Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körüli, komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli, komoly kapcsolatra vágyó férfiak, hol vagytok?

Figyelt kérdés

Az utolsó párkapcsolatomnak már jó ideje vége szakadt. Több párkereső oldalra fel vagyok regisztrálva, de több mint fél év alatt semmi komoly nem jött össze. Miért van az, hogy tök jól ellevelezgetek valakivel, aztán egyszer csak nem ír vissza? Vagy hogy kiderül, még mindig együttél a volt barátnőjével, és nem is akar elköltözni tőle? Tényleg ennyire sivárak lennének az emberi érzések, és kihaltak volna az igazi, odaadó, párkapcsolatok?

25/L



2012. júl. 1. 22:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Társkeresőn a nagyszámú konkurencia miatt a jobb külsejű csajok tudnak érvényesülni. Persze lehet, hogy te is közéjük tartozol, de akkor meg azt mondanám, ne levelezgess el tök jól valakivel, hanem aki bejön, azzal találkozz minél előbb, és tereljétek át a kapcsolatot a valóság síkjára.


Én amúgy jó pár csajjal találkoztam már társkeresőről, és egy-két kivétellel mindegyikről kiderült, hogy vagy van pasija, vagy ugyan nincs pasija névleg, de azért egy-két napi rendszerességgel dug valakivel. Szóval igen, ilyen sivárak az emberi érzések.

2012. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! Itt sínylődök egy $zar kapcsolatban! :D

29F

2012. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

28-as, képzeld, nekem jelenleg még annyi fölösleges pénzem sincs, mert olan hüle csóró vagyok.

30-as, azért, mert mindig is az idősebb férfiak vonzottak, akiket ismerek a saját korosztályomból, azokkal nem tudnék komol kapcsolatot elképzleni.

Amúg azt gondolom, hog nem a külsőmmel van a baj, de hát a franc tudja, hog mivel.

2012. júl. 2. 16:59
 34/38 A kérdező kommentje:
32-es, ha annyira szar a kapcsolat, akkor miért nem lépsz ki te magad belőle?
2012. júl. 2. 16:59
 35/38 anonim ***** válasza:
"amúgy leírnád priviben, hogy melyik az a társkereső ahol fenn vagy? mert lehet az egy szar hely, és tudok ajánlani pár jobbat :)"
2012. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
30-as vagyok. Na, hadd lássalak... így legalább megtudod, hogy mi (vagy mi nem) a gond...
2012. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Hát én is komoly kapcsolatot keresek, keresnék de nem igazán jön össze a dolog. A társkereső oldalakról meg van a magam negatív véleménye. Nekem nem jött be a dolog, meg amúgy is személytelen mikor meg találkoztok na akkor van az igazi meglepődés (általában az is negatív irányba).

30/F

2012. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
25 év túl kevés?
2012. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!