Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hitegetés ghostingolás új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hitegetés ghostingolás új formája?

Figyelt kérdés

Több esetben a beszélgetés úgy zárul, hogy akkor holnap folytatjuk, de volt, hogy 1-2 nap után is pár üzenetváltást követően azt írta, bocs de jöttek vendégeim, és később beszélünk. Ritka kivétellel itt be is fejeződik a történet, mert többet nem ír, vagy törli is a kapcsolatot.

Az ilyen tapasztalatok alapján, tegnap, már mesengeren direkt meg is kérdeztem, hogy akkor ma beszélünk, vagy mondja meg őszintén, hogy nem jövök be neki és többet nem.

A válasz az volt, hogy de beszéljünk, ennek ellenére a délelőtt 11-kor írt üzenetemre még most sem válaszolt, pedig azóta többször volt aktív.

Nektek mi a tapasztalatotok ilyen téren?


márc. 13. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ó, futottam bele ilyenbe, de még mennyire! A legdurvább az volt, mikor találkozni sem akartam, rábeszélt a pasi (régi ismerős, nem vadidegen), majd a randi végén közöltem, hogy szerintem nincs értelme újabb találkozónak, ő erősködött, hogy de, de, mindenképp tartsuk a kapcsolatot, akár barátilag. De ő nem keresett, ha én kerestem, alig reagált. Pár nap után hagytam a csudába, majd utóbb megtudtam, hogy ez idő alatt is folyamatosan randizgatott... Gondolom, tartaléknak akart volna, de még ezt is sz*rul csinálta.
márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!