Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utáljátok azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljátok azokat a férfiakat, akiknek nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 20:11
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
15%

18#

Nem hát, de gondolom nem rájuk gondolt a kérdező

Aki szexkapcsolatokat tart fenn azt nem nézik le, hiszen van sikere a nőknél

ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
77%
21, én lenézem, aki szexkapcsizik. Vagyis nem lenézem, csak nem tartom párkapcsolatra valónak velem.
ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem sincs, de én már nagyon rég túltettem magam ezen. Már túl vagyok azon a fázison, amikor még panaszkodtam.

Ez olyan mint mondjuk a mentős amikor kiér. Akik ordibálnak, meg kiabálnak, azoknak olyan nagyon komoly baja nincs ha már van ereje ordibálni.

Viszont akinek csak percei vannak hátra az már nem mond semmit. Azok a legcsendesebbek.


Őszintén szólva nekem sincs már erőm semmire. Lekezelő, bunkó, leereszkedő, kötekedő felhasználóknak magyarázkodni meg pláne nem.


Valamilyen szinten én igazából már le is mondtam teljesen magamról. De úgy alapvetően már mindenről. Emlékszem egyszer a Cházár Andráson a templom kapujában láttam egy csövest ácsorogni. Távolba tekintett megkönnyebbülten, látszott a szemében, hogy már lemondott minden evilági javakról.

Már a távolba tekintek én is.


Igazából jól mondták a gyakorisok. Tényleg senki egyáltalán nem felelős ezért. Csakis egyedül én, hogy senkinek sem kellettem. Ez csak egy tünete volt egy sokkal mélyebb dolognak, ez csak megerősítette, hogy igazából nekem semmi keresnivalóm nincs már itt (máskülönben nem lett volna az a helyzet, hogy senkinek sem kellettem). Sokszor érzem azt, hogy ez csak egy egy hiba, hogy létezem. "Hiba került a Mátrixba", a létezésem pusztán csak egy anomália következménye, de valójában "a Terv" szerint nem kellett volna léteznem. Többször majdnem meghaltam, szinte kész csoda, hogy még élek. Ez is jelzi, hogy valójában már rég nem itt lenne a helyem, pusztán hiba került a rendszerbe.


Az életnek nincs semmi értelme. Semmi.

ápr. 16. 20:53
 24/50 anonim ***** válasza:
56%
Mert annak mi értelme, hogy összejönnek, ráunnak a másikra és szétmennek?
ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
78%
Miért akarsz csóró lenni, mert nincs csajod? Én is egyedül vagyok, de nem vagyok csóró. Van egy faxa új lakóparki lakásom, hitelmentesen saját keresetből. 2 privát parkolóhelyel. Kocsim nincs, de az a legkevesebb. Lesz majd.
ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező ! Az életben ezer más öröm is létezik a párkapcsolaton kívül. Ha neked ez nem sikerül akkor élj a hobbidnak. Van ezer jó dolog.
ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Nem akarok már én élni semminek sem. Eleve érthetetlen, hogy miért is élek még mindig.
ápr. 16. 21:18
 28/50 Másnapos Sárkány ***** válasza:
61%

#23

Kezdetnek a lelki problémáiddal kéne kezdened valamit. Kisebb gondod is nagyobb annál, minthogy nincs párod. Az életnek van értelme, rengeteg jó dolog van az életben, csak az ember sokszor nem értékeli igazán.

Ha egyedül nem tudod visszahozni magad ebből a letargikus állapotból, kérj segítséget szakembertől. Vagy barátoktól. Nem kell a távolba tekintened és lemondani mindenről. Megtalálhatod a boldogságot bármiben, csak keresd. Persze mindenek előtt kezdd el elfogadni és szeretni magad, mert anélkül nincs semmi.

ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
56%
#16 vagyok: szingli vagyok és nem szexelek, és ugyan úgy nem érdekel más mit csinál, pláne nem utállak mert te se csinálod. És továbbra is tartom, hogy nem is tervezek szexelni egy jó darabig, nincs ezzel semmi baj.
ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
1 de egy tehén pasinak mégis milyen nő "járna"?🤣
ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!