Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak önálló életet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak önálló életet, albérletet, lakást a nők mikor már 230 ezer egy albérlet?

Figyelt kérdés

Most olvastam hogy Budapesten emelkedtek az albérletárak. Átlagban 200-230 ezer már egy kis luk lakás is! Van aki 300-350 ezer Ft-ot keres összesen. Hogy fizessen ki egy lakhatasra csak 230 at ebből? Ha nem hal éhen akkor se tud spórolni se hogy egyszer legyen saját lakása!


Erre a nők rajtengedélye már lassan ott tart ha 25-30 évesen nincs a férfinek egy 60-80 milliós ingatlana akkor csöves … mehet amerre lát kuka. 😕


ápr. 15. 18:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem akarnak anya apa mellet élni
ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert nem akarják a pasi mamikáját kerülgetni és szexelni sem úgy akarnak,hogy bármikor beronthat a mamika sütivel .

Más kérdés,hogy a nők is otthonról akarnak lelépni,mert nekik is cringe mamával lakni.

ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
64%

Mert aki még önálló életre sem képes 25+ évesen, azzal milyen jövőt tervezzünk..?


Én is kifizetem az albira a 170 + rezsit. Drága, de ez van. Úgy kell intézni, hogy eleget keressél hozzá.

ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%

Nos, én nem pesti vagyok, nem is tervezek felköltözni és nem is ott ismerkedek, így az ottani ingatlan helyzet nem érdekel. Itt, szintén nagyváros, 100-150ért már lehet találni 1,5-2 szobás lakást, jó környéken.

Gázabb környéken pláne, ha meg ketten bérelnek, máris csak a fele.

A 60-80 milliós ház elvárás olyan, mint minden más incel teória. Ha nagyon keresek, találok nőt, főleg a neten, aki igazolja, a valóságban meg a többség rohadtul nem várja el még a saját házat se, nem, hogy egy ilyen drágát, főleg nem ilyen fiatalon.

ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
31%

Mert a nők csak bele akarnak ülni a pasi által biztosított jólétbe.


De nagyon sérti őket ha valaki szembesíti ezzel.

ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
63%
Tehát te azt állítod, hogy csakis és kizárólag annak van barátnője, akinek 25 évesen egy 60 milliós lakása vagy egy 200 ezres albérlete van.
ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
50%
Már Egerben is 150k egy lyuk. :D Nem női, hanem lakás. Jó, 1 szobás, és a nappalit merik 2. szobának nevezni, a hálószoba pedig olyan szűk, hogy a franciaágyat nem lehet megkerülni.
ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom 4-eshez. Nekem is hasonló lett a megoldásom; kibuggyantam Budapestrű'. Meg mázlim is volt...de egy a lényeg.
ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A boldogság nem létezik ***** válasza:
73%

Mert...


1.Magyarország jobban teljesít!!!


2.Előre megy, nem hátra!!!


3.Papíron 600 ezer az átlagfizu! (Gyakorin van az egymilla is)


4.Ő ezért van, ez a dolga!

ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
9%
Önálló élet, hogy magadnak mosod a sz@ros gatyáidat? :D és mindezért még ki is fizetsz 200e-t :D
ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!