Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utáljátok azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljátok azokat a férfiakat, akiknek nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 20:11
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
70%
Akkor most mi a bajod?
ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak, akik ilyen állapotban vannak, ráadásul szűzek is...
ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

#41


A lét fájdalmas

ápr. 19. 19:34
 44/50 anonim ***** válasza:

"A lét fájdalmas"

Ez igaz, viszont akkor ennek mi köze a társkeresési problémákhoz?

Te nagyon elvétetted itt a kategóriát

Énnekem is fájdalmas, de nem nyígok itt nyilvánosan inkább iszom, az segit mint egy fájdalomcsillapító a fájdalomnál szokott. Ezzel csak másokat húzol le az amúgy is szar életről, rohadt szemét egy dolog amit csinálsz

ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

"Ezzel csak másokat húzol le"


- Mennyire voltak szilárdak önmagukban ha én le tudom húzni őket?

A gyakoris sleppnek itt ez az egyik fő problémája. Ne hagyjátok, hogy mások döntsenek felettetek. Ha kicsúszik a saját életed feletti kontroll a kezedből onnan kezdve te csak kívülálló nézője vagy a saját életednek.

Emlékszem még fenn a hegyekben volt egy balkáni idős bácsi, ő mondta nekem, hogy "ne hagyd, hogy az acél irányítson téged. Vedd kezedbe a kontrollt, te irányítsd az acélt, sose fordítva."

Bár sajnos ez nem jött össze 😭

Sosem lettem mégcsak közel sem annyira mester.


Ha belülről valóban jól vagytok, akkor Posszeidón orkánjai és Zeusz mennydörgései sem bírnak "lehúzni" benneteket.

Ha én itt le tudlak húzni benneteket, akkor felmerül a kérdés. Ti tényleg annyira rendben voltatok? Vagy ezt csak valami jútúbos motivátor mondta?

ápr. 19. 20:58
 46/50 A kérdező kommentje:

A kérdés toposzára visszatérve; Néha nagyon rosszindulatúak vagytok itt egymással gyerekek. Azok a férfiak, akik egyedülállóak mert nem tudtak barátnőt találni maguknak, az előfeltételez valamiféle gyengeséget a gyakoris brancs szemében ("há' milyen férfi vagy te, hogy még egy nőt sem tudsz találni magadnak, he?"). És mint gyengéknek tűnők, így tökéletesen alkalmasak boxzsákként való használatra.


De ez nem jó így gyerekek. Ne bántsátok a gyengébbeket.


Ma van a bullying ellenes nap.

Szegény nyuszit is bántották és sír 😢

[link]

[link]

Szomorú szegény 😥

ápr. 19. 22:16
 47/50 anonim ***** válasza:

Te a kapcsolat hiányát okolod, hogy az életed negatív fordulatot vett. Ez a szomorú.

Voltam én is nyomi, de kinőttem. Ez a mindegy ki csak legyen valaki mellettem, ne legyek egyedül már kinőttem. Saját életem van. Csak azt engedem magamhoz közel, akit megengedek. Nem egy kocsma vagyok ahová bárki betérhet. Remélem érted a hasonlatot. Csak nézz szét a világban hány ember van nálad sokkal rosszabb helyzetben. Akkor rádöbbensz, hogy eddig hülye voltál. Vagy rinyálj tovább, hogy szerencsétlen kis lúzer vagy, de ettől nem változik semmi.

ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván a saját gödöralja szintedre nem húzol le senkit, nem arról beszéltem. Arról van szó hogy feleslegesen rontod itt a levegőt és hangulatot.

Megvan az embereknek a maguk baja, a te ömlengéseidre nemigen kíváncsi az ember.

A te életed a te dolgod, a kérdésedhez sincs köze a céltalan siránkozásodnak. Ezért gondoltam jelzem hogy illene befejezned

De ez persze csak olaj volt a tűzre, szóval inkább ignorálom, azt vergődjél nyugodtan

Úgyis letojják legtöbben

ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

#48


Ez a lehető legeslegtipikusabb nyugati hozzáállás mindenhez

ápr. 20. 12:52
 50/50 A kérdező kommentje:
ápr. 28. 23:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!