Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utáljátok azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljátok azokat a férfiakat, akiknek nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 20:11
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
32%

#10


Itt folyamatosan csak negatív dolgokat írnak meg kötekednek a nők az olyan pasikkal aki nem tud csajozni még akkor ha nem idióta incel hiszti módjára közli a problémáját.

ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
30%

8#

Igen, ez már közelebb fekszik a valósághoz. Egy kisebb részük persze talál, de a zömük sajnos örök magányra ítéltetett

ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
62%
Nem a nőtleneket utáljuk, hanem som nőtlen picsogását.
ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
58%
Mindig a legnagyobb veszteseknek van a a legnagyobb arcuk, illetve mindig ők tesznek megjegyzést a másikra. Aki elégedett az életével annak nincs arra oka, hogy más önbizalmát a sárba tiporja. Nem lehet, hogy jól alakulnak a dolgaid? Az irigyek talán ezt nem szeretik látni.
ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
51%
11, linkelj.
ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
59%
Muti már, hogy ki utálja őket. Nekem sincs barátom, és nem is akarok, ha valaki én megértem a szingliség örömeit.
ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Szingli = aki egyáltalán nem is szexel.


Aki szexel, azt ne számítsuk most egyedülállónak.

ápr. 16. 20:42
 18/50 anonim ***** válasza:
69%
Nem, szingli, aki egyedülálló. Ez nem zárja ki a szexkapcsolatot vagy az egyéjszakásokat.
ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
37%

"Muti már, hogy ki utálja őket. Nekem sincs barátom, és nem is akarok, ha valaki én megértem a szingliség örömeit."


Tudod nagyon jól, hogy az "incelekről" van szó, de teszed a hülyét, mint aki nem tudja.

ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
55%
Akinek nincs barátnője, az nem incel.
ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!