Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körüli, komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli, komoly kapcsolatra vágyó férfiak, hol vagytok?

Figyelt kérdés

Az utolsó párkapcsolatomnak már jó ideje vége szakadt. Több párkereső oldalra fel vagyok regisztrálva, de több mint fél év alatt semmi komoly nem jött össze. Miért van az, hogy tök jól ellevelezgetek valakivel, aztán egyszer csak nem ír vissza? Vagy hogy kiderül, még mindig együttél a volt barátnőjével, és nem is akar elköltözni tőle? Tényleg ennyire sivárak lennének az emberi érzések, és kihaltak volna az igazi, odaadó, párkapcsolatok?

25/L



2012. júl. 1. 22:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7. válaszadó!

Az a baj, a mai nőknek márvány wc kell, a tiszta, hűvös, kert végi, akác deszkás pottyantós már nem smafu! :)

2012. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

27 vagyok. Vagyok fent társkeresőn én is, voltam is sokáig. Meguntam. Megnézem a csajokat, aki tetszik, esetleg írok. Alig van válasz. Olyan viszont, hogy én tetszettem volna, na az egy fél darab nem volt. De komolyan.

Most gyertek azzal, hogy mert a férfi dolga a kezdeményezést. Hát meg a kis f... Már elnézést. Az ember végignézi a képeket, ha nem tetszik elsőre, átugorja, mert honnan szedje ki, hogy az a csaj most jó vagy sem? Nem lehet tudni. Ezért arra ír rá, aki neki tetszik.

De ha a csaj esetleg rászánná magát, hogy ír, hogy "Te hülye, tetszik a stílusod", vagy akármi, lehet, hogy kiderülne, hogy jók együtt. Na de nem...


Nem vagyok mindig ilyen p*cs, csak már fáradt. :P

2012. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Én is, felregelek, futok egy kört, befizettem a tagdíjat, s mikor az letelt, letörlöm magam... Semmi.

Talán majd itt! Persze...

37F

2012. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Én szorgalmasan írok, mindenkinek az oldalakon, aki megtetszik, és nekem nem kell márvánwc, már ne haragudj kedves válaszadó, aki ezt írtad, csak azért iszonyodok a pottantóstól, mert borzasztó félelmeim vannak, ha bemegek eg ilyenbe.
2012. júl. 1. 22:24
 15/38 anonim ***** válasza:
én itt vagyok 26 éves. és valszeg azért nem írok neked, mert a profilodban kiszúrod a szemem egy halál átlagos semmitmondó szar idézettel, vagy nem írtál magadról semmit...
2012. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Amúgy nem írtam idézetet, mert az borzasztó lapos lenne, csak azt, hogy kb. milennek látom magam, és miért vagok fent. Ezt éreztem a legőszintébbnek, de ha ez a baj, akkor én kérek bocsánatot, hog mért nem vagyok képmutató és hazug.
2012. júl. 1. 22:31
 17/38 anonim ***** válasza:
Amindenit, se írni, se olvasni... Én a wc-s hasonlatot a 7. válaszadónak írtam. Ehhh...
2012. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Egy 28 éves jó lesz? :)
2012. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Se írni: szar a billentűzetem, hol van ipszilon, hol nincs, ha ennire idegesít, vegél nekem újat, fogom tudni értékelni, se olvasni: véletlenül se nézhetem el azt, hogy kinek szántad? És amúgy köszi a letolást.
2012. júl. 1. 22:38
 20/38 Hole Hunter ***** válasza:
A 7. válaszoló pedig örül, hogy egyre inkább megerősítettnek látszódik a hozzászólása! :) Üdv, a 7.
2012. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!