Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak nektek mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

márc. 25. 21:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
41%

Tudjátok, miért van ez?


Lehet a pénzt meg a státuszt okolni, instamuciknál lehet igaz.


De én nőként előbb feltételezem egy fizikai munkásról, hogy proli.


Értsd: hogy szexista, a munkatársaival kocsmázik, és csak csöcsökről meg pinákról tud beszélni, hogy konzervatív/tradicionális, hogy főzni kell rá, mert 12 órákat dolgozik, csak zsírt eszik, hangos, dagadt, és mindenkit lenéz.

márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
54%

9

Simán leállnék egy autószerelővel, nekem a tinta marad ott néha a kezemen... (könyvelő vagyok)


7

A gyári meló sem kizáro ok, de amikor nulla ambicio, nulla motivácio, "jo a netto 200", azzal mit kezdjen egy valamire valo nő aki tanult, tett érte, hogy jobb legyen? Egy motiválatlan gyárimelósra, nem igazán lehet családi életet alapozni. A nők többsége, tanul, dolgozik, eltartja magát, de egy férfit nem fog.... Szomoru, amikor ezt felróják egy nőnek, holott, a nők magyon kis %a megy a pénzre. A megfelelő egzisztencia egy jó alap, de önmagában édeskevés.

márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
86%
Pályakezdőként dolgozom alkalmazás üzemeltetői munkakörben vidéken és így kapok nettó 280et.
márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
43%

Most erre miért kaptam lepontozást????

12es voltam

...

márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
46%
Mert igazad van.
márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
11 Ez a feltételezés talán a szocializmusban még megállta a helyét és az utána lévő 90-es években. Akkoriban kitanultál egy szakmát és végigdolgoztad benne az életedet meg volt egy két munkahelyed, lassabban fejlődött nálunk a technika is. Nekem ma már lassan PLC-t kell tudnom megtanulni programozni, úgyhogy közben fizikai munkát végzek mint szakmunkás.
márc. 25. 22:38
 17/66 anonim ***** válasza:
83%
16, ez a feltételezésem mindig bejön, mikor szerelőt kell hívnom valamiért.
márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
36%

16

És mi tart vissza?

Nekem meg a macro írást kellett megtanulnom. Na bumm! Megtanultam...

márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
nem épitőiparban dolgozom, de akik házhoz járnak ki szakik ott eltudok képzelni egy nyereségvágyból elkövetett szakma kitanulást, a többi meg jön magától, sajnos sokan hasznot húztak belőle hogy betudnak kötni egy konnektort meg egy mosdó szifont úgy hogy nem robban fel a fél ház, ez igencsak a motiváció hiánya szerintem
márc. 25. 22:46
 20/66 A kérdező kommentje:
megtanulom én is remélem nem lesz bumm
márc. 25. 22:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!