Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utáljátok azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljátok azokat a férfiakat, akiknek nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 20:11
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem szimplán csak idegesítenek, de azok akiknek csak azért van párja, mert "kell", meg mert más nem akadt.
ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
68%

Azokat a férfiakat utálják általában, akiknek nincs nőjük ÉS jól tudja mindenki, hogy valójában, ha az adott pasi bármivel is próbálkozna, akkor sem lehetne semmilyen valódi, vonzalmon alapuló kapcsolata ÉS ráadásul nem is próbálkozik senkinél. Tehát aki tudatosan távol tartja magát az egésztől, nem megy oa nőkhöz smúzolni, tenni a szépet, nem akar beszállni egy olyan "versenybe", amelyben eleve tudja, hogy veszíteni fog.

Egyszerűen az idegesíti az embereket, a társadalmat, ha vannak olyan férfiak akik kivonják magukat a "punci bűvköréből" (legalábbis megpróbálják minél jobban ezt tenni) és ez által kvázi a társadalomhoz sem tesznek hozzá túl sokat.

Mivel így nincs valódi motiváció a "fejlődésre", nem akar mondjuk több pénzt keresni, több szarságot, értelmetlen tárgyat, szolgáltatást vásárolni, hanem elvan a világában. Ez NEM azt jelenti, hogy minden ilyen férfi atom csóró, csak azt, hogy ÁLTALÁBAN véve azért az ember státusz szimbólumokra szeret költeni és ezt azért szerintem el lehet ismerni. Ha nem így lenne, akkor mindenki sokkal puritánabb módon, viszont akár ugyanolyan kényelemben is élhetne.

Én azt vettem észre, hogy az egész "Önfejlesztés" meg "fejlődni" kell dolog arra megy csak ki, hogy minél többet tudjál fogyasztani. És minél többet fogyasztasz annál hasznosabb, jobb ember vagy.

AMikor itt is jönnek a nagy megmondók, hogy menjen el a sikertelen ember valami tanfolyamra, tanuljon ezt azt, az valójában azért van, hogy aztán jobb munkával és nyilván többel - tehát már elve a társadalmi "hasznosság" itt is megjelenik (mert ugye több munka, magasabb státusz = "jobb" ember) - aztán több elkölthető pénze lesz, és akinek több van azért az jó eséllyel valóban többet is fog költeni, ergo "hasznosabb" lesz.

ápr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem utálom, csak hagyjanak engem békén.
ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

#28


Igazad van. Egy lelkibeteg vagyok. A gyakoris brancs is mindig azt írta, hogyha nincs senkim akkor annak az oka, hogy biztos súlyos pszichiátriai eset vagyok. Mi van ha igazuk van? Ha tényleg egy beteg senki vagyok. Egy utolsó nímand (Ha már egyetlenegy nőnek sem kellek).

Be kellene zárjanak és elaltassanak. Jó lenne egyszer csak simán elaludni és többet fel sem ébredni. Amúgy sem kért egy nő sem belőlem.

Mindenben igaza volt a gyakoris brancsnak!

ápr. 17. 13:18
 35/50 anonim ***** válasza:
33%

"A gyakoris brancs is mindig azt írta, hogyha nincs senkim akkor annak az oka, hogy biztos súlyos pszichiátriai eset vagyok. Mi van ha igazuk van? Ha tényleg egy beteg senki vagyok. Egy utolsó nímand"

Ha te tényleg komolyan veszed a gyakoris brancs véleményét (akiknek jórésze valóban pszihiátriai eset, különösen az itteni femináci nőket) akkor te nem beteg vagy hanem buta, érzékeny és naiv. Emellett persze súlyosan depressziós, ami viszont teljesen normális azok után amiken átmész. Viszont azt tanácsolom messziről kerüld a gyakorit ha ennyire nem tudod a helyén kezelni az itteni degeneráltak velős gyűlölködő és beteges véleményét!

ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Másnapos Sárkány ***** válasza:
50%

#34

Próbáld már értelmezni amit írtam kérlek. Lerí az előző válaszodból is a depresszió. Ki lehet belőle mászni egyedül vagy barátok segítségével is, de nem szégyen szakember segítségét kérni. Azzal viszont nem fogsz előre jutni ha ide irkálod az önsajnáltató dolgaidat. Megvannak erre a szakemberek, akiknek elmondhatod az ilyen jellegű gondolataidat nyíltan és segíteni is fognak, de itt jobb esetben nem ítélkezünk feledted, rosszabb esetben a csürhe még beléd is rúg. Szóval szedd össze magad segítséggel, vagy anélkül, de semmiképp ne itt próbáld kiönteni a lelked. Csak rosszabb lesz.

ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
38%
A gyakoris brancs véleményét nem kell semmilyen szinten komolyan venni mert mind a pasik és a nők is teljesen bolondok.
ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

36#-nak amúgy igaza van

Bár amúgy nagyon utálom amikor pszihológusnak ajánlanak, de vannak esetek amikor tényleg az a legjobb amit tehet az ember ha felkeres egyet. Ez pedig az az eset

Ha nem teszed és túléled, akkor meg a pszihiátrián kötsz ki úgyis

Az a bajod kérdező hogy túl érzékeny vagy, ezt pedig kezeltetni illene mert felemészt téged!

ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Ez az egész az én hibám. Csakis én tehettem mindenről.
ápr. 17. 17:26
 40/50 A kérdező kommentje:

Egyébként nem feltétlenül olyan rossz a gyakoris brancs. A szüzességemet is ők vették el.


Tehát ha ma meg is halnék, legalább ennek nagyon örülök. Mivel régebben én is egy incel lúzer nyomi voltam és abszolút sziklaszilárdan biztos voltam benne, hogy szűzként fogok meghalni. Férfiként szűznek lenni rosszabb mint leprásnak. Kb mint egy véres rongydarabként tekintenek rád. Még ha némibetegséged van akkor is előbb fogsz lefeküdni valakivel mint szűz férfiként (a melegeket most ne számítsuk). Ha egy nőnek megmondod, hogy szűz vagy vagy kiderül az kb mintha azt mondanád, hogy sorozatgyilkos vagy (bár sorozatgyilkosok még kaptak szerelmes leveleket nőktől, míg szűz férfiakról nem tudok). Szóval rajtam volt ez a hatalmas stigma, és ezzel a teherrel kellett éljek és azt hittem, hogy szűzként is fogok meghalni. Azaz a teljes életem hiábavaló lesz majd.


Viszont több éve már, de a gyakoris brancs szerencsére elvette a szüzességem. Tehát a halálos ágyamon legalább erre emlékezni fogok. Nekem az, hogy már nem fogok szűzként meghalni kb olyan mint másnak az, hogy megmászta a Mount Everestet vagy, hogy Oscar-t kapott.

Legalább ezt el tudtam érni az életemben. Ha másért nem is, de legalább ez megérte.

ápr. 17. 18:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!