Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők, melyek a legfontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, melyek a legfontosabb tulajdonságok egy férfiban párkeresés során?

Figyelt kérdés

1 - Legyen határozott, alfa jellemű

2 - Legyen kedves, odaadó

3 - Legyen sportos testalkatú

4 - Legyen diplomája

5 - Legyen egy jól fizető állása

6 - Legyen nagyvonalú (pl. fizesse a nyaralás rádeső részét vagy egy ruha vásárláskor vegyen neked ruhát/kat)

7 - Legyen saját lakása és autója

8 - Legyen legalább 180cm magas

9 - Egyéb: írjátok le


márc. 29. 09:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

1 - a határozottság jó, de aki alfának meg hasonlóknak sorolja magát, az egy komolyanvehetetlen fogyatékos.

2 - persze, és ezek kölcsönösek a kapcsolatban. Ő is kedves és odaadó, és én is vele.

3 - ne legyen elhízva, de nem is kell kigyúrt állatnak lenni. Egészséges legyen.

4 - nem érdekel. Olyasmivel foglalkozzon amit szeret, ha diplomás akkor diplomás, ha nem, akkor nem.

5 - álszentség azt mondani, hogy ez nem számít. Ha közös életet tervezünk, akkor a fizetés is fontos. Annyit várok el, amit én fel tudok mutatni, álljon meg a lábán, legyen önellátó.

6 - nem kell eltartani, meg mindent megvenni nekem. Én is felnőtt keresőképes ember vagyok.

7 - az autó még oké, de manapság a saját lakás kész csoda. Ezek egyáltalán nem alap elvárások. Ha nekem sincs lakásom (kocsim van, képzeld, nőknek is lehet) milyen alapon várnám el?

8 - én vagyok majdnem 180cm, elég magas vagyok. Igen, szeretném, ha a párom nem lenne nálam kisebb.

9 - Egyéb: őszinteség, megbízhatóság, intelligencia, humor (elég elvont humorom van, imádom ha ebben partner), jó kommunikációs készség, szexuálisan passzoljon hozzám.

márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

20 - Csak egy troll, köze nincs ehhez a keresethez. SSC-be is kiemelkedő egy ilyen kereset, nézd csak meg a béreket... 4 nyelven meg annyira beszél, mint amennyire én vagyok kutató fizikus.


21 - Korrekt

márc. 29. 11:56
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a 14-es vàlaszolónak mennyi tapasztalata van, de én tavaly végeztem gèpészmérnökin előtte kèt èvet voltam a cégnél gyakornok, de 24 évesen kapok nettó 545-öt, szóval több év utàn elképzelhető ez a bér, mèg ha nem is minden cégnél. Mi pl. Egyedi géptervezéssel foglalkozunk, nem csak valami himi-humi aktatologatàs, jó pozicionálással lehet szerintem ennyit keresni.
márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%

1 - Legyen határozott, alfa jellemű


Hàt tutyi mutyi semmiképpen ne legyen.


2 - Legyen kedves, odaadó


Alap

3 - Legyen sportos testalkatú


Nem feltétel. Inkább vékony legyen. Nagy izmok nem hoznak lázba. A túlsúly meg egyenest taszít!


4 - Legyen diplomája


Alap

5 - Legyen egy jól fizető állása


Annyit keressen mint én (600 e) nem olyan megugorhatatlan szerintem.


6 - Legyen nagyvonalú (pl. fizesse a nyaralás rádeső részét vagy egy ruha vásárláskor vegyen neked ruhát/kat)


Nincs ilyen szerintem. Jólesik ha kedveskedik karácsonykor vagy ha szülinapozunk. Nyaralni meg költségeket megosztva…


7 - Legyen saját lakása és autója


Én is rendelkezem ezekkel. Ezért elvárom.


8 - Legyen legalább 180cm magas


175 től felfelé már oké.

márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

23 - Mérnök vagy és SZJA mentes. Gépészmérnökkent az 545 eleg jó bér amúgy. Én is az vagyok, nekem 630 a nettom. Majdnem 7 év tapasztalattal.


O fixen nem keres ennyit, full kamu, csak hergeli az embereket az ilyen megnyilvanulasokkal.

márc. 29. 12:13
 26/30 anonim ***** válasza:

Legyen magabiztos, határozott. Az alfa dolog nagyon tág értelmezéssel bír, úgyhogy hanyagolnám.

Legyen kedves, odaadó, figyelmes, megbízható, hűséges minden téren.

Legyen egy olyan fizetése, amiből félre tud tenni és közben nem kell számolgatni, nélkülözni, kuporgatni.

Hasonló körökben mozogjunk, legyen egy értelmi szinten velem, ha butának tartom, papírtól függeltenül, rövidre zárom az ismerkedést. Hasonló életsílusú és értelmi szintű barátok, munkatársak, közeg.

Tudjon bánni a pénzzel, legyenek hasonlóak a prioritásaink.

Ne legyen zsíros, puhos, vagy sovány. Ha sportos, izmos, az persze előny, de nem feltétel.

Ne legyen zsugori, fillérbszó. Alapvetően nem kell meghívni nyaralni, a ruháimat, egyebeket eleve én veszem, de, ne patika mérlegen mérje a kiadásokat és ne szakadjon bele, hogy néha eszébejussak, adjon valami apróságot. Ezek oda vissza alapok szerintem.

Legyen jogsija, előny, ha kocsija is van (nekem is van mindkettő) és lakjon külön a szüleitől, családtagjaitól. Legyen valóban önálló. (Szintén adott)

Legyen minimum 170 és ne legyen 185 fölött a magassága.

Egyéb: Szeresse az állatokat, az állattartás terén azonosak legyenek az elveink.

Amennyire lehet, azonos értékrend, normarendszer.

Összecsengő tervek a közeli és távoli jövőre nézve.

Magas szociális és kommunikációs készség. Azonos humorérzék.

Önkontroll!

Egészéges önismeret.

Hasonló érdeklődési kör.

márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Budapesten a 750 nem kiemelkedő olyan szempontból, hogy kb ennyi elég egy normális életszínvonalra. Amúgy sokan keresnek ennyit, pont azért annyi az áltagbér amennyi, mert a sok vidéki minimálbérest ellensúlyozzák a bp-i magas fizetések.

Tehát ja, vidékhez képest kiemelkedő, de amúgy meg nem egy nagy pénz önmagában.

márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Jó, de te sose kerestél ennyit vagyis kerestél de nem találtad. 🤡


A KSH szerint az átlagbér br600 körül van, ami nettó 400. A Medián nettó 350 fele, szóval a 750 nettó minden csak nem átlag, Budapesten se. Mellesleg ha 750et keresnél, akkor tudnád, hogy abból bőven átlagos/normalis életszínvonal felett lehet elni. 🤡

márc. 29. 12:57
 29/30 A kérdező kommentje:
Ja, Budapesten el 2 millió ember, vidéken meg 7 millió szóval nem gondolom, hogy BPi keresetek húzzák fel az átlagbért. Butaságod határtalan.🤡😂
márc. 29. 12:59
 30/30 anonim ***** válasza:

Nekem ezek lennének, 28 vagyok. (De amúgy házas vagyok, 2019-ben ismertem meg a férjemet, úgyhogy évek óta lejöttem az ismerkedésről.)


1 - Legyen határozott, alfa jellemű - Hát hallod, legyen határozott, persze. Fontos az állhatatosság, mert az egy jó tulajdonság, és lehet tisztelni valakiben. De ettől az "alfa" szótól feláll a szőr a hátamon, túl sok negatív konnotatív jelentést csatolok hozzá.


2 - Legyen kedves, odaadó - Rohadt fontos. Legyen figyelmes, legyen számára fontos, hogy mi a jó nekem.


6 - Legyen nagyvonalú (pl. fizesse a nyaralás rádeső részét vagy egy ruha vásárláskor vegyen neked ruhát/kat) - A nagyvonalúság fontos, de amíg nincs közös kassza, mindenki fizesse a saját részét az utazásokból. Persze ha fizet helyettem valamit, amit amúgy magamnak vennék, pl. ruhát, az nagyon adja. Ha nem nagyvonalú a férfi, kizáró ok. Nem mernék úgy gyereket vállalni tőle, hogy azon kelljen aggódnom, gondoskodik-e majd a gyerekről is, meg rólam is. Válás után rólam nyilván nem kell, de a gyerekről akkor is teljes odaadással. Gondold el azt a terhességet, azt a munkából kimaradást babázás miatt, mikor a nő aggódhat, hogy a férfi pénze az övé is-e, vagy nem. Ehhez jól meg kell ismerni a másikat, és ami nem árt, az a házasság, meg a közös kassza.


8 - Legyen legalább 180cm magas - Fontos, de mert én magam vagyok 180 cm. Ha alacsonyabb lennék, nem lenne ez sem fontos. Férjem 185.


9 - Egyéb: írjátok le - Hát, itt aztán lehetne sorolni. Ha nincs jól fizető munkája, lakása, autója, merthogy ezeket nem fontosnak ítéltem, az akkor is fontos, hogy legyen valami karriercélja, ami felé hajt. Nehogy csak el akarja lébecolni az életet. Tegyen azért, hogy egyre jobb létben éljen, és ezáltal asszonya, gyermeke is. Ez férfias tulajdonság, és ebben ő maga is kiteljesedhet, ha akar.

Fontos még továbbá, hogy legyen bármiféle érdeklődési köre, hobbija.

Legyen kompromisszumkötésre képes.

Lehessen vele megértekezni mindenféle témákat, akár a kapcsolati súrlódásokat, akár a világból bármilyen témát.

Most ezek jutottak eszembe, de tuti még van egy csomó. :D

márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!