Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » WARNING! Mi ez, ami a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WARNING! Mi ez, ami a társkeresőkön működik? Mi ez az aljas pofátlanság, amit sok nő művel társkeresőn?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok szavakat! Mi folyik a társkeresőkön? Miért merészeli megtenni ezt sok nő? Miért jutott el ide a világ, hogy rengetegen visszaélnek azzal, hogy a fiúnak illene udvarolni? Mutatok is pár példát:


[link]


[link]


[link]


[link]


Megnéztem a fiúkat is, hogy ők mit írnak ki, és egytől nem láttam ilyen aljas, beképzelt, és pofátlan bemutatkozószövegeket. Tudjátok, már nem is vagyok meglepődve, miért van annyi elkeseredett, frusztrált fiú/férfi mind a társkeresőkön, mind ezeken az oldalon.


De ne is menjünk ilyen messzire. Elég megnézni, itt mi folyik. Naponta vagy 20 kérdés: "Lányok, ismerkedni?", "Elhagyott a barátnőm, mit tegyek?", "A lányok miért ilyenek?" stb., vagy éppen ez a kérdés is... Párválasztásnál többnyire miért mindig Veletek van a gond?


Rákerestem itt a gyakorikerdeseken.hu-n is a társkeresős kérdésekre, és sokan azt írják, hogy nekik összejött, és hogy milyen jó, mert megtalálta a párját, meg ilyenek. Hehe... Érdekes módon az esetek 90%-ában Életkor/N volt odaírva! Persze, egy nőnek társkeresőn könnyű...


Igen, a fiúnak illik kezdeményezni, de ha már egy lány megtalál egy fiút, aki szimpi neki, akkor ő miért ne írhatna rá a fiúra?


Nekem miért kell bemutatkozószöveget írnom, frappánsan, érdekesen, egyediesen, mikor nem is az kéne döntsön abban, hogy mennyire szimpatikus-e valaki. Nem az számít, hogy amikor beszélgetünk, akkor mennyire lehengerlő, mennyire értelmes, vagy normális, vagy vicces, vagy érdeklődő, vagy mittudomén...? Én ha társat keresek, megnézem, szimpatikus-e a lány, aztán ráírok. ENNYI! Nem nézem azt, hogy mennyire frappáns bemutatkozószöveget írt-e, vagy éppen mennyire kreatív-e. Ez majd a beszélgetésünkkor kiderül. Inkább arra figyelek, hogy mit mond! Ez miért nem lehet fordítva?


Engem az nem érdekel, hogy egy lány naponta kap 30 levelet, és hogy "jajj, de milyen nehéz neki visszaválaszolni rájuk", mert milyen sok, meg mennyi farokmutogatót kell szűrni. Hát, de istenem! Azért regisztrált fel, mert ismerkedni akar az illető, nem?! És amúgy is... még mindig jobb 30 levelet kapni, és válaszolgatni rájuk, mint hetekig egy levelet sem kapni... Nem gondoljátok? Nekem is rég meglenne a párom, ha naponta 20-30 levelet kapnék... De még ha 10-et is!


Aztán sokszor ha írok a lánynak, hogy mi szél hozta a társkeresőre, válasz: "unatkoztam", "csak úgy", "nemtom"(!) EZ MIIIIIIIIIIIII????


Miért van az, hogy "másban a szálkát, magamban a gerendát sem"?


Egyenlő esélyekkel, egyenlő feltételek mellett mindenki sokkal gyorsabban, egyszerűbben megtalálhatná a párját, és sokkal kevesebb boldogtalanság, szakítás lenne - mert sokkal előbb fel lehetne ismerni a belsőt a külsővel együtt.


Kérdésem a lányokhoz szólna leginkább, akik ezt értik: Miért csináljátok ezt? Mikor ilyet csináltok, egy picit is belegondoltok abba, milyen a másik oldalon?


23/F



2015. márc. 27. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
22%
Badoo.... love.hu pfff Sajnos egyre inkább lekezelőek és szemetek a nők, legalábbis aki kinéz valamennyire. A rondák meg pedáloznak. Válaszolva a kérdésre: ez a viselkedés forma, öntömjénző attitűd nem azért van mert sokat csalódtak, hanem mert megvannak győződve arról, hogy megtehetik a külsőségeik által. Végülis meg. De vigasztaljon, hogy 10 év múlva ismét a badoon lesznek csak telibe lesznek verve 2-3 gyerekkel és kisebb lesz a pofájuk...
2015. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem mi a problémád. Tényleg nem olyanok ezek a szövegek amik alapján megkedvelnék egy nőt. De nem is olyanok ami alapján kizárnék.


A sok nagybetűs kicsit idegesítő, de talán csak nagyon frusztrált a sok idióta péniszes kép miatt.


A 40 felettieket kizáró persze kicsit rosszul esik, mert én is 40 felett vagyok. De legalább megmondja kerek perec. (És őszintén szólva szerintem is túl nagy különbség, voltam azért hasonló korú lányokkal.)


Ha nem érdeklem őket, akkor minek írjanak ha semmi mást nem mondanának, minthogy "bocsi, nem". Ezt a weboldal is küldhetné automatikusan ha annyira vágysz rá, vesd fel

nekik :)


Tudom, hogy rossz érzés a sok elutasítás, egy idő után nagyon az, láttam. (Képzeld el mit élnek át azok a nyomorult telemarketingesek...) De ez nem a nők hibája. Nem tudnak ezen semmit segíteni. Ilyen az élet. 43F

2015. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
36%

szereti a kitetovált extrém pasikat...


tehát számára nem az a fontos, hogy a fiú kedves, rendes, értelmes, esetleg sportos, jóképű vagy neadjisten pénzes legyen...


NEEEM


legyen rányomva pár tetkó


agyatlan nőkkel ne ismerkedj kész ;)

2015. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 omba ***** válasza:
60%

Én se nagyon értem a kérdező frusztráltságát...

Az első link vagy unatkozik, vagy főállású,

A másodiknak meg vannak tapasztalatai, világosan leírja, kik ne írjanak neki.

Van pár nőismerősöm, akik ilyenen próbálkoznak, kb. ugyanezeket mondják, amiket az a lány kizár.


Mi ebben a felháborító?

2015. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
Nem a frusztráltságomat kell érteni, hanem a kérdést, és a logikát elmagyarázni! Csupa-csupa kérdés!
2015. jún. 27. 17:33
 26/61 Missi_Key ***** válasza:
76%
nem tudom mi a baj azzal hogyha valaki nem akar veled beszélni. ha nem szimpi a fejed, akkor is dugjon veled egy kört mert az szegény egód, vagy mit akarsz..komolyan, és akkor csodálkoznak a pasik hogyha megkapják hogy nyávogós kis puhapcsök..
2015. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
22%

Logikát keresel a nőkben? Te normális vagy? nincs bennük logika!


Ez amúgy a love.hu, nem kell ecsetelned, több mint 6 évet töltöttem rajta kisebb nagyobb megszakításokkal. Hozzátenném 1 épeszű embert se találtam rajta. Aki eljött randira, az még a vezetéknevemet se tudta, nem is kérdezte.... mégis eljött. Szerinted ez mennyi IQ-ra vall?

2015. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
13%

* Kérdésedre a válasz: miért ilyenek a nők?


Azért mert megtehetik. Egyes "pasik" a fél karjukat levágnák, hogy szóba álljon velük egy csaj. Amíg önmagukat sárba tiporják, porig alázzák a másik előtt, addig a nők válogatni fognak.

2015. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
70%
utsó, mondjuk én férfiként megmondom: egy földön, sárban fetrengő félkarú férfi elég szánalmas látvány, nem hiszem, hogy sok csajnak bejönne....
2015. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem mi az a hiszti azon, hogy számít az, hogy hogy írsz rá. Te írtad, hogy napi 100 levelet kapnak. De legyen csak 20. 20 emberrel NEM LEHET EGYSZERRE ISMERKEDNI. 20 embernek elolvasod a szövegét amit írt, megnézed az adatlapját, ha nem rohadtul unszimpatikus a képei alapján, elolvasod a bemutatkozását. Ha abból a 20-ból 3 megfogott valamivel, akkor velük elkezdesz beszélgetni. Úgyse lehet 20 emberre figyelni. És itt most napi ennyiről van szó, szóval azzal a 3mal beszélget, 1-nél többet megint felesleges megtartani, akivel másnap is szóbaáll még, mert másnap megint jön 20 levél. Ha valamelyik szimpi volt, akkor lehet fel se megy az oldalra, beszélget vele fb-on, skype-on, telefonon aztn meg élőben találkoznak. Nem jött össze, jó, megint belép az oldalra, a felső 20-30 levelet elolvassa, ebből kiválogat megint 3at, akinek visszaír, a többi nem érdekli, mert miért érdekelné? Ha ilyen hülyeséget kérdezel, hogy "szia mi szél hozott a társkeresőre?" én még fel is idegesíteném magam rajta, mielőtt törlöm a leveled. Ennél hülyébb kérdést nehéz feltenni.


Amúgy a legtöbb ember nem főállásban a társkereső előtt ül. Hogy az istenbe lenne egy nőnek ennyi levél mellett még ideje adatlapokat böngészni? Mivel ugye ha már valaki ráírt, érdemes elolvasni a levelét, megnézni az adatlapját, oké. Azzal a párral, akivel van értelme, még chatelni is. Hol van emellett ideje pasikat nézegetni és rájuk írni?


Akinek nem írnak, ha fiú ha lány, fog böngészni és kezdeményezni, ha akar párt. Akinek meg sokan írnak, fog válogatni. Próbálj meg egyszer 20 emberrel egyszerre chatelni, írj rá mondjuk az összes volt osztálytársadra fb-on, és mindegyikük felé mutass érdeklődést, hogy hogy áll az életük, mi történt velük a középsuli óta, ÉS TUDD KÖVETNI KI MIT MESÉLT. Na most képzeld mellé, hogy még csak azt se tudod ki az, lehetetlen megjegyezni, hogy mit ki mondott, ha nem tudod egy személyhez kötni. Akkor mit vársz? Nem kéne mindenkire ráírnotok, akire fel tudna állni a farkatok, és akkor a nőknek is maradna ideje böngészni és arra ráírni csak, aki tényleg szimpatikus. Ezt a pasik kezdték, a nők meg persze, hogy kihasználják. Lehetne ez fordítva is, ha nem minden második társkeresős pasi ezt művelné.

23L

2015. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!