Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lettem verve?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz 3 éve, hogy megnősültem.

Azért, mert úgy éreztem, egy az irány, ugyanazok a tervek, és a jövő.

A kapcsolatunk alatt mindig volt egy új mozgatórugó. Összeköltözés, új autó, közös ház.

1 éve költöztünk be az új lakásunkba. Azóta minden megváltozott. Mintha nem is a feleségemmel, hanem csak egy lakótárssal élnék együtt.

Nincs szex, nem tekint rám férfiként. Úgy tűnik, mintha elérte volna, amit akart és innentől csak elélünk egymás mellett.


2021. nov. 29. 09:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
58%

Jó reggelt !


Hasonlót éltem át én is. Annyi különbséggel, hogy nekem volt lakásom, és egy cukorfalat feleségem, aki csak a ruháját hozta oda.

Aztán válás lett, most nekem nincs lakásom. Ő meg él vígan, azóta a harmadik pasijával.


Soha még egy nyomorult nőt nem engedek az életembe. Átnézek rajtuk, mint az ablakon.

2021. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
2021. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
80%

#1 Ezért kell házassági vagyonszerződést is kötni.

Nem azért írom le, hogy neked utólag osszam az észt, azzal már nem lehet semmit kezdeni, de sokan vannak még hasonló helyzetben, akik látva a te helyzetedet és azt, hogy hogyan lehet megelőzni, talán megteszik.


Ha a nő kiakad ezen, akkor meg lehet tudni, hogy nagy eséllyel miről van szó.

2021. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen volt az ex feleségem. Semmit nem adott a közös jövőnkbe és mindent magáénak tudott. Hagytam mindent mert van két gyerekem, azokat néztem nem őt. Ilyenek a nők!
2021. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem veszett fejsze nyele. Ha elértétek amit akartatok, akkor tőle mit vársz? Nincs más terv?


Nekem sokára lett saját kecóm, de mikor meglett azonnal ott volt az új cél. Tessék új dolgokat kitűzni, halálra kényeztetni, felpiszkálni a feleséged. Nem hiszem, hogy itt a vég.

2021. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
34%

1-es vagyok. Annyi megnyugtat, hogy akiért elhagyott, azt is tönkretette,egy lecsúszott alkesz lett belőle. Egy roncs.


Ez a nő olyan,mint a Covid.Vagy még annál is rosszabb.

2021. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
97%
Tankönyvi eset. A tieden kívül van még kb. 48987 házasság, ami ugyanígy végződik. Azért mondom azt, hogy "végződik", mert ahol nincs szex, az már leszállóíve a kapcsolatnak.
2021. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
10%
1# Az ilyen esetekben mondom azt, hogy feministák, kvótaaktivisták, HOL VAGYTOK?? gyertek ki a starbucksból és nézzetek körül! Férfiak nők miatt kerülnek utcára. Ez ellen ki fog tenni?
2021. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

De miért csinálják ezt a nők?

Az ember idegrendszerét és önbizalmát szétcseszik.

Aztán meg csodálkoznak és nem értik, hogy a férjük miért olyan kibszott bánatos.

2021. nov. 29. 09:45
 10/54 anonim ***** válasza:
98%
Ismerek ilyen férfit, és mégis kitart a felesége mellett, mert van két gyerek. 5 éve nincs náluk szex, nem kell a nőnek. Én a fél karomat odaadnám egy olyan férfiért, de nekem nem olyan jutott. El is váltam. És nem, nem maradtam a lakásában, vettem magamnak egyet.
2021. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!