Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak önálló életet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak önálló életet, albérletet, lakást a nők mikor már 230 ezer egy albérlet?

Figyelt kérdés

Most olvastam hogy Budapesten emelkedtek az albérletárak. Átlagban 200-230 ezer már egy kis luk lakás is! Van aki 300-350 ezer Ft-ot keres összesen. Hogy fizessen ki egy lakhatasra csak 230 at ebből? Ha nem hal éhen akkor se tud spórolni se hogy egyszer legyen saját lakása!


Erre a nők rajtengedélye már lassan ott tart ha 25-30 évesen nincs a férfinek egy 60-80 milliós ingatlana akkor csöves … mehet amerre lát kuka. 😕


ápr. 15. 18:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
27%
A szüleid a te "embereid". A lakótárs semleges.
ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
32%

17, lehet a lakótárs elviselhetetlen, erre is kitértem. Ami az egyenrangúságot illeti, ha egy 50es ürgével él, valóban nehezebb lenne. De, az ismerősi körben jellemzően hasonló korú lakótársak élnek/éltek együtt.

Ha mosodába hordja a szennyest, akkor is magának oldja meg. Főzni én is rühellek, legalább hozzá lenne szokva, hogy nincs mindennap főtt, ha nincs rendelve. És én se takarítok naponta. De, ha igen, akkor legalább én csinálom, nem anyukám.

Az ikerház nem rossz, bár engem a közös udvar se tenne boldoggá. De, az már élhető, amíg csak ott alszik néha az ember. A gond a "hol költözzünk össze" lenne. Mert, akinek saját lakrész, két generációs megoldás, vagy ikerház a lakhatási módja, az nem szívesen mozdul ki onnan, mondván, hogy ez így megadja a kellő távolságot, de azért, milyen rohadt kényelmes. Csak hát, én nem költöznék össze a szülőkkel még ezen a szinten se.

Szerintrm, ha valaki óckodik az ilyesmitől, az épp olyan valid, mintha nem okozna neki gondot. Kár vitát szítani belőle.

Van, akinek ez valóban jó így, bár siker sztorit még nem hallottam, se abból, ha a lány ment a családiházhoz, se abból, ha a fiú. De, tény, hogy kell legyen ilyen eset. És az is tény, hogy sok nőnek elméletben teljesen elfogadható a dolog.

Szerintem a teljesen külön élet felnőttként a legműködőképesebb megoldás, ehhez keresek partnert. Valószínűleg ez igaz általában mindenkire, aki nem kultiválja a nagycsaládi idillt 25 vagy még inkább 30+.

Miért fontos azoknak, akik családdal élnek (vagy a tőszomszédban), hogy meggyőzzék azokat, akik ezt nem szeretnék az életükbe?

Én tök értem miért jó együtt, vagy ilyen, szinte együtt élni a szülőkkel, bár nekem a sajátjaimmal se menne, nem, hogy máséval. De, látom benne a rációt. Nem zavar, ha valaki így él, nem akarom arról győzködni, mennyivel jobb külön. Fordítva se értem az igényt rá.

ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
63%

20

Nyugodtan elvárhatod. Szerinted nőknek nincs lakása? AMúgy meg több férfi él mamahotelben, mint nő Magyarországosn.

Viszont ugye legalább veled egy korú vagy idősebb nőtől fogod ezt elvárni, nem 25 éves frissen diplomázott lányoktól.

ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
77%

20 vagyok

36 éves vagyok, nem foglalkozom friss diplomás 25 éves lányokkal. Lehetőség szerint 30 plusz legyen a nő, és tőlük már elvárom ezeket.

ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
74%

20, mi tart vissza attól, hogy elvárd?

Épp ez a lènyeg. Bármit el lehet várni.

ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
42%
Nem irtam hogy bárki vagy bármi vissza tartana. Régebben nem foglalkoztam a nő egzisztenciájával, sajnos voltak pofára esések is, tanultam belőle, csak ezért irtam. Csak sajnos sok férfi a farkával gondolkodik.
ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
73%

A "jatszhatunk ígyis"-ből gomdoltam, hogy elméleti a feltevés, hogy elvárod.

Nagyon helyesen teszed. Nem értem, miért lennél ezért szemét. Azt sem értem, egy nő miért lenne ettől aranyásó, meg számító, meg egyéb. Egy elvárás a sok közül, miért lenne gond?

ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az az aranyásó aki többet vár el mint ami ténylegesen van neki főleg anyagiak terén.
ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
51%

Könnyű mindig ideböfögni a tanulj fejlődj dumát


Miből tanuljanak azok az emberek akinek még kenyérre is alig telik, plusz ha azért dolgoznak hogy meglegyen a napi betevő és lakhatás! Mondjanak fel a munkahejükön hogy legyen idejük tanúlni? Akkor az utcára kerülnek!


Könnyű úgy elképzelni a dolgokat ha megvan mindened és anyád meg apád alád tolja a dolgokat!Hidd el én tudom milyen nélkülözni!De ti jobban tudjátok hogy ki milyen körülmények között él!Vannak olyanok is akik azért dolgoznak fiatalon hogy megtudjanak élni és tudjanak segíteni tudjanak a szüleiknek!Abba is gondolj bele ha valakit a anyja,apja egyedül nevel!Tudom kívüláloként könnyű osztani a bölcsességet, Gondolkodjatok írás előt!

ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is ez a szeméjes tapasztalatom


Középsuliból osztájtársakból azoknak van barátnője akiknek suli után a szülők fizettek valami menő egyetemet vagy akik beleültek a családi Válalkozásba.

Akiknek van akár csak bérelt lakása meg kocsija azoknak van barátnője, aki látványosan dirigál is nekik, irányítja a srácokat az van amit a nő megmond


Most hétvégén Voltam egyiküknél ott is barátnője ráparancsolt és vett a srác új kerti bútor setet csak úgy, pedig már 3 nyaralást foglaltak idénnre


Egy másik srácroll meg tudom hogy minden nap éterembe esznek amióta kapcsolatban van


Nekem biztos nem lehet soha kapcsolatom hiszen én annyit keresek amennyibe nálunk a legközelebbi városban egy albérlet kerül

ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!