Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora nagy baj van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora nagy baj van már az ismerkedés terén főleg az átlagos és csúnya férfiaknál? Hogy lehet az hogy már ilyen feltétellel is belemennek férfiak párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy átlagos 32 éves lány ismerősöm aki teljesen aszexuális abszolút nem szereti és nem akarja a szexet, felment facebook társkeresőre hátha talál értelmes férfiakat és azt mondja hogy volt randizott is két-három férfival, akik igaz hogy nem aszexuálisok, de nem zavarnà őket hogy a nő aszexuális, belemennének így is a kapcsolatba.

Ezek a férfiak nem voltak rondák de helyesek sem ilyen teljesen átlagos férfiak voltak


ápr. 2. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tényleg.

Én ronda pasikent lehet bele mennék aszexel és nem akarnàm rà venni a szexre nem cselednek akarnàm de tàrsnak igen.


Bàr nagyon àtgondolnàm hisz én vàgyom a szexre nagyon rossz lenne úgy mellette feküdni hogy közben meg....

De ronda vagyok szóval ezen sem kell agyalnom

ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!