Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak önálló életet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak önálló életet, albérletet, lakást a nők mikor már 230 ezer egy albérlet?

Figyelt kérdés

Most olvastam hogy Budapesten emelkedtek az albérletárak. Átlagban 200-230 ezer már egy kis luk lakás is! Van aki 300-350 ezer Ft-ot keres összesen. Hogy fizessen ki egy lakhatasra csak 230 at ebből? Ha nem hal éhen akkor se tud spórolni se hogy egyszer legyen saját lakása!


Erre a nők rajtengedélye már lassan ott tart ha 25-30 évesen nincs a férfinek egy 60-80 milliós ingatlana akkor csöves … mehet amerre lát kuka. 😕


ápr. 15. 18:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
61%
Ha nekem is van miért is nem várhatom el?
ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
57%
Azért nézzük meg, hogy azért Pesten, de vidéken is új kocsikkal jönnek-mennek, az új építésű ingatlanokba fiatal családok költöznek, nekik is van autójuk és viszonylag új. És nem kevés ilyen van, rengeteg ingatlan épül. Azok a pasik zsebből hozzák a kocsi+lakás kombót fiatalon, kulcsrakészen az asszonynak. Ha nekik megy neked miért nem?
ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%
Óbudán bérlek egy garzont, 100e plusz rezsi. "200-230 ezer már egy kis luk lakás is!" azért ez túlzás.
ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
48%

Érdekes, hogy egyesek mindig jönnek azzal, hogy többen is lehet bérelni egy lakást. OKés, logikus. De miért jobb az, ha a szomszéd szobában egy random lakótárs "hallgatózik", mintha a pasi szülei lennének ott?

Mitől jobb egy random, 99% eséllyel a pasi korabeli másik faszit "kerülgetni", mint mondjuk ha a srác a szüleivel élne? De tényleg mi a büdös bánatos lófa$ a különbség? Most őszintén?

Meg miért jobb az, ha a pasi többi csöves pasival él együtt egy kisebb lakásban, mintha mondjuk otthon van a szülőkkel akár a 200+nm-es csaldái házban?

ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Megint az általánosítás. Nem, nem minden nő ilyen, én sok ellenpéldát tudok a környezetemben.
ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
68%

14, egyrészt, ha szerencséje van, jó fej a lakótárs, jobb esetben barát és máris kellemes az ott lét. Ha nem, akkor hozzám jövünk kb mindig.

Kisebb eséllyel kell majd a takarításon vitáznom, vagy elmagyarázni, mit hogy kell, egy felnőtt embernek. Nem lesz neki fura, hogy a hűtő nem magát tölti, nem lesz idegen a pénzzel való gazdálkodás, bevásárlás, időbeosztás, felelősség vállalás, másikhoz alkalmazkodás.

Más egyedül élni (akár lakótárssal), mint a szülőkkel.

Emellett, egy lakótárssal kb egyenrangú leszek, ha ott vagyok náluk. A szülői házban soha.

ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
30%
Kivéve ha ikerházban a szülők mellett él, mint én teljesen önállóan. Persze ehhez olyan szülők kellenek akik nem akarnak mindenáron beleavatkozni a gyerekük életébe. Egyébként lakótárs is lehet bunkó, idegesítő stb, rengeteg ilyen storyt ismerek. Az hogy valaki egyedül lakik pedig semmit sem jelent, lehet főzni nem tud, rendeli a kaját vagy gyorskaján él, lehet csak néhanapján takarít vagy épp mosodába hordja a ruháit. És nem nem leszel egyenrangú egy lakótárssal főleg pl teljesen más korosztály.
ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%

Ennél sokkal olcsóbban is találsz elfogadhat albit.

És nagyon nem mindegy, hogy 25 vagy 35.

ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
57%

Most ezt olvastad a startlapon, de nem csak Bp létezik.

És nem csak annyiért van albérlet.

Sok fiatalt ismerek aki saját házat vesz, hitellel, de saját.

Nem mindenki szeret a szülők nyakán csimpaszkodni, mégis tény, hogy van aki 50 feletti és mégsem hagyja el a szülői lakást, a gyerek szobát.

ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
72%

Van házam, autóm, Budapest közel van a mindennapi bejáráshoz, 0 hitel, jó munkahely, sportolok és látszik is rajtam.

Játszhatunk igy is, most már ezeket én is elvárom a leendő páromtól férfiként, szemét vagyok?

ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!