Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végig lehet élni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig lehet élni egy életet teljes érzelmi nélkülözésben?

Figyelt kérdés

Se párkapcsolat, se barátság, se család, se háziállat. Lehetséges így is végigvinni egy amúgy minőséginek tekinthető életet?


Ha van tapasztalatod, túlélési módszered, szívesen fogadom. Életkort/korosztályt és hogy nő, vagy féri vagy, kérlek jelezd.


ápr. 7. 10:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

Le lehet élni,mert keményen hangzik, de emberi kapcsolatok és a szex sem létfeltétel. Lelkileg a kapcsolatok fontosak lennének,de sokszor rombolnak az egyénen, nemhogy jót adnának.

És nagyon sokan vannak,akiket elhagynak, meghal a szerettük és vagy nem tudnak,vagy nem akarnak újra ismerkedni.

Magam példája az,hogy hét éve lesz,hogy elhagytak, barátom nincs, családom sincs. És elvagyok, találok elfoglaltságot. Kutyám pedig karácsonykor aludt el örökre,17 évesen, már nem lesz másik.


55 F

ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Nehéz de nem lehetetlen


Talán 1 db igazi barátom van. De vele is csak pár havonta találkozom.


Van szülők halala után megörökölt idős kutya és 2 macska.



El vagyok egyedül, az állatok társasága sokat jelent és elégnek bizonyult eddig. Néha rám tőr a nők utáni vágy. De hazudni nem fogok: ez a intimitás hiánya legfőképpen. Paraszti megfogalmazással nincs ki-be bele verni a faxom. Néha előjön 1-1 gondolat hogy mint lelki társ se lenne rossz a nőkkel. Lenne kivel szórakozni , kirándulni stb menni. De talán annyira sokat voltam eddig egyedül (35 éves vagyok) hogy ezt én már megszoktam. És ha halálig egyedül maradok az sem katasztrófa.

ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

Igen már 38 éve tart.


Remélem már nincs sok időm hátra

ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13


Még 40 év. Kitartást

ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok ha baràtkoznàl ìrj
ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Rólad nem tudok nyilatkozni, én viszont nem tudnék. Túl rövid az élet, hogy begubózzak és várjam a halált.
ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Simán, ha másképpen fogod fel. :))
ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sosem volt senkim és nem is lesz. Amúgy 40 fölött ahogy telnek az évek egyre könnyebb. Nálam legalábbis így van.
ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%

Végig lehet, de abszolút, mindenféle kapcsolatot nélkülözve szerintem elég hamar véget is ér az élet.

Az tudományos tény, hogy a magány, az elszigeteltség akár rosszabb hatással van az emberre, mint valamilyen káros szokás, pl. a dohányzás, alkoholizmus stb.

ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%

Számomra eleve az nem lenne "minőségi" élet, ha ezek kimaradnának.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ezekből egyik sem.

40/N

ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!