Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végig lehet élni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig lehet élni egy életet teljes érzelmi nélkülözésben?

Figyelt kérdés

Se párkapcsolat, se barátság, se család, se háziállat. Lehetséges így is végigvinni egy amúgy minőséginek tekinthető életet?


Ha van tapasztalatod, túlélési módszered, szívesen fogadom. Életkort/korosztályt és hogy nő, vagy féri vagy, kérlek jelezd.


ápr. 7. 10:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*férfi
ápr. 7. 10:30
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de minek? Miért nem akarsz szeretetet az életedbe?
ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2, szerintem a legegyszerűbb, ha azt írom, hogy nem értek az emberekhez és ők sem értenek engem.
ápr. 7. 10:33
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
És mi az indok a háziállat ellen?
ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Család, barátok, állatok?

Miért nincs háziállat? Pszichológushoz nem akarsz menni véletlenül?

ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4, allergia, na meg sosem vágytam háziállatra.


5, voltam nem is egy szakembernél, de az min változtat?! Érzésem szerint általuk csak még szorongóbbá és bizalmatlanabbá váltam.


Engem nem diagnózis érdekelne, csak hogy lehetséges-e és ha igen, hogyan tehetném minél minőségibbé? :)

ápr. 7. 10:40
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

#3 kifogásszagú ez a mondat.


Le lehet élni, de nem lesz minőségi.

ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
A pszichológus végighallgat, vagy segít neked utat választani. De a munka a tiéd. Ha te nem akarsz fejlődni más nem teheti meg helyetted.
ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

Igazából csak azt mondod, hogy egyik se kell neked és nincs igényed rájuk.

Ha nincs igényed ilyesmire, akkor persze hogy le lehet élni. Én is tök nyugodtan leélem csoki nélkül az életem, mert nem igazán szeretem és nincs igényem rá, így a hiánya nem mozgat meg.

Ha lenne igényed rá, nem kifogásokat keresnél hanem igyekeznél.

- Mondom allergiás állattartóként aki nagyon introvertált az emberekhez

ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Macska nélkül nem. 😍
ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!