Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora nagy baj van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora nagy baj van már az ismerkedés terén főleg az átlagos és csúnya férfiaknál? Hogy lehet az hogy már ilyen feltétellel is belemennek férfiak párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy átlagos 32 éves lány ismerősöm aki teljesen aszexuális abszolút nem szereti és nem akarja a szexet, felment facebook társkeresőre hátha talál értelmes férfiakat és azt mondja hogy volt randizott is két-három férfival, akik igaz hogy nem aszexuálisok, de nem zavarnà őket hogy a nő aszexuális, belemennének így is a kapcsolatba.

Ezek a férfiak nem voltak rondák de helyesek sem ilyen teljesen átlagos férfiak voltak


ápr. 2. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak simán naivak,és igérnek bármit hátha mégis ráveszik a szexre. Ez pont ugyanolyan igérgetés mint a házasság és a gyerek, csak legyen szex.
ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt egy kihívásnak tekintik.
ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem mennének bele, hanem nem veszik komolyan amit a nő mond és úgy gondolják, úgyis lesz szex.
ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is sokan írtak itt régebben, mikor leírtam, hogy aszex vagyok. Szerintem a férfiakban van egy ilyen nemi erőszak gén, ami miatt izgatja őket, ha NEM akarnak velük szexelni.


De nem mindegyik ilyen. Remélem.

ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem mindenki akar azért kapcsolatot, hogy legyen lepedőparti.

Vannak olyanok, akik simán beérik annyival, hogy nincsenek egyedül, és van kivel programokra menni. Ezt kicsit úgy tudom elképzelni, mint Japánban a „barátnő bérlést”, csak épp anyagi juttatás nélkül, és egy kis lakótárs feeling-el. 🤔

ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Amíg vannak náluk jobb férfiak nem is fognak szép nőt találni.
ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezek a pasik ezt úgy tervezték, hogy a csaj otthon elvan, mos, főz, takarít, és úgyse kúr félre, mert nem érdekli. Viszont kegyesen szemét huny afelett, hogy a pasi viszont szexelget mellette mással. Elvégre neki az jár, hiszen ő nem aszex.

Esetleg egy-egy impotens lehet, akinek maga a kapcsolat romantikus része hiányzik, de szexelni ugye ő se tud, hiába akar(na).

ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is az impotencia jutott eszembe.

Ezeknek is kell nő, hiszen valaki gondoskodna végre róluk, takarítana is ingyen!

De persze szimplán az is lehet hogy arra gerjednek hogy a másik undorodik tőlük.

ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Azért mennek bele, mert lekakilják hogy a nő aszexuális és azt hiszik majd ők lesznek a nagy Janik akiknek le se száll majd a cerkájáról, hogy "úgyis kamu", "ilyen úgyse létezik", tehát gond nélkül belemennek.

Aztán kiderül, hogy rosszul gondolták, akkor meg majd megy a vita.

Én inkább már nem is randizom két éve, pedig én demiszexuális vagyok, de persze addig várni egy férfinak sincs türelme mire romantikus érzelmeim lesznek feléjük, én meg egy férfi figyelméért sem erőszakoltatom meg magam többet.

ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem óriási a probléma mindkét oldalon. Itt egy nő ha kiír egy kérdést, h ismerkedni valaki, ilyen 40 éves faszik írkálnak rá. Mindegyikre. Nem is értem hogy lehet így élni, folyamatosan nyomulni valami idegenre látatlanban...

F

ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!