Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak nektek mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

márc. 25. 21:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, hogy ki milyen ember, nem végzettség függő, engem nem érdekelt sosem, mi a szakmája egy férfinak, csak legyen becsületes, tisztességes munkája.
márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
15%
Bárcsak minden nő ilyen lenne mint te 61-es válaszoló!
márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
84%
Pék
ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Halotthamvasztóban vagyok hamvasztóbiztos. 32
ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
19%

Látom jól le lettem pontozva. Igazat kimondó embereket mindenhol utálják. Tényleg nagyon kevés olyan nő van mint a 61-es válaszoló. Szerintem ő nem trollkodásból írta amit írt. Manapság sajnos a nők kihasználják a "kihasználható" férfiakat! Én nem a kihasználható kategóriába tartozok ahogy haverom sem nyílván nekünk ezért nincsen nőnk mert a nőknek ugye vannak megérzéseik!

Van a másik haverom 185 cm 70 kg ő neki van nője mivel ő kihasználható típusú. Neki csettintésre lesz nője főleg ha a nő tudtára adja hogy mekkora egy papucs. Ő az a pasi aki úgy táncol ahogyan egy nő fütyül, ilyen pasik kellenek a nőknek!

ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
19%
Erre van is példám. Jött a munkahelyre egy léhűtő csajszi aki állandóan a pittyogó Messengert nyomogtta. Rájött arra hogy a férfi kollegám a kihasználható típúsút mennyire ki lehet használni és mindenért őt kérte meg hogy segítsen neki. Ez gyakorlatban úgy nézett ki hogy a férfi kollegám a nő helyett dolgozott a nő meg nyomogatta a telefont. Nem hiába lesz annak a férfi kollegámnak mindig nője. Egyrészt magas és vékony a mostani nőknek ez a zsánere, másrészt meg kihasználható. Többször ugrott egyből annak a női léhűző kollegának a férfi kollegám. Most meg már a férfi kollegám is léhűtő lett ugyanannyira mint a csaj mert rájött a férfi kollegám hogy én gyors és precíz munkaerő vagyok így ő miért dolgozzon majd megcsinálja helyette a gyors munkaerő. Viszont akkor az ő fizetését az én bankszámlámra kellene a munkahelynek utalnia ha ő nem dolgozik vagy csak annyit dolgozik hogy fenttartsa azt a látszatot hogy ő igenis dolgozik.
ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!