Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők, melyek a legfontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, melyek a legfontosabb tulajdonságok egy férfiban párkeresés során?

Figyelt kérdés

1 - Legyen határozott, alfa jellemű

2 - Legyen kedves, odaadó

3 - Legyen sportos testalkatú

4 - Legyen diplomája

5 - Legyen egy jól fizető állása

6 - Legyen nagyvonalú (pl. fizesse a nyaralás rádeső részét vagy egy ruha vásárláskor vegyen neked ruhát/kat)

7 - Legyen saját lakása és autója

8 - Legyen legalább 180cm magas

9 - Egyéb: írjátok le


márc. 29. 09:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Ez a 8, amiket soroltál + legyen nagy farka és jól szexeljen. Najó, a “legyen diplomájától” el tudok tekinteni, ha más (tisztességes) módon keres sok pénzt és értelmes.
márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

2., 3., 5., 6., 7.

A többi nekem nem számít.

márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
1 - A jól szexeljen mit takar? Mindig felnyal a plafonra vagy biztosít egy hosszú dugást? :D
márc. 29. 10:02
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
#3 a nyalást nem kimondottan szeretem. Mert a többség nem csinálja jól. De ha ügyes, akkor nyugodtan :D A dugás meg nem attól jó, hogy egy órás, sőt én 20-25 perc után már megunom, hanem legyen mindig változatos, szenvedélyes, ne mindig ugyanaz legyen a forgatókönyv.
márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4 - Ja, ezzel én is hasonlóan vagyok. Én pl. férfiasan szeretem elkapni az aktuális barátnőmet és jól megdugni. Nem igazán szeretem a nyálas témát.
márc. 29. 10:11
 6/30 anonim ***** válasza:

1(határozott legyen, ne "alfa jellem"),2,5,6,7

Ha minimum 175 cm, az is elég nekem.

márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb: Azonos humorérzék, ez jutott eszembe azonnal a kérdés megnyitása előtt, nem ezek amiket felsoroltál.


A példáidból a határozottság, de erre a tipikus alfaságra csak a csávók izgulnak egymás között. Velem ne játszon dominanciaharcot, határozottság alatt azt értem pl, ha rá akar tukmálni egy ügyintéző ilyen-olyan szarokat amikre semmi szüksége, akkor tudja lekoptatni, munkahelyen merjen kiállni magáért, ne pedig rángatható bábu legyen, ne itt-ott olvasott dolgoknak akarjon megfelelni, hanem legyen kritikus gondolkodása, stb.


Testalkat: Kb onnantól mindenféle szokott tetszeni, hogy nem egy elfolyó, tokás massza az ember, nem a kigyúrt kockahas a “rajtengedély”. Az arc fontosabb, szép szemek, ápolt bőr, ha van borosta, szakáll, az is ápolt, nem ilyen retkes büdös ami csak nő a vakvilágba.


Nagyvonalú legyen, igen, de én is az vagyok, ha ő fizet valamit, legközelebb én is fogok mást. (Azt hótcikinek érzem, amikor felezgetni kell a kasszánál, plusz én nem használok kp-t szóval nincs is miből kiapróznom a felét, úgyhogy csak olyan van, hogy valamelyikünk áll mindent.) Azt utálom viszont, aki semmire nem hajlandó költeni, volt olyan exem akivel egyszer nem mentünk sehova mert a saját részére is sajnálta a pénzt mert nyaralni baromság, minek menni bárhova, pénzkidobás, az ilyen szobapenészeket nem bírom.

márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
érzelmi intelligencia, empatikus, tudatos-jelenben létező, dráma-játszma mentes, itélet mentes, önszerető-önelfogadó, tudja kicsoda mit akar az élettől,
márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mind + higiénia, barber shopban vágott frizura, borotvált arc, jó illat, igényesség.
márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Akkor az eddigi kommentek alapján, nagyjából valós az a rajtengedély amit az incelek osztanak itt. :D
márc. 29. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!