Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak nektek mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

márc. 25. 21:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
41%

11 szerintem a nagymértékű előítéletesség (amit előadták) is kimondottan proli szokás, é ne haragudj de te is leírtad most hogy a pénz és a státusz számít, hiszen csak az jöhet számításba aki mellett egész nap szórakozni lehet utána meg elvisz a csilivili étterembe. Különben sosem értettem az ilyen embereket, te felkelsz és elmész a éttterembe? Egy nap 3-4 szer? Vagy csak úgy tudod elképzelni az életet hogy személyzet van aki főz mos takarít?


A te észjárásod alapján az emberek (vagyis persze csak a férfiak) többsége utolsó proli!

márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
43%

12es úgy írsz mintha csak a nők dolgoznának, vagy aki keveset keres szerinted nem is dolgozik?


akkor kérdezhetjük azt hogy miben jobb egy nulla ambíciós, nulla motivációs nő? Hiszen itt ezt mindig csak a férfiaknak róják fel! Azért egy könyvelőt ne akarjunk már valami atomfizikusnak beállítani!


Ennyi erővel egy melós is mondhatja hogy egy könyvelő csak punnyad motiváltanul a monitor előtt és pötyögi a számokat, akkor ő mitől olyan ambíciózus?


(Csak mellékesen jegyzem meg hogy az alkalmazott könyvelők se keresnek sokat, csak a maszekok akik bezsebelik „jutalékot” azért hogy az ügyfélnek „rendben“ legyen a könyvelése)

márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
78%
Proli viselkedése egy felső képzésben részt vett vagy magas beosztásban dolgozó férfinak vagy nőnek is lehet. Akik ránézésre megítélnek embereket és 100% ban le nézik ott komoly hiányoságok vannak emberi értékeket nézve . Azért akadnak még normális nők remélem akik nem egy burokban élik az életüket és egysíkúan tekintenek a világra. Az értelem is olyan , hogy azért mert nincs papírja róla valakinek még ott lehet benne.
márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
34%

22

Egyrészt, IFRS könyvelő vagyok, és [(nem sok van az országban, (ha tőzsdén jegyzett céged van, ilyen könyvelőkre van szükséged)] és rohadt sokat kell hozzá tanulnod, plusz finance angol felsőfokon..és nem, nem érzem magamat semmiképp "atomfizikusnak", sőt...


"Ennyi erővel egy melós is mondhatja hogy egy könyvelő csak punnyad motiváltanul a monitor előtt és pötyögi a számokat"

Én azt gondolom, hogy már nem vagyok túl motivált, de nem is kell annak lennem, mert elértem egy életszinvonalat, egy megfelelő keresetet. Ennek a megtartása motivál...Persze, mindig van hová fejlődni, rádásul, mindig tanulok valami újat, gyakorlatilag minden nap...mert a törvények, szabályok, naponta változnak! De kérdem én, szerinted egy tanult nő, mit kezdjen egy ilyen "egyszerü melóssal"? Akinek az életcélja annyiban merül ki, hogy ki tudja fizetni az albérletet, meg az alsópolcos kajákat...mh?


Nőtől ugyanugy szomorunak tartom, ha csak ennyire van igénye...éppen ezért, nem is nagyon vannak alacsonyan kvalifikált barátnőim. Sem gondolkodásban, sem egzisztenciálisan nem vagyunk azonos szinten.

márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
61%

24 szerinted a munka az egyetlen dolog az életben amiben ki lehet teljesedni, ami motiválhat?


Nem értem számodra miért olyan elképzelhetetlen hogy az emberek nagy része a munkahelyét csak bevételi forrásként kezeli, mellette van vállalkozása hobbija élete


Egy jó ácsnak, autószerelőnek is folyamatosan képeznie kell(ene) magát hogy a technológia aktuális szintjén legyen a tudása


De gondolom csak azt akarod ismételgetni hogy minden kétkezű munkás alsórendű proli, és csak a diploma tesz emberré


Én is dolgoztam irodán, és rengeteg többdiplomás proli kollégám volt, akiknél jellemzően csak a csöcsök és seggek volt a téma, meg persze az hogy ki mennyire rúgott be a hétvegén, és mennyire akar a következőn

márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
38%

"Én is dolgoztam irodán, és rengeteg többdiplomás proli kollégám volt, akiknél jellemzően csak a csöcsök és seggek volt a téma, meg persze az hogy ki mennyire rúgott be a hétvegén, és mennyire akar a következőn"


ahova beulok italozni mindig ez a tema naluk.. hangosak probalnak nagyokat mondani, jatszak a fejuket a semmire..

márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
39%

#25


Az megvan, hogy a 12es komment is az enyém? 🤣


A miheztartás végett: Jelenleg egy nem diplomás pasival randizom, (villanyszerelő, vallalkozó) és jól alakulnak a dolgok. Dolgos, szorgalmas, mellette tanul, most is. Szóval erről ennyit. (Szerintem direkt nem érted amit írok)


"Nem értem számodra miért olyan elképzelhetetlen hogy az emberek nagy része a munkahelyét csak bevételi forrásként kezeli, mellette van vállalkozása hobbija élete"

- Én is, igaz, vállalkozásom már nincs, mert bőven megfizet a multi, és általában fél5kor kiesik a toll a kezemből. De a netto 2-300 ezres gyártó sori "egyszerümelossal" akkor sem fogok tudni mit kezdeni. Nem tartom értéktelennek, csak simán nem.kezdenék vele...mert nem működne...


Direkt nem érted amit írok?

márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
41%
27. mert nagyok az igenyeid.
márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
45%

28

Hát - ha az, hogy ugyanazt elvárom, amit én is letettem az asztalra, nagynak számit, akkor vallalom

... 😏

márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
25%
29. ferfi vagy.. kar nonek kiadni magad.. feltetelezem 40 koruli vagy tobb ..
márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!