Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők, melyek a legfontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, melyek a legfontosabb tulajdonságok egy férfiban párkeresés során?

Figyelt kérdés

1 - Legyen határozott, alfa jellemű

2 - Legyen kedves, odaadó

3 - Legyen sportos testalkatú

4 - Legyen diplomája

5 - Legyen egy jól fizető állása

6 - Legyen nagyvonalú (pl. fizesse a nyaralás rádeső részét vagy egy ruha vásárláskor vegyen neked ruhát/kat)

7 - Legyen saját lakása és autója

8 - Legyen legalább 180cm magas

9 - Egyéb: írjátok le


márc. 29. 09:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

2 - Legyen kedves, odaadó

ALAP


5 - Legyen egy jól fizető állása

ALAP (nekem is az van)


6 - Legyen nagyvonalú (pl. fizesse a nyaralás rádeső részét vagy egy ruha vásárláskor vegyen neked ruhát/kat)

Na ez rohadt nagy f*szág, de az, jogy a randikon ő fizet, az ALAP


7 - Legyen saját lakása és autója

ALAP (nekem is van)


9 - Egyéb: írjátok le

- Ne legyen gyereke, de akarjon gyereket

- Ne legyen nős, baratnős

Közös érdeklődési kör. (Pl. Én imádok utazni, wellneselni, ha te nem, nem egymast keressük)

márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
11 - Mennyit keresel? Csakhogy tudjam neked mi a jó fizu.
márc. 29. 10:55
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

2, Legyen kedves, odaadó

9, Legyen őszinte

10, Lehessen vele beszélgetni, közösen tervezni

11, Szeresse az állatokat

12, Akarjon gyerekeket

13, Ne legyen női/férfi munka beállítottságú, azaz én simán betonozok és kertet ások, ő se gazoljon be a mosogatás, pelenkázás gondolatától.


A férjem, amikor megismertem éppen munkanélküli volt, 2 váltásnyi ruhája volt és szívességből lakott az egyik barátja nyaralójában...

Azóta eltelt 21 év és közösen építgetjük az életünket már 3 gyerekkel.


Nagymamám is megmondta: Nem az az igazi férfi, aki a csillagokat is neked ígeri az égről, hanem aki szó nélkül felmossa helyetted még a konyhát is amikor beteg vagy!

márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
24%

12

750 (netto) nyilván ez annyira nem kienmlkedő fizetés, de azert nem is átlag alatti.


10es kommentedre reagálva, nem értem, hogy ez miért baj, miközben te ugyanúgy külső szempontok alapján válogatsz! Nincs olyan, hogy incel, olyan viszont van, hogy csóró, mamahoteles, autó nélküli lúzer férfi, vékony, jól kinéző, fiatal, csinos nőt akar....😏

márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
15 - LOL, a nettó 750 nem kiemelkedő fizetés, mesélj még. xD Múltkor még 650et kerestél diploma nélkül xDD
márc. 29. 11:33
 16/30 anonim ***** válasza:
Alap a saját lakás vagy ház, kocsi. Ezen kívül akkor jöhet szóba ha szép az arca, zöld a szeme, nem vékony, nagy a farka, tud minden nap szexelni. Belsőre figyelmes, intelligens, azonos az érdeklődési kör. A keresete mindegy, jöjjön ki belőle. Magasságban kb. 170-től már jó.
márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
24%

15

Március van muci! Azaz... multiknál béremelés, teljesitmény értékelés. (Bár, a fizumat régen irtam le..de akar én is lehettem, de tény, februarban 650 et kerestem még) És nem, ez NEM kiemelkedő fizetés, de tisztaban vagyok azzal, hogy nem is rossz, Bp.n átlagos. A diploma senkit sem érdekel, ha SSC.ben dolgozol, a nyelv annál inkább.

márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Másnapos Sárkány ***** válasza:
50%

#14

Basszus, 750 nettó még a fővárosban is átlag feletti bőven, vidéken pedig gyakorlatilag egy vagyon. Te vagy egy kamuzó troll vagy, vagy egy elkényeztetett, polcra született nő, akinek fogalma nincs a magyar valóságról. Nem vagyok incel, nem érdekel a kérdés, se a válaszok, de azért ez a ,,750 nettó nem kiemelkedő" picit felnyomta a vérnyomásomat...

márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
18 - De ő nem keres annyit, max bruttoba. Bruttoba viszont már nem egy nagy cucc, de még akkor se átlagos.
márc. 29. 11:41
 20/30 Másnapos Sárkány ***** válasza:
64%

#19

Könyörgöm, ha azt nézem mennyit keres egy kezdő tanár, egy katona, egy rendőr, vagy, hogy mennyi jelenleg a minimálbér és a garantált bérminimum, illetve a KSH által közölt BRUTTÓ átlagbér - de nézhetjük a mediánt is - akkor a 750 nettó mindegyiknek többszöröse. Ne mondja már, hogy nem kiemelkedő...

márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!