Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is úgy érzi, hogy át van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi, hogy át van verve itt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy paranoiás vagyok vagy tényleg ez történik, de különböző nick-eken mindig elkezdek beszélgetni egy bp-i vagy közeli nővel, aki értelmiséginek adja ki magát, aztán 5-10 üzenet után eltűnik.

Hogy melyik a rosszabb: nincs igazam, és ezek létező személyek, tehát balszerencsés is vagyok, vagy igazam van és valaki tényleg szórakozik, és akkor duplán vagyok átverve.


Persze nem társkeresős kérdés, csak elkezdünk beszélgetni privátban, idén már kb. a 3-4. ilyen nő, tehát havonta egyszer becsúszik. Viszont ha meg nem akar ismerkedni, akkor meg ugye azért folytatódhatna a beszélgetés, tehát még a szívatása sem őszinte.


ápr. 16. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy nekik szimpi ennyi
ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

de azt is meg lehet írni, hogy csá


bár nem esett jól hogy randi másnapján közli, mással is randizott és őt választja, az legalább korrekt lezárás volt, nem eltűnés, pedig megtehette volna

ápr. 16. 19:15
 3/18 A boldogság nem létezik ***** válasza:
46%
Embeeeeer, te tényleg elhiszed azokról az ócska troll privátokról, hogy igaz, ami bennük van? Ez jó :D
ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehetséges, hogy ugyanaz a személy húzza az agyad, de más-más név alatt?
ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

a privátot én küldöm egy válaszra, nem nekem jön - szóval lehet igazad, csak pontosítsd


mellesleg 4 nővel találkoztam már innen, gondolom ők is kamuk voltak neked, és az ágyban fekve (közülük hárommal jutottam el oda) se tűnt fel, hogy valójában farkuk van, érdekes

ápr. 16. 19:19
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Az exeid között keresd a valós személyt, ő szórakozik veled. az egyik leg tipikusabb előadásmód amit veled tesznek.
ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4: de, pont erre szól a kérdés... és hátha más is tapasztalja
ápr. 16. 19:19
 8/18 A boldogság nem létezik ***** válasza:
21%

5.


Akkor házhoz mész a pofonért, még jobb.

ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
6: nem tudják az exeim, hogy itt írogatok, nem itt ismerkedtünk meg és később se beszéltem nekik erről
ápr. 16. 19:20
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
6+ Vagy IP alapján figyel, vagy valami van fent a gépeden, telefonodon.
ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!