Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak nektek mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

márc. 25. 21:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
0%
Kukas
márc. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
71%
#34 komolyan hamarabb jut eszedbe az étterem, mint az, hogy a férfi magára (is) főz? És csodálkozol, miért gondolja azt egy tájékozottabb ember, hogy a sori munkás proli...? Vagy főz az asszony, vagy étterembe kell menni. Olyan nincs, hogy kivegye a részét az otthoni dolgokból.
márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
45%

Na amúgy ez igaz, nekem pl ebből indul az hogy mamahotelessel nem kezdek.

Mert ott is csak főznek rá.

Ellenben a volt férjemnek nem volt anyja és jéé, tudott főzni férfi létére.

Tehát mamahotel kizárt.

Párkapcsolatban is azonnal át kapcsolnak gyerek üzemmódba.

Úgy tudnám elképzelni hogy egyik nap ő főz, másik nap én. Takarítás közös feladat.

márc. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
27%

40

Jaa, tehát ott oke a biologia, hogy a férfi fiatal nőt akar, de ott màr nem oké, ha a nő biologiaja arra van programkzva, hogy neki pedig erős apa kell 🤣 (jelenleg nem a fizikai erő jelent bármit, hanem pénzért kaood meg a dolgokat. Uh aranyásó vagyok ettől, ahha világos! 😊 a kettősnérce...

márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
41%
Szoftverfejlesztő vagyok. Az átlagnál többet keresek ugyan, de nem eleget ahhoz, hogy kompenzáljam az undorító külsőmet.
márc. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
0%

Nekem olyan férfi nem kellene, munkától meg fizetéstől függetlenül, akinek a közös programok annyit jelentenek, hogy “szórakoztatni kell a nőt”. Na hát ez pont az a proli szint amiről beszélt a könyvelő válaszoló.

Volt olyan exem, aki gyárban dolgozott, nem volt itthon böfögő, söröző arc, főzni is szeretett, takarított is, mentünk mindenfelé, városon belül is, meg nyaralni is, wellnessezni is, mert NEKI IS igénye volt rá, konkrétan a wellnessért jobban rajongott mint én. Én még csak nem is ő állta az egészet, mondjuk ha ő állta a spa belépőt, én fizettem este az éttermet, vagy fordítva.

De ugyanígy az átlag itthoni napokon is volt igénye elmenni néha moziba, vagy barátokkal kirándultunk, stb. Az tény, hogy a kulturális programok mint a színház és múzeum annyira nem vonzották, bár a Terror Házába vagy a Body kiállításra elmentünk egyszer, mert az érdekelte, de úgy általánosságban nem érdekelték az ilyesmi programok.

De nem is azt várom, hogy a férfit mindenhova el lehessen rángatni magammal mint egy bábut, hanem hogy legyen alapból érdeklődés benne x dolgok iránt, amik a négy falon kívül történnek. Ha ez nincs meg, akkor nekem aztán mindegy, hogy felsővezető vagy melós, csak utóbbiak esetén gyakoribb a dolog.

márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
45%

Műszerész-gépbeállító a hivatalos megnevezése a munkámnak, de valójában inkább szoftveres részét viszem én. Tehát a speciális gépeknek a nem hardveres, műszaki dolgait intézem egy gyárban, egy műszakban.

29 éves vagyok, de lassan 30...

Nem hiszem amúgy, hogy a munka számítana. Én konkrétan odáig nem jutok el, hogy bárki is elutasítson. Őszintén, már annak is örülnék ha legalább lenne egy nő aki elutasít. Olyan szinten nem érdeklem a nőket, hogy konkrétan odáig sem jutok el, hogy egyáltalán bármi közöm legyen egyikhez is.

Ez van.

márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
47 ugyanígy vagyok én is
márc. 26. 10:14
 49/66 anonim ***** válasza:
51%

47, 48

De ez miért a nők hibaja? Menj oda a nőhöz... (nem a 10/10es, felsőpolcos, tanult, csinos, vékony nőhöz, hanem a 80-90kg.os dohánybolti eladó Mariannhoz...

márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
38%
A kinézet és az intelligencia,hozzáállás fogja meghatározni hogy egyáltalán találkozom e egy férfival.
márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!