Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van arra akár egy szemernyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra akár egy szemernyi esély is hogy egy nő kezdeményez egy félénk, nem éppen jóképű férfinál?

Figyelt kérdés

Mert ugye első benyomás, de ha sem néz ki jól, se nem egy nagyon határozott és extrovertált alak, akkor azt nehezen képzelem el hogy vonzó lehet.


Ismerősi körben nem jön össze a dolog sehogy sem, egyetlen nő sem tekint rám potenciális partnerként, mindenkinek csak barát maradok. Ebből gondolom hogy a hozzám hasonló férfiban semmi vonzó nincs.



ápr. 15. 11:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30%
Életképtelen vagy, aztán ennyi. Nyavajogjál.
ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
73%

25-ös: bizonyítgathatod itt a baromságaid, de attól még baromság marad mindez.

NEM írtam sehol, hogy fusson az ölembe a csaj, meg ő szedjen fel. Leírtam, hogy van erre is példa. És képzeld el a külsőn múlik a dolog akármennyire fáj. Ha alapvetően NEM talál téged vonzónak a csaj, NEM fog tőled semmit akarni. Igen, barátkozhatsz, lehetsz jófej, de nem fog vonzódni hozzád. Ahogy te sem vonzódsz egy számodra nem megfelelő külsejű nőhöz, akiben nem látod a nőt, aki nem indítja be a fantáziádat.



Tudod mi történik akkor ha mondjuk ÉN próbálnék meg csak úgy odamenni random csajokhoz? Elküldenek a büdös pitsába, a legtöbb - nyilván, mivel a nők általában konfliktus kerülők - csak finomabban, de lesz aki durván, megalázóan. Lehet még rendőrt is hív zaklatásért.

Már a puszta közeledésemtől menekülne mindegyik, ahogy meglátja, hogy mondjuk felé tartok határozott léptekkel. SOkszor a puszta jelenlétem undort kelt a nőkben nemhogy akkor még próbálkozzak is náluk. A ronda férfiakat egy kalap alá veszik a gátlástalan, büdös, hugyszagű csövesek meg a kocsmában az öreg alkeszekkel. Ugyanaz a kategória, pontosan ugyanúgy reagálják le az én közeledésemet. És ne mondd nekem, hogy akkor máshogy kell közeledni... biztos van valami titkos járás amitől vonzó leszel nőknek nem? Ugyan...


Voltak ennek ellenére nők akikkel ismerkedtem, volt barátnőm is, volt alkalmi kapcsolatom is. Tudod mi volt bennük a közös? A csaj kezdeményezett vagy nagyon egyértelmű jelet adott a dologra. Legtöbb próbálkozásomból persze ilyen-olyan okok miatt nem lett semmi, de ez szerintem okés.

ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Van
ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

32. Beszélj a saját nevedben. Nálad baromság, a pici kis buborék világodban. Aki meg a világban él, az meg megérti.


Nem vagyok apád hogy kirángassalak a veremből, szóval bszok én rá mit siránkozol. Kaptál egy lehetőséget ebben a formában, megszülettél, aztán hogy te élsz a lehetőségekkel vagy csak magadat siratod, az engem nem érdekel.


Oké, sz*rul nézel ki. Van ilyen. Elfogadod vagy nem? Én sem voltam csúcs, én is az elején nullának tartottam magam. Aztán arra gondoltam, hogy nem véletlenül születtem meg azokkal az adottságokkal, tulajdonságokkal. Gondold át hogy milyen jó tulajdonságaid vannak. Én kritikus, elemző, csendes vagyok alapból. Most ez jó a nőknél szerinted? Ja, 20 évesen 70kg voltam a 182cm-hez.


Elkezdtem edzeni, mindig az motivált hogy sokkal több van bennem, nem adom fel. aztén volt egy 3-as érettségim. Elkezdtem privátba tanulni, felvettek először főiskolára. Lett egy diplomám, majd utána még két egyetemi. Apuci! Nekem ki hozta ezeket össze? Szerintem a fiam lehetnél, de most is szikár, izmos a testem. A korosztályom már pocakos, túlsúlyos, kopaszodik, cukorbeteg stb. Én nem eszek sz*rt. nem iszok cukros löttyöket. Sportolok közel az 50-hez, a külsőm miatt 10 évet letagadhatok. A munkámban sikeres vagyok, van családom, jahhh még mindig vannak céljaim. Nőkkel ott ismerkedhetnék ahol csak akarok, van egy magabiztos fellépésem, azt hiszem a külsőm vagy a ruházatom, a megjelenésemmel nem okozok csalódást. Ha igen, az meg nem az én bajom. Nagyképű lennék? Ugyan már, aki ismer az ismer, akiből meg rossz érzéseket váltok ki, az kezdjen el először önmagán gondolkodni.


Nekem nem az északi szél hordta össze a sikereim, ebben krva sok idő, munka és energia van. 20-on évesen f*s helyeken dolgoztam, a pénzt nem partikra meg fesztiválokra hordtam. Tanultam, dolgoztam, sportoltam, mellette ismerkedtem. Mitől kellett volna besz*rnom? Nőktől? Lapátra tettek páran, ééééés? Már ne haragudj, de nekem a munka, a céljaim, a bennem lévő energia feltöltött önbizalommal. Voltak hobbijaim, bátran tudtam programot ajánlani egy lánynak, vagy ha úgy volt csak értelmesen beszélgetni.


Ellenben nem voltam olyan mint te, hogy leírtam magam, óóó én hulladék vagyok, óóóó én minek menjek oda egy nőhöz hánynak tőlem.

Mondjak egy nagy titkot? Ami belül az kívül, a valóságodat TE teremted. Bár, sokkal egyszerűbb siránkozni. Azt ne várd soha, hogy energia befektetés nélkül megváltozik az életed.


Most meg az arcod, és nézz rá a természetre, bár tudom hogy ez a 21. században már nem divat, ahogy a kritikus és önálló gondolkodás sem.

Ha elültetsz egy magot, mi lesz belőle? Tudod kell egy jó mag, kell egy jó talaj, aztán öntözni, művelni kell. Majd ha eljön az ideje, és kellőképpen gondoskodtál róla, PONTOSAN azt fogod enni, na meg azt fogod vissza kapni többszörösen, amit elültettél, és a minősége fogja tükrözni a belefektetett energiádat.


Nem kell benne hinni, keresd csak a kifogásokat, majd csak elmegy az életed! Most szólok, hogy a fiatalság olyan gyorsan elszalad, hogy észre sem veszed. Ezt se vedd komolyan... Óóó, végtelen időd van, örökké huszonéves maradsz...


Szóval a te dolgod, írhatsz 100 kérdést, 1000 kommentet hogy milyen rútul bánik veled a világ. Rajtad kívül ez senkit nem érdekel, és a te világodat senki sem fogja megváltoztatni. Ne a nők, meg a trendek, meg más véleménye érdekeljen, hanem az hogy önmagaddal kezd valami értelmeset.

ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
2-es te jó ég ha ez komoly az nagyon durva és reménykeltő köszi hogy megosztottad
ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

""sőt le is nézi a nőt, hogy nyomul rá."



Hát én kifejezetten örülnék neki, miért néznék le valakit aki veszi a bátorságot hogy megszólítson?"


Mert egy nyomorult vagy, azért! Senki sem értékeli azt amiért nem dolgozott meg! Egy szerencsétlen lúzer meg méginkább csak kihasználná a nőt "aki alanyi jogon jár neki"!

máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Neked nagyon elborult az elméd 36#

Javallom keress fel egy pszihiátert mert ez a fajta beteges gyűlölködés rád nézve is nagyon egészségtelen

máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!