vagy slow fadelni. És kellemetlen ha mindig belerakja az ember az energiát, hogy aztán szó szerint a kukában landoljon. Rendesen kiégető tud lenni. Talán azt tudom még tanácsolni hogy ne rakjál bele eleinte túl sokat, csak amennyit nem sajnálsz, és megelőlegezel bizalmat. Akkor kevésbé lesz gáz amikor eltűnik. Vagy ha meg maradtok mindketten, legalább lassan és fokozatosan tudtok építkezni.

márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Azért nem válaszol mert annyira nem érdekled, illetve van olyan aki jobban érdekli. De ha az nem jön össze, még jó leszel neki te is. Sajnos én is futottam ebbe bele már. :(
márc. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fú, azért a görcsösség is érződik rajtad. Elérhető, oké, és? Én kollégámmal messengeren beszélek. Vagy beugrok a boltba, és olvasom, hogy mit kell venni, vagy valakivel találkozom, és megnézem mit írt, de ettől függetlenül igen, van, hogy nincs rá fél percem, hogy elolvassam és hosszan vissza is írjak. Megőrülnék, ha valaki 4-5 óra után számon kérne engem, hogy na miért nem írok már vissza.

Érdeklődd meg, hogy milyen a napi rendje, miket csinál, milyen a meló, ebből tudhatod, hogy mennyi ideje van írni. De nem te vagy a világ közepe. Ha minden nap beszélgettek, az szerintem okés. Az nekem sem férne bele, hogy kimarad 1-1 nap.

Neked tényleg nincsenek olyan napok, hogy valakivel vagy, és 3-6 órán át sem érdekel, hogy ki mit írt? Van hobbid, szoktál sportolni?

márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!