Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak önálló életet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak önálló életet, albérletet, lakást a nők mikor már 230 ezer egy albérlet?

Figyelt kérdés

Most olvastam hogy Budapesten emelkedtek az albérletárak. Átlagban 200-230 ezer már egy kis luk lakás is! Van aki 300-350 ezer Ft-ot keres összesen. Hogy fizessen ki egy lakhatasra csak 230 at ebből? Ha nem hal éhen akkor se tud spórolni se hogy egyszer legyen saját lakása!


Erre a nők rajtengedélye már lassan ott tart ha 25-30 évesen nincs a férfinek egy 60-80 milliós ingatlana akkor csöves … mehet amerre lát kuka. 😕


ápr. 15. 18:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen sztorikat előadni utolsó, van hogy van ötletünk hogy mi kéne a kertbe és szólunk, de ez a ráparancsolás ez valami torz meglátásod.
ápr. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, az nem pálya, hogy a 35-40+ nőkkel ismerkedj, akiknek ez már szintén adott.
ápr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
78%

30 éves nőként egy szintén 30 éves sráccal ismerkedek. Nagyon szegény körülmények között él otthon az apjával, saját kocsija ugyan van, de ennél többet nem várok el és még a srác is azt mondta, hogy nem igen ismer olyan nőket, akik elvárják a saját lakást, otthont stb,inkább a fiatal kis plaza cicák az ilyenek. Fogalmam sincs, hogy hol találkoztok ennyi anyagias nővel, de szerintem

itt inkább arról van szó, hogy ilyen insta modell -10 év nőket kerestek, akik vállalkozó üzletemberek után vadásznak mert vki kell, hogy finanszírozza a hóbortjaikat. Választani tudni kéne, nem általánosítani.....

ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

31 csak leírtam amit tapasztalok az említett (pénzes) srácokat úgy irányítják a nők mint a madzagon lógó bábokat


Aki csóró munkás lett a sulimból az mindenki egyedül van


Plusz egy férfinek nincs igénye lakberendezési őrültségekre, csak azért veszi meg Mert a nő elmegy ha nem teljesítik a kivánságait

ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért kerülnek ilyen sokba az ingatlanok meg azért ilyen magasak az albérletárak, mert erre van kereslet, sokan meg tudják fizetni - vagy hajlandóak érte belemenni 30 év rabszolgaságba.


Ugyanez igaz a nők elvárásaira is. Egy minimálisan magára adó nő online ma 10 -15 perc alatt talál olyan férfit, akinek egy 60 milliós ingatlannál jóval több is van.


Ha voltál házibuliban akkor viszont azt is láthatod, hogy a gyakorlatban ezek az igények álatalában a kukában végzik, ha jön egy elég jó pasi.

ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Vannak nok akiket nem erdekel a penz, azokat kell megtalalnod.

Mikor megismerkedtem a felesegemmel akkor a szuleimmel laktam, volt egy tizeneves autom es egy kis sporolt penzem de kozeleben sem voltam annak hogy sajat hazam legyen.

Azota eltelt 8 ev, vettunk hitelre egy hazat, van 2 ujszeru autonk es mellette van sporolt penzunk is.


Az osszes haverom a szuleinel lakott mikor megismerte a jelenlegi parjat es mindegyik a parjaval koltozott eloszor kulon a szuleitol.

ápr. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

36 igen én is úgy gondoltam hogy közösen valósítjuk meg a közös céljainkat


De a valóság amit az elmúlt években közel 30 évesen tapasztalok hoyg a nők bele akarnak ülni a kézbe


És tényleg nem köpködni akarok és általánosítani


És nem instagramos cicababákról beszélek hanem átlag kisvárosi lányokról


Egyetemen (nem menő szakon) is az összes lánynak volt pasija, mind olyan akik nyáron kabrio mustanggal hozták be őket, meg repültek nyáron mykonosra


És nem neten látott dolgokat írok

ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

"Egyetemen (nem menő szakon) is az összes lánynak volt pasija, mind olyan akik nyáron kabrio mustanggal hozták be őket, meg repültek nyáron mykonosra"


És hol van ez a rengeteg gazdag pasi, Bogárka? Mert hogy nem Magyarországon, az biztos.

Milyen érdekes, az én környezetemben az egyetemista lányoknak koruk beli, átlagos családból származó párjaik vannak.


Persze, az EU ásodik legszegényebb országa vagyunk, és minden egyetemista lányt kabrióban fuvaroznak :D


Mellesleg használt kabriókat már 300 ezerért is kapni.

Budapesten lakom. ALig látok kabriókat.Nyilván azért, mert az összes a te kis városkádba költözött :D

ápr. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Plusz egy férfinek nincs igénye lakberendezési őrültségekre,"


Egy igényes férfi a lakására is igényes. Ha te egy leharcolt putriban érzed magad jól, akkor ne csodálkozz, ha más nem.

ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

20, 24

A két pipádból ítélve asszem ez az a ritka pillanat, hogy maximálisan egyetértek veled.

ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!