Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van arra akár egy szemernyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra akár egy szemernyi esély is hogy egy nő kezdeményez egy félénk, nem éppen jóképű férfinál?

Figyelt kérdés

Mert ugye első benyomás, de ha sem néz ki jól, se nem egy nagyon határozott és extrovertált alak, akkor azt nehezen képzelem el hogy vonzó lehet.


Ismerősi körben nem jön össze a dolog sehogy sem, egyetlen nő sem tekint rám potenciális partnerként, mindenkinek csak barát maradok. Ebből gondolom hogy a hozzám hasonló férfiban semmi vonzó nincs.



ápr. 15. 11:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
25%

": non-verbális kommunikáció és aura. Ha hiszed ha nem, elég csak megjelenned, és a nők tudat alatt egyből el is döntötték hogy milyen hapsi az illető. "


ÓÓ hát persze, megint ez a hülye duma, hogy a "nők megérzik" meg a "nők egyből tudják"... dehogy tudják.

Annyit tud MINDEN ember, hogy ki vonzó számára és ki nem. Ez a külsőn múlik, ennyi.

Fiatalon még egészen jól néztem ki, viszont világ életemben béna, gyökér voltam a csajozáshoz.

Amikor első (és máig utolsó) csajommal összejöttem szűz voltam sőt még nem is csókolóztam soha előtte senkivel.

Kvázi ő szedett fel engem, később megkérdeztem és elmondta, hogy ő azt gondolta én ilyen "kúrógép" vagyok, akinek a hozzá hasonló csajok már nem is kellenek és azért nem voltam túl kezdeményező az irányába. Hát rohadt nagyot tévedett. A dolog lényege annyi, hogy nincsen se kisugárzás se kémia és semmi hasonló baromság.

ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

esküszöm ha nem lennék ilyen gyáva már rég halott lennék


próbáltam màr egyszer pár évvel ezelőtt, de sajnos beütött az életösztön

ápr. 15. 12:44
 23/37 anonim ***** válasza:
46%

Viccen kívül én is így vagyok vele kérdező.

Anno pár éve megpróbáltam máshogy viselkedni, "kikelni" magamból, de igazából nem lett jó vége, meg rájöttem, hogy ez nem én vagyok.

Akkoirban minden marhaságba benne voltam, sokkal kezdeményezőbb és ez által igen, "agresszívebb" is lettem. Magamhoz képest amúgy nagyon "sikeres" év volt, életemben nem volt közöm annyi nőhöz mint akkor.

De nem érte meg, párszor összetörtem magam, konkrétan egy fogam is bánta a dolgot...

ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Én nem tudok agresszív lenni, ha valakit véletlenül megbántok akkor szinte azonnal megbánom és elhordom magam mindennek, így erősödik az öngyűlölet.


Egész egyszerűen képtelen vagyok elhinni hogy én képes lennék férfias és határozott lenni.

ápr. 15. 12:53
 25/37 anonim ***** válasza:
59%

21. Azért mert te oltári balfsz vagy, attól még a világ nem hozzád meg a kérdezőhöz fog alakulni. Ó hát persze, te kis cukika vagy, menjenek oda hozzád az álmaid női. Más meg h*lye a pénzhez, nekik meg adjanak pénzt, a harmadik meg nem tud futni, adják oda neki az aranyérmet.


21. Külső? Oké, menjünk bele. Én egy átlagos külsővel rendelkező férfi vagyok. Alapból a nők elmentek mellettem, nem szólítottak le, nem kacérkodtak velem. Aztán még is mindig átlagon felüli, csinos, karcsú, értelmes barátnőim voltak, a jelenlegi feleségem a mai napig ilyen. Hogyan? Na? Hogyan? Hagyjuk már ezt a csak a külső számít dumát, uncsi már.


Szóval hogyan? Pl. anno angol tanfolyamon ültem, voltak lányok is. Kiszúrtam a legszebbet, adtam a jeleket, vagány voltam, nem bunkó, nem tolakodó. A nap végén szóba elegyedtem vele, nem azt csináltam hogy dicsérgettem hogy hú de szép, sőt, jelét sem adtam annak hogy tetszik. Szimplán csak barátkoztam, de azt tudatosan. Érdeklődtem felőle, mit mikor, miért, hol, hogyan. Aztán elköszöntem tőle. Másnap megint, aztán elköszöntem. Ez a direktbe nyomulni nagyon gáz, erőltetett. Szóval a sok beszélgetés hatására valójában megismertük egymást, és mivel én igen jártas vagyok sok dologban, így egyre izgalmasabb lettem a számára. Képzeld, nekem nem volt olyan nőm, aki első látásra belém szeretett volna, ellenben később mindig kialakult az érzés. Tudod miért? Mert nem a felszínes jajjj de szép szemeid vannak, meg jujjj de izmos vagy felállásra lettek alapozva.


Aztán mi van akkor ha elutasít egy nő elsőre? Lehet hogy van valakije, lehet hogy első blikkre nem tetszettél neki, jó visszajelzés hogy önvizsgálatot tarts, lehet hogy fölé lőttél, jó apropó hogy szedd össze magad.


Vagy te hogy gondolod? Álmaid nője omoljon az öledbe? Ne basssz! Kérdezek én akkor! Van benned teremtő férfi energia? Képes vagy a semmiből teremteni valamit? Mire alapozzon rád egy nő egy életet? Be tudsz ütni egy szöget a falba? Lehet hogy te sokat hiszel magadról a négy fal között, na meg sajnálgatod magad hogy milyen csúf a világ veled szemben, de az van hogy ez rajtad kívül senkit sem érdekel.


Mutass fel valamit! Milyen férfi már az aki fél a kudarctól, meg előre vetíti hogy neki bizony nem fog menni? Meg hogy ha bátor lenne már öngyilkos lenne? Szerinted ez a fajta attitűd melyik nőnek lenne az álma?


Oké, odamegy hozzád a nő, mit csinálsz? Ja, te semmit, a nő udvaroljon, tegye a fejed alá a párnát, ő dugjon meg, te meg mint valami kis házi kedvenc csak létezel. Mert te csak létezni tudsz önerőből, a világ dolga hogy felvidítson. Mmmmmmm, hallod ez nagyon férfiatlan!

ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
44%
25,tehát aki rosszul viseli hogy 100 nő elutasítja az férfiatlan?buta vagy mint a tök,fijam
ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
78%

"Egész egyszerűen képtelen vagyok elhinni hogy én képes lennék férfias és határozott lenni."


Hallod, neked nem a csajozással kell kezdeni, mérhetetlen önértékelési problémáid vannak. Itt az ideje hogy elkezdj foglalkozni valami értelmes dologgal.

ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

27-es, azt gondoltam ha valaki szeret, értékesnek talál és én is boldoggá teszem, az esetleg adhat önbizalmat


Mert semmi más nem tud. Hat évvel ezelőtt a házból nem tudtam kimenni úgy hogy ne legyek rosszul, olyan erős volt a szociális fóbiám. Azóta sok mindent elértem, van munkám, van egy kisebb társaságom, elköltöztem anyáméktól és teljesen függetlenül élük tőlük már három éve.


Ennek ellenére még mindig úgy érzem hogy ez nem elég, sokkal többet kell tennem, nem vagyok megelégedve, sokkal jobbnak kellene lennem.


Egész egyszerűen nem vagyok büszke semmire sem amit elértem, még mindig ugyanoly senkinek érzem magam mint évekkel ezelőtt.

ápr. 15. 13:30
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

26. Pici fijam! Ha téged 100 nő elutasított, ott akkor nem a készülékben van a hiba. Ja, hogy te kis online surmóként "ráírsz", meg "bekövetsz" nőket akik nem viszonozzák eme a férfiasságtól túlcsorduló hőstetteidet, akkor már biztosan a világgal van a baj. Menj oda élőben 100 nőhöz! Tényleg, élőben mentél már oda nőhöz?


Aki rosszul meg nehezen viseli az elutasítást... Na haver, ez meg a te meg a társaid egyéni szocproblémája, már bocs, de ez a lőtéri kutyát sem érdekli. Jó pénzért meghallgatnak a pszichológusok, de tulajdonképpen azután is ugyanolyan balfsz maradsz.


Végig sírhatod itt a napot, a hetet, az évet, nőd ettől nem lesz. Amit ti itt csináltok az nem több mint egy segélykiáltás, hogy hééééé, valaki! Írj már egy privátot és ismerkedjünk meg, de te csinálj mindent, te legyél belém szerelmes... Na, hagyjuk már!


Mondom, te mit csináltál volna a '90-es években, internet és mobil nélkül? Kötél? Oké, egyetértek, a net sokkal jobban felerősítette az emberek negatív tulajdonságait, krva sok az egoista, a nyúl béla, a paraszt, a bunkó, az ingyenélő stb. Pont azért, mert a net a kifogyhatatlan lehetőségek tárháza első ránézésre. Ma egy nő is abban a téves elképzelésben ringatja magát, hogy ő majd a bolygó bármelyik pontjáról megkapja a Földre szállt félistent. Tehát ez a nyúl bélákra nézve nyomasztó. Ami régen elég volt, az ma már beugrónak is kevés. A vicces az, hogy ami ma megy az a képmutatás és az önteltség kimaxolva. Életképtelen nők és férfiak szenvednek egymással és egymástól.


Szóval sok sikert, én azért azt mondom hogy kezdj el foglalkozni olyan dologgal, amivel az átlag fölé emeled magad. A tetkót, szakállat, gyúrást és a kulcstartót felejtsd el, mert ad egy túl kommersz egy értelmes nőhöz, a másik meg az hogy ne ess abba a csapdába hogy a külsőségekre helyezed a hangsúlyt.

ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
79%
Minek menjek oda élőbe nőkhöz ha rám se néznek,magadnál vagy ember?
ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!