Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is úgy érzi, hogy át van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi, hogy át van verve itt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy paranoiás vagyok vagy tényleg ez történik, de különböző nick-eken mindig elkezdek beszélgetni egy bp-i vagy közeli nővel, aki értelmiséginek adja ki magát, aztán 5-10 üzenet után eltűnik.

Hogy melyik a rosszabb: nincs igazam, és ezek létező személyek, tehát balszerencsés is vagyok, vagy igazam van és valaki tényleg szórakozik, és akkor duplán vagyok átverve.


Persze nem társkeresős kérdés, csak elkezdünk beszélgetni privátban, idén már kb. a 3-4. ilyen nő, tehát havonta egyszer becsúszik. Viszont ha meg nem akar ismerkedni, akkor meg ugye azért folytatódhatna a beszélgetés, tehát még a szívatása sem őszinte.


ápr. 16. 19:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
8: te tényleg fogyatékos lehetsz, ha eljutottam velük ágyba, akkor az pofon volt?
ápr. 16. 19:21
 12/18 A kérdező kommentje:
10: ne hagyd abba :DDDD
ápr. 16. 19:21
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Elég ha a jelszavadat tudja..vagy annó rá tett valamit.. ősrégi előadás.
ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A boldogság nem létezik ***** válasza:
17%

11.


Ennél valamivel acélosabb kamukérdéssel próbálkozz.

ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nőként érzem így. Az utóbbi időben kaptam néhány támogató privit nőktől hogy velük is ez történt hogy állandóan törlik a (nem durva) írásaikat, míg a bántalmazóikat otthagyják, viszont látva a felhasználónevüket, a toplistában megtaláltam őket és mind a kettőnek sok pontja volt kérdéskiírásból. Kérdés meg nincs itt kb egy normális se szóval nem is tudom mit gondoljak...?
ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen.. már jó 10 éve alkalmatlan az oldal... igazán bármire. Átverés az egész.
ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

16.


Fura, hogy ennyi időnek el kell telnie, hogy erre valaki rájöjjön. Ráadásul akkor is csak segítséggel...

ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem mindig képcserénél tűntek el a csajok. De egyikből pl. sikerült "kihúznom" egy elköszönést, mert hát rohadtul utálom a ghostolást én is. Nekem eléggé tetszett a csaj, de persze ez nem volt kölcsönös, pedig ronda sem vagyok igazán. Ennek jópár éve, azóta leszoktam a gyakoris ismerkedésről.

Meg kell hagyni azt is a chadeknek

ápr. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!