Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lány foglalt? Hol vannak a szingli csajok?

Figyelt kérdés
Bármerre megyek(suli, vagy munkahely, internet stb.), mindenütt olyan lányok vannak, akik foglaltak, és nem kamuznak, tényleg azok! Miért van ez? Ja, és itt most nem csak felnőtt lányokra gondolok, hanem bizony a 16-17 évesek is pasival vannak már jócskán. Nincsenek szingli lányok, vagy azok nem mutatkoznak sehol a nyilvánosság előtt? Miért van ez? A szingli pasik hol találhatnak így maguknak társat?

2013. okt. 11. 22:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20as, én is jogra járok és nálunk ugyanez a helyzet :)
2014. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én jogot végeztem, de annyi hülyével még az életbe nem találkoztam mint az egyetemem jogi karán. Ha pedig elfogadsz egy állítást egy évek óta szakmában dolgozó szakvizsgázott jogásztól: a jogi egyetemhez nem kell ész, csak segg, a jogalkalmazáshoz kell ész, majd ha bírót meggyőződ az igazadról akkor érsz is valamit a szakmában...


Kérdező bocs az off-ért. Én azt tapasztalom, hogy minden korosztályba vannak szinglik. Lehet csak nem volt szerencséd, ne add fel.

2015. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%
Nincsenek szingli csajok, aki az az meg nem akar kapcsolatot
2017. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked, hogy keresd a Belvárosban, mert rengeteg szingli csaj van most éppen. Ha meg nincs, akkor talán Budapest legmodernebb helyeken lehet még. Úgy néz ki a dolog, hogy egyre többen szakítanak, nemcsak a 20-30 év közöttiek, hanem idősebbek is, elváltak, de azt sem kizártnak tartom, hogy 18-20 alatti is szingli nők vannak. Amúgy nem az életkor számít, hanem milyen vagy szép és kedves és már díjazni fogják. Ha meg nem, akkor egy alkalmi kalandnak jó csak. Ébresztő pasik, tennetek kell valamit, hogy elérjetek egy célt. Nem a négy fal között irogatni a GYK-n vagy játszani a gép előtt, tessék kimozdulni és nem siránkozni hogy nincs csajom.
2018. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vannak pedig.
2023. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!