Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körüli, komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli, komoly kapcsolatra vágyó férfiak, hol vagytok?

Figyelt kérdés

Az utolsó párkapcsolatomnak már jó ideje vége szakadt. Több párkereső oldalra fel vagyok regisztrálva, de több mint fél év alatt semmi komoly nem jött össze. Miért van az, hogy tök jól ellevelezgetek valakivel, aztán egyszer csak nem ír vissza? Vagy hogy kiderül, még mindig együttél a volt barátnőjével, és nem is akar elköltözni tőle? Tényleg ennyire sivárak lennének az emberi érzések, és kihaltak volna az igazi, odaadó, párkapcsolatok?

25/L



2012. júl. 1. 22:10
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem szokásom elsőre teljes értékítéletet mondani eg férfiról, vagy általában a férfiakról, de kezdem azt hinni, hog a 7-esnek ténleg igaza van :(
2012. júl. 1. 22:41
 22/38 anonim ***** válasza:

Én is keresem a páromat, de nincs szerencsém. Szintén nagy csalódás számomra is, hogy a társkereső oldalakon nincs értelme fent lenni. Nekem ott nem terem babér, így marad a személyes dolog, de itt sincs sikerélmény. Koromból fakadóan komoly kapcsolatot keresek, csak a dolgok nem úgy alakulnak, mint ahogy szeretném. Hogy a többi férfi miért olyan társkeresőkön, mint ahogy leírod, azt nem tudom, rám nem igazak.


27/F

2012. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Én a koromból adódóan max kéményseprőt keresnék, hogy tisztítsa ki a kéményt. :D

Kapcsolatban nem keresek komolyt. Vagy lesz, vagy nem lesz. Aztán kiderül, meddig tart. Pedig 27 vagyok, e!

2012. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
De vicces és okos vagy!
2012. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Hole Hunter ***** válasza:

Ismét 7-es. Tudod kedves kérdező, a közhelyeknek van egy jellemzőjük...általában igazak :)

Sajnos, nem sajnos, aki 30 éves kora körül még (már) egyedül él, azzal vmi nem van rendben. Kénytelen leszel kihasználni egy olyan feleség gyengeségét, aki már nem becsüli annyira a párját, mint amennyire az esetleg megérdemelné. Üdv, 7. Jahh...majd elfelejtettem 44/VP

2012. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.

egy szóval sem mondtam hogy ez baj. nem értem ezt most miért mondtad...


én csak abból gondoltam hogy a nők 96%-a cseszik ott kitölteni bármit is normálisan, vagy leírják hogy mennyire nehéz és hogy ők nem tudnak magukról írni. tökre olyan érzésem van ott hogy a nők fogyatékosok :D

2012. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
amúgy leírnád priviben, hogy melyik az a társkereső ahol fenn vagy? mert lehet az egy szar hely, és tudok ajánlani pár jobbat :)
2012. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
ja amúgy egy billentyűzet kétezer forint :D
2012. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Jelen!
2012. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ez most valami "kimittud"? 25 évesen miért 30 évest keresel? Én 28 leszek augusztusban, és talán normális vagyok. Jól is nézek ki, de csak azért, hogy legyen, nem kell sem egyéjszakás, sem (hazug) komoly kapcsolat. Ha szép vagy, találni fogsz normális srácot. Ha csúnya vagy, akkor is (de nem társkeresőn).
2012. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!