Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyton elutasítanak a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton elutasítanak a nők, de mindig megkapom, hogy nincs velem semmi gond, sőt jól nézek ki meg minden, csak még nem találtam meg a hozzám illőt, rohadtul elegem van ebből, min változtassak és hogyan?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 08:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Csak kegyesen hazudnak. Nem nézel ki megfelelően.
ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Hány nőt jelent ez kb?


Honnan ismered őket?


Mikor utasítanak el? Úgy értem, első randi után? Többedik után?

ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem sok, nem igazán próbálkozok, csak akkor ha nàlam meg van valami plusz a másik személyében.

Leginkább munkahely(mert vendéglátás és sokat vagyok bent) meg ismerősi körben.

Leginkább màr a közeledésnél nem érzek semmi szàndékot a másiknàl ,vagy egy tali után.

Mindenkinek én vagyok a Danika. Ez is biztos sokat elmond a személyiségemről. 😄


Pedig máshol mindenhol haladok az életben, de nőknél semmi sikerélmény, és néha már rá megy a kedvemre.

ápr. 30. 12:27
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is sok férfiből a férfiasság hianyzik manapság. Nem tudok úgy ránézni, hogy ő egy magabiztos, határozott férfi, aki úgy néz rám, hogy le akar teperni és meg is bízhatok benne.
ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Milyen magas vagy? Mennyit keresel?
ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

174 cm ,pár hónapja edzek is

Nettó 500at átlagban

máj. 1. 05:10
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A pénz nekem kevésbé számít. Szerintem inkább legyen férfias, nem baj, ha nem keres annyit, vagy nincs olyan magas iskolai végzettsége.

Némelyik férfi már annyira nőiesen viselkedik, hogyha vele lépnék kapcsolatba, szinte már leszbikusnak érezném magam...

máj. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%

"174 cm..."

És meg is talàltuk a problémád egyik fő győkerét

Ez már elég alacsonynak számít a fiatalok között. Nem kóros, csak nem ütöd meg azt az elvárt szintet amit igényel a legtöbb nő, máris kiestél a legtöbb nő szemében, pedig még el sem kezdted igazán sorolni milyen adottságokkal bírsz

máj. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

18


Ezeket a baromságokat milyen könyvből olvasod? 😀


Félelmetes milyen ostoba emberek vannak 😀

máj. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Valóban alacsonynak számít,szívesen lennék magasabb,a legtöbb velem egykorú srác magasabb mint én. De nem hiszem hogy ez a legnagyobb probléma.

Ismerek én nagydumás 160 eleje srácot akiért odavannak..

máj. 3. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!