Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » WARNING! Mi ez, ami a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WARNING! Mi ez, ami a társkeresőkön működik? Mi ez az aljas pofátlanság, amit sok nő művel társkeresőn?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok szavakat! Mi folyik a társkeresőkön? Miért merészeli megtenni ezt sok nő? Miért jutott el ide a világ, hogy rengetegen visszaélnek azzal, hogy a fiúnak illene udvarolni? Mutatok is pár példát:


[link]


[link]


[link]


[link]


Megnéztem a fiúkat is, hogy ők mit írnak ki, és egytől nem láttam ilyen aljas, beképzelt, és pofátlan bemutatkozószövegeket. Tudjátok, már nem is vagyok meglepődve, miért van annyi elkeseredett, frusztrált fiú/férfi mind a társkeresőkön, mind ezeken az oldalon.


De ne is menjünk ilyen messzire. Elég megnézni, itt mi folyik. Naponta vagy 20 kérdés: "Lányok, ismerkedni?", "Elhagyott a barátnőm, mit tegyek?", "A lányok miért ilyenek?" stb., vagy éppen ez a kérdés is... Párválasztásnál többnyire miért mindig Veletek van a gond?


Rákerestem itt a gyakorikerdeseken.hu-n is a társkeresős kérdésekre, és sokan azt írják, hogy nekik összejött, és hogy milyen jó, mert megtalálta a párját, meg ilyenek. Hehe... Érdekes módon az esetek 90%-ában Életkor/N volt odaírva! Persze, egy nőnek társkeresőn könnyű...


Igen, a fiúnak illik kezdeményezni, de ha már egy lány megtalál egy fiút, aki szimpi neki, akkor ő miért ne írhatna rá a fiúra?


Nekem miért kell bemutatkozószöveget írnom, frappánsan, érdekesen, egyediesen, mikor nem is az kéne döntsön abban, hogy mennyire szimpatikus-e valaki. Nem az számít, hogy amikor beszélgetünk, akkor mennyire lehengerlő, mennyire értelmes, vagy normális, vagy vicces, vagy érdeklődő, vagy mittudomén...? Én ha társat keresek, megnézem, szimpatikus-e a lány, aztán ráírok. ENNYI! Nem nézem azt, hogy mennyire frappáns bemutatkozószöveget írt-e, vagy éppen mennyire kreatív-e. Ez majd a beszélgetésünkkor kiderül. Inkább arra figyelek, hogy mit mond! Ez miért nem lehet fordítva?


Engem az nem érdekel, hogy egy lány naponta kap 30 levelet, és hogy "jajj, de milyen nehéz neki visszaválaszolni rájuk", mert milyen sok, meg mennyi farokmutogatót kell szűrni. Hát, de istenem! Azért regisztrált fel, mert ismerkedni akar az illető, nem?! És amúgy is... még mindig jobb 30 levelet kapni, és válaszolgatni rájuk, mint hetekig egy levelet sem kapni... Nem gondoljátok? Nekem is rég meglenne a párom, ha naponta 20-30 levelet kapnék... De még ha 10-et is!


Aztán sokszor ha írok a lánynak, hogy mi szél hozta a társkeresőre, válasz: "unatkoztam", "csak úgy", "nemtom"(!) EZ MIIIIIIIIIIIII????


Miért van az, hogy "másban a szálkát, magamban a gerendát sem"?


Egyenlő esélyekkel, egyenlő feltételek mellett mindenki sokkal gyorsabban, egyszerűbben megtalálhatná a párját, és sokkal kevesebb boldogtalanság, szakítás lenne - mert sokkal előbb fel lehetne ismerni a belsőt a külsővel együtt.


Kérdésem a lányokhoz szólna leginkább, akik ezt értik: Miért csináljátok ezt? Mikor ilyet csináltok, egy picit is belegondoltok abba, milyen a másik oldalon?


23/F



2015. márc. 27. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Missi_Key!


Történelemmel hogy állsz? Nem a 15. században lett az egyenjogúság kérdése megoldva! :D Rossz példa! :D

2015. okt. 25. 21:35
 52/61 Missi_Key ***** válasza:
61%

mivan?

nem.amég nem volt egyenjogúság az apa döntött...

mi a "történelmi" problémád ezzel?

2015. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
Hogy az elmúlt 50-60 évről beszéljünk, ne 500 évről. Az egyenjogúság indítványozás meg nem 500 éve indult, hanem az elmúlt 20 évben max?
2015. okt. 26. 23:50
 54/61 anonim ***** válasza:
77%

"Szóval beszélgetttünk, és rákérdeztem, hogy okés, hogy ezt mind szeretné egy fiútól, de mi jár annak a fiúnak, aki ilyen? Milyen lányt ismerhet meg a személyében? "


Hát már bocs kérdező, de egy ilyen letámadás után mit vársz? Komolyan, mi ez, interjú, vizsga?? Leírta hogy mi az elképzelése egy pasit illetően (szive joga szerintem arra van az a rublika), erre jössz te és egyből nekiszegezed a kérdést, hogy bezzeg te mit tudsz cserébe felajánlani??? Ez így milyen már? Ha nekem valaki egyből támadóan közelít, attól úgy gondolom jót nem várhatok. Képzeld magad a helyébe. Leírod pl, hogy szeretnél egy olyan csajt aki kedves, okos és ha még istenien főz az hatalmas plusz. Erre valaki rádírna ezzel, hogy oké és te mit adsz cserébe, akkor mire gondolnál? Lehet én vagyok rosszul "bekötve" de a párkapcsolat nem cserekereskedelem. Persze adok kapokról szól, az tény, de egyből így szembemenni valakivel...hát hogy is mondjam mintha egyből kötekedni akarnál vele. Ez olyan idegen, és természetellenes. Ha nem tetszenek az elvárásai akkor ne írj rá, és kész.

Ez meg olyan hülyeség hogy csak a csajok írnak ki bunkó dolgokat. Te szoktál férfiként férfi adatlapokat böngészni? Kétlem. Ott is akad pár érdekes jelenség, illetve üzibe tudnak olyanokat írni hogy ketté áll a füle az embernek. Most akkora csajok meg írják ki, hogy mi ez a pasik részéről?

A legfőbb gond itt pár embernél, és ezt sok kérdés elolvasása után mondom, hogy a másik nemet ellenségnek tekintik, akiknél jobbnak kell lenni, akit lehetöleg minél jobban le kell szólni é szidni. Bocs, de aki így gondolkodik annak nem való kapcsolat. Oviba még menő huzgálni a lányok copfját meg lökdösni őket, mert bénák, de ez egy bizonyos kor után már cikis kissé. Bocs az utolsó offért, de gondoltam ez idevág nagyjából.

2015. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nézd, a Te szavaddal élve, akkor te rosszul vagy bekötve! :D Most ha valaki megkérdezi tőlem, hogy én milyen vagyok az elvárásaim után (amit amúgy sem írok ki, mert mindig az illetőre bízom, hogy milyen, mert ha megtetszik, akkor nem érdekel az elvárás - hoppá, már megint a férfiaknak nincs annyi igényük :P), akkor én simán elmondom neki! Nem problémázok ezen úgy, mint ahogy Te/Ti, hogy egy ISMERKEDŐS oldalon valaki tudni akarja, hogy a másik milyen! :D XD ÚRISTEN! :D


És amúgy sem evvel támadtam le, hanem a beszélgetésünk során kérdeztem meg tőle, kb. másnap! Nem is értem, hogy ezt te mivel foltoztad ki magadnak! :)


Tudod, az a Te (vagy a kollégáidé is) bajod, hogy ha nem tudtok valamit, akkor kitaláltok oda valamit :) Érted. Nem véletlenül mondom azt, hogy a férfiak nem írnak ilyet ki, mivel sokszor megnézem, hogy vajon a világ őrült meg, vagy a női igények (utóbbi sajnos), és a férfiaknál nem látok ilyen bemutatkozást

Egy régebbi válaszolónak is mondtam! Nyugodtan küldjön képet, linket, ahol valaki ilyet ír...

ÉS tudod, mi az érdekes, hogy a lányok nem írnak ki ilyen kérdéseket. És miért? Na, kitalálod? Elmondom... MERT NINCS ILYEN! :) Az OFF-al viszont egyet tudok érteni.

2015. okt. 28. 20:11
 56/61 anonim ***** válasza:
80%

Vicces, hogy caps lockkal papolsz a stílusról, mikor ezek után egyértelmű, hogy neked is bőven vannak hiányosságaid ezen a téren... Lehet úgy is rákérdezni a másik tulajdonságaira, hogy ne az jöjjön le, hogy épp egy vallatás közepébe csöppent, ahol a legfőbb cél kidomborítani minden bűnét, de ugye egyszerűbb másokat hibáztatni ahelyett, hogy a saját szociális érzékünket próbálnánk fejleszteni. Nem csak a munkakeresésénél kell eladni magad, hanem az élet minden területén, ha ez valakinek ennyire nem megy, az nem mindenki más hibája.

Amúgy elmondom, hogy támadásra védekezés vagy támadás a normális válaszreakció, így nem kell csodálkozni, hogy ismerkedésnél egy ilyen kérdésre ilyen választ kapsz, ahogy erre én is meg fogom kapni, hogy az én k. anyámat, meg ugyan neked semmi problémád nincs a megfelelő stílus megválasztásával... De ha elkezdtél volna inkább poénkodni a csajjal, ahelyett, hogy nekiszegezel egy "na és ugyan mit veszek ha már rád ruházok be" kérdést, akkor biztos, hogy nyitottabb lett volna veled. Az 54. válaszoló minden szavával egyetértek.

2015. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, nem igazán értem a problémád. Te azt írod, csak olyan lányra írsz rá, aki szimpatikus (ez logikus is, ki akarna számára nem szimpatikus emberrel ismerkedni), akkor a nők miért ne ismerkedhetnének szintén csak olyanokkal, akik szimpatikusak neki? Vagy ez a kiváltság csak a férfiakat illeti szerinted? Ha rádírna a világ legrondább nője te visszaírnál neki, elkezdenél vele ismerkedni? Na ugye, hogy nem! Vagy neked szabad, a nőknek meg nem? És tudod, az adatlap azért van, hogy röviden írjon magáról, hogy milyen is a természete, de te csak kép alapján válogatsz, ráírsz valakire aki tetszik, közben lehet teljesen más érdeklődési körötök van, és nem is találnátok a közös nevezőt, mert arra se vetted a fáradtságot, hogy elolvasd az adatlapját.
2015. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
85%

54-es vagyok. Félre értsz, nem az a baj, hogy kérdezel, hanem az, ahogyan teszed. Kérdezhetsz, miért is ne tennéd, azért vagytok ott. De a stílust illik megválasztani, mert sok múlik rajta. Engedd meg, hogy írjak egy pl-t. Régebben mikor még fent voltam ilyen oldalon (oldalakon) volt egy, amihez nagy reményt nem fűztem nem egy népszerű oldal volt így arra jutottam felregelek nézelődni, de képet még nem töltök fel..majd..talán :) Erre ír rám valaki, aki konkrétan kérdőre vont, hogy milyen érdekes egy olyan oldalon kép nélkül fent lenni ahol pont a kép a lényeg, mit akarok így.... Most lehet nem egész pontosan írtam le mert nem emlékszem már 100%-osan, de a lényeg az, hogy kvázni nekem jött hogy én milyen vagyok ezek alapján....Nem az volt a baj, hogy említést tett a kép hiányára, uram bocsá' kért volna képet..neeem, hanem ahogy tette. Miért nem lehetett azt írni, érdekes vagy a feltüntetett adatok alapján, kiváncsi lennék hogy festesz, vagy akármi :D szóval lényeg hogy nem ilyen támadóan, hogy mégis hogy jövök én ahhoz h nem teszek fel képet...

Ha nagyon vissza akartam volna vágni beolvashattam volna neki, hogy milyen érdekes, hogy rám ír ez miatt, ami ennyire felháborító neki, pedig tele van az oldal képpel ellátott profilokkal...:))) kukacoskodás.. ennyi. Sajnálom, ha nem jön át neked a mondandóm lényege.

2015. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%
TEljesen igazad van! Ez már egy más kategória! De sztem ezeknek a lányoknak az egóját, ha kissé talpraesett vagy, le lehet nyomni a béka feneke alá 2 mondattal ;) Ezek csak ilyen huszonéves, beképzelt, plázamacskák... Mert a valódi nők (barátnők, anyajelöltek) kint vannak a való életbe, ott kell őket keresni!
2015. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értem a problémád kérdező, de gondolom bár hányan mondjuk hogy feleslegesen hisztizel úgy is tovább toporzékolsz.

A linkelt lányok oldala nem különösebben szimpi nekem, kicsit beképzeltek, de az valószínű hogy sok a negatív tapasztalat. Konkrétan csak ki írták kivel nem akarnak ismerkedni... ez akkora pofátlanság? Én is ki írtam a magaméra hogy nem akarok táv kapcsolatot, így is rám írnak olyanok akik az ország másik felébe laknak... ha nem írnám ki még több ilyen írna rám. Ezt a ,,nem válaszolnak a levélre" világválságot sem értem. Biztos sz"r ha az embernek 1000 leveléből 2-3 ra kap vissza jelzést... de könyörgöm... Nem mindegy hogy nem kapsz választ, vagy meg írják hogy ,,kösz nem akarok ismerkedni, nem jössz be..."? végeredményben így is úgy is ejtve vagy. Nekem is volt hogy nem válaszoltak, na és? Vettem az adást.

A másik hogy nem kéne újjal mutogatni hogy a nőknek könnyebb,.. meg találni a megfelelő párt sose könnyű, te meg nem vagy nő, szóval csak elképzelni tudod milyen annak lenni, az feltételezés csak... Vagy szabadidődben neki állsz és tömegesen nézed meg pasik adatlapját, vagy rájuk írsz és meg kérdezed ők mért regisztráltak?... Amúgy meg a love.hu egy hírhedten link oldal, nekem se jött be. Primitív emberek, primitív elvárásaival a maguk stílusában. Esetleg, netalán... keress egy másikat ahol értelmesebb emberek vannak. Aztán ha végig jártad az összes magyar társkeresőt és mindegyiken csak ilyen tapasztalataid lesznek, esetleg jogosabb lesz a rinya.

2016. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!