Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lány foglalt? Hol vannak a szingli csajok?

Figyelt kérdés
Bármerre megyek(suli, vagy munkahely, internet stb.), mindenütt olyan lányok vannak, akik foglaltak, és nem kamuznak, tényleg azok! Miért van ez? Ja, és itt most nem csak felnőtt lányokra gondolok, hanem bizony a 16-17 évesek is pasival vannak már jócskán. Nincsenek szingli lányok, vagy azok nem mutatkoznak sehol a nyilvánosság előtt? Miért van ez? A szingli pasik hol találhatnak így maguknak társat?

2013. okt. 11. 22:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%

Mert egy lánynak elég annyi h pasit szeretnék és máris kap 10 ajánlatot, amiből persze a legjobbat választja ki.


Igazából az a helyzet h ha nem nézel ki jól és gazdag se vagy felejtsd el h lesz nőd v csak max a korábban említett nyomorék. A jó nők azok mindig foglaltak.


Hugóm is egy olyan pasival él akinek van kint Hollandiában háza és a segge alá rak mindent.

Ki is jelentette h ö többé nem jön haza BP-re.


Mondjuk megértem :)

2013. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%
televan szingli csajokkal mindenhol, nekem elhiheted egy csomó barátnőm is szingli és a környezetemben 2-3 nak van csak pasija szóval csak nyisd ki a szemed és ne csak azokat a bizonyos feltűnő csajokat nézd, mert azokat tuti lestoppolták.
2013. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nincsenek szingli csajok. Az én korosztályomban a nem szingli a házast jelenti.....
2013. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"Nincsenek szingli csajok. Az én korosztályomban a nem szingli a házast jelenti....."


Ne forgasd ki a szavaimat! Nagyon jól tudod te is, miről írok a kérdésben... Amelyik lánynak pasija van, nyilván való, hogy foglalt! Erről nem nyitok vitát!

2013. okt. 16. 21:32
 15/25 anonim ***** válasza:

"Nagyon jól tudod te is, miről írok a kérdésben... "


Hajaj, jól tudom miről írsz. Csak szóltam, hogy jobb nem lesz, mert én már 29 éves vagyok, és az én korosztályomban mégúgysincs szingli nő, és egy csomó házas.

2013. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
vannak szingli csajok:)))
2013. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ja, csak nem a 27-31 évesek között......
2013. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

na, akkor 22-32 közötti csajok nekem írjatok, én szeretnék ismerkedni.

28/F Bp

2013. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
én is szingli vagyok. 17/L
2014. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 EffyStonem96 ***** válasza:
60%
Én is szingli vagyok, és egy csomó barátnőm, illetve csoporttársam az egyetemen. És nem vagyunk csúnyák. Meg hülyék sem. (Jogra járunk, szóval tényleg nem) Ismerkedni itt nem akarok, nem azért írom, csak hogy bizonyítsam, hogy igenis vannak, csak nem jó helyen keresed, vagy csak nem akarod keresni...
2014. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!