Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » WARNING! Mi ez, ami a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WARNING! Mi ez, ami a társkeresőkön működik? Mi ez az aljas pofátlanság, amit sok nő művel társkeresőn?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok szavakat! Mi folyik a társkeresőkön? Miért merészeli megtenni ezt sok nő? Miért jutott el ide a világ, hogy rengetegen visszaélnek azzal, hogy a fiúnak illene udvarolni? Mutatok is pár példát:


[link]


[link]


[link]


[link]


Megnéztem a fiúkat is, hogy ők mit írnak ki, és egytől nem láttam ilyen aljas, beképzelt, és pofátlan bemutatkozószövegeket. Tudjátok, már nem is vagyok meglepődve, miért van annyi elkeseredett, frusztrált fiú/férfi mind a társkeresőkön, mind ezeken az oldalon.


De ne is menjünk ilyen messzire. Elég megnézni, itt mi folyik. Naponta vagy 20 kérdés: "Lányok, ismerkedni?", "Elhagyott a barátnőm, mit tegyek?", "A lányok miért ilyenek?" stb., vagy éppen ez a kérdés is... Párválasztásnál többnyire miért mindig Veletek van a gond?


Rákerestem itt a gyakorikerdeseken.hu-n is a társkeresős kérdésekre, és sokan azt írják, hogy nekik összejött, és hogy milyen jó, mert megtalálta a párját, meg ilyenek. Hehe... Érdekes módon az esetek 90%-ában Életkor/N volt odaírva! Persze, egy nőnek társkeresőn könnyű...


Igen, a fiúnak illik kezdeményezni, de ha már egy lány megtalál egy fiút, aki szimpi neki, akkor ő miért ne írhatna rá a fiúra?


Nekem miért kell bemutatkozószöveget írnom, frappánsan, érdekesen, egyediesen, mikor nem is az kéne döntsön abban, hogy mennyire szimpatikus-e valaki. Nem az számít, hogy amikor beszélgetünk, akkor mennyire lehengerlő, mennyire értelmes, vagy normális, vagy vicces, vagy érdeklődő, vagy mittudomén...? Én ha társat keresek, megnézem, szimpatikus-e a lány, aztán ráírok. ENNYI! Nem nézem azt, hogy mennyire frappáns bemutatkozószöveget írt-e, vagy éppen mennyire kreatív-e. Ez majd a beszélgetésünkkor kiderül. Inkább arra figyelek, hogy mit mond! Ez miért nem lehet fordítva?


Engem az nem érdekel, hogy egy lány naponta kap 30 levelet, és hogy "jajj, de milyen nehéz neki visszaválaszolni rájuk", mert milyen sok, meg mennyi farokmutogatót kell szűrni. Hát, de istenem! Azért regisztrált fel, mert ismerkedni akar az illető, nem?! És amúgy is... még mindig jobb 30 levelet kapni, és válaszolgatni rájuk, mint hetekig egy levelet sem kapni... Nem gondoljátok? Nekem is rég meglenne a párom, ha naponta 20-30 levelet kapnék... De még ha 10-et is!


Aztán sokszor ha írok a lánynak, hogy mi szél hozta a társkeresőre, válasz: "unatkoztam", "csak úgy", "nemtom"(!) EZ MIIIIIIIIIIIII????


Miért van az, hogy "másban a szálkát, magamban a gerendát sem"?


Egyenlő esélyekkel, egyenlő feltételek mellett mindenki sokkal gyorsabban, egyszerűbben megtalálhatná a párját, és sokkal kevesebb boldogtalanság, szakítás lenne - mert sokkal előbb fel lehetne ismerni a belsőt a külsővel együtt.


Kérdésem a lányokhoz szólna leginkább, akik ezt értik: Miért csináljátok ezt? Mikor ilyet csináltok, egy picit is belegondoltok abba, milyen a másik oldalon?


23/F



2015. márc. 27. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
49%
Pedig a negyedik válaszoló leírásán kívül mindegyik jogos.
2015. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

Ma 17:41, alias Missi_Key!


Értő olvasással hogy állsz? Fuss neki mégegyszer! Amit írtál, köze nincs a válaszhoz!


Ma 18:18!


Értem a lényeget, és kaptad is rá a zöld kezet, de! Nem szoktam olyan bemutatkozó szöveggel írni, mint amit te mondjuk példázol, de azért egy kérdés: akkor mi a jó francot írjon egy fiú a lányra 0 ismerettséggel? De most úgy komolyan! Várom a válaszod, mert k.rvára kíváncsi lennék! Volt, hogy melegek nem egyszer úgy írogattak, hogy "Szia! Mizu?" De ez olyan, mintha már ismernénk egymást... Mi a francot mondhat neki az ember?! De ez már persze a másik véglet! Úgyhogy várom a Te példádat!


És az egy dolog, hogy sok kérő van, de az SENKIT, DE SENKIT nem jogosít fel, hogy ilyen bunkó, lekezelő stílusban vegye a dolgokat! Így érthető?


Hogy milyen rossz dolog lehet a lánynak, hogy naponta kap 50 levelet! VÁLOGASSON, NEM ÉRDEKEL! Nincs azzal baj, ha számára a legjobbat akarja kiválasztani, mert ezzel mindannyian így vagyunk! De ilyen stílusban? :O

2015. jún. 27. 18:44
 33/61 anonim ***** válasza:
85%

Értem a problémádat, erre nincs minden esetben működő válasz, de szerintem az a megoldás, hogyha nem küldesz napi 100 levelet, hanem csak annak írsz, akiről már tudsz valamit. Például mert normálisan kitöltötte az adatlapját, leírta a hobbijait, ami mondjuk neked szimpi. Vagy nagyon megfogott a stílusa, a humora. Vagy pl sok képe van, amiken látszik, hogy mit szeret csinálni, nem csak "szelfik", hanem életszerű képek. Akkor erről írj, írd le hogy tök megfogott ez és ez a dolog, írj két mondatod arról, hogy miért, pl. láttál róla képet amin strandröpizik és te is nagyon élvezed ezt csinálni, de mostanában nincs hozzá partnered és szívesen játszanál vele, ha van kedve. Ha akarod még azt is odaírod hogy az se baj ha több lesz belőle, ha nem lenne egyértelmű, de szerintem ez iq-ból kéne menjen a lánynak.

Vagy ha épp arról ír, hogy mennyire szereti a szobanövényeit, és neked is van egy, akkor küldhetsz neki még akár egy képet is a tiédről (A NÖVÉNYRŐL, hehe :P), érted a lényeget. Lássa, hogy te VELE akarsz beszélgetni. De ehhez az kell, hogy ne napi 100 levelet küldj, hanem csak 3at, de ott kezdeményezz beszélgetést, amire lehet kisregényt is válaszolni. Egy mizuval vagy egy "szia ismerkedünk"kel nem lehet mit kezdeni. Ha látja, hogy te vetted a fáradságot, hogy elolvasd az adatlapját, végignézd a képeit és még gondolkodj is valamin, amit írhatnál neki, nagyobb eséllyel fog ő is válaszolni, szívesebben fog elkezdeni chatelni veled, mert máris van egy közös pont, egy összekötő szál, ami miatt ha olyanja van, rögtön közelebb érezheti magát hozzád. Egy picit ezzel a megoldással azt az érzést kelted, mintha az adott dolgon keresztül ismerkedtetek volna meg. Nem lesz az igazi, de sokkal kevésbé személytelen. Ha elég jó a leírásod, nincsenek benne kizökkentő helyesírási hibák stb, akkor pl a strandröpis példára akaratlanul is el fogja képzelni, és máris lesz egy pozitív élménye, ami hozzád kapcsolódik, és sokkal több kedve lesz veled beszélni.

Persze ha nagoyn nem jösz be neki a képeid alapján, akkor nem fog működni, de ha te is egy vagy a "nem rossz" jelentkezők közül, akkor te benne leszel abban a 3 kiválasztottban, akit említettem, akivel nekiáll chatelni. Főleg azért, mert egy ilyen levélből kiderül, hogy nem 800 embernek írtál, hanem VELE akarsz ismerkedni.

23L

2015. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
88%
Válaszolnék akkor mér a másik kérdésedre is. Miért csinálják ezt a társkeresős lányok? Mert a társkeresős pasikra reagálnak. Itt ezt spec ők rontották el. Egyik az, hogy el vannak a lányok kényeztetve, mert mindenkire ráírnak a fiúk, ha van róla egy cuki pofis kép. Mindegy hogy üres az adatlapja vagy van rajta valami bunkó szöveg, fog kapni 20-30 levelet elkeseredett srácoktól, akik rengeteg levelet küldenek. Ebből tudják a lányok, hogy megtehetik. Emellett kapnak rengeteg frusztráló ajánlatot, nézdafarkam, dugjálvelempénzért, stb. Adnak nekik okot hogy frusztráltak és bunkók legyenek, ÉS ráadásul el is tűrik, ha azok. Nincs okuk máshogy viselkedni. Ha a pasik csak a minőségi adatlapok tulajdonosaira írnának rá, akik tényleg NEKIK tetszenek, van közös pont, stb, és vennék a fáradságot h ezt a tényt meg is osszák a kiszemelt lánnyal, akkor a lányok is rá lennének kényszerítve, hogy normálisan viselkedjenek. Szóval ez csak akkor fog változni, ha a pasik változtatnak.
2015. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyetértek, akármennyire is rossz sokszor az igazság! Ment a zöld kéz! Nem szoktam ráírni mindenkire, de nem is minden másodikra/harmadikra stb. Csak amelyik szimpatikus! Mondjuk, azok is két szavas válasszal utasítanak el, de az egy másik dolog. Én csak a társkereső mély bugyrait kutatva akadtam már sok gyöngyszemre, és párat megmutattam ezekből! De a tény akkor is elkeserítő!


És akkor arról még nem is beszélünk, hogy ezt lányként írtad!

2015. jún. 27. 20:33
 36/61 MolotovPunk ***** válasza:
33%

(Ha a pasik csak a minőségi adatlapok tulajdonosaira írnának rá, akik tényleg NEKIK tetszenek, van közös pont, stb, és vennék a fáradságot h ezt a tényt meg is osszák a kiszemelt lánnyal, akkor a lányok is rá lennének kényszerítve, hogy normálisan viselkedjenek. Szóval ez csak akkor fog változni, ha a pasik változtatnak.)


Ez viszont teljesen igaz.Férfiként mondom.Látom mi megy a neten és szórakozóhelyeken is.

Én hála istennek nem tartozom ezek közé.Én nem írok rá akármilyen lányra társkeresőn sem és buliban sem szólítok le akárkit...Mondjuk válogatós is vagyok.Volt már életemben jó pár barátnőm,de általában ők adtak nekem jelzést,ha bejöttem nekik,aztán léptem csak.

Igaz nekem a kisugárzásom nem túl jó (kicsit skótos),de mégis volt életemben legalább már kb 10-12 barátnőm,ebből volt 2-3 komolyabb kapcsolat is a többi pár hónapos ,hetes kaland volt,viszont az is jó volt...Nem bántam azt sem meg.


27/F

2015. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van kerdezö, a nök gonosz lenyek, akiknek elsödleges celja a szegeny ferfiak megalazasa. Minden nö kivetel nelkül arrogans, es azt nezi csak, hogy hogyan tudna szemetebb modon lepattintani az artatlan ferfit.

A linkelt bemutatkozo lapok közül nekem egyik sem szimpatikus. Mint irtad neked sem. Hat ne irj rajuk, keress egy olyat, aki szimpi. Ezeked meg könyveld el magadban, hogy hülyek. Az meg nehogy mar kizarolag a nök hibaja legyen, hogy nem valaszolnak. Ez nekem kb. olyan mindenki hülye, csak en vagyok helikopter. Nezz egy kicsit magadba is, mielött minden nöre haragszol. (Elarulom az eletben nagyon sok jo pasit is visszautasitanak, es sok kevesbe jo pasi talal maganak szuper nöt, mert humoros, stilusos, stb)

Nekem az tetszett, hogy a tarskeresön csak a nök talalnak maguknak part. Hacsak nem valami leszbikus oldalon vagy fent, akkor feltetelezem eppen ugyanannyi nö talal az oldalon pasit mint forditva.

2015. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
59%

Csak egy kérdés. Kötelező neked fenn lenni ezeken az oldalakon?

Mert ha igen akkor is kár kiakadni azon, hogy más emberek másképp gondolkodnak mint te.

Ha meg nem kötelező, minek vagy fenn? Höbörögni? Nem kötelező ráírni ezekre a lányokra? Akkor minek húzod fel magad? Olyan ez mintha bemennél a ringbe aztán csodálkozol, hogy orrba vágnak. Azért vagy fenn, hogy társat találj vagy, hogy találj ilyeneket amit aztán kirakhatsz ide? Mert nem tudom. Komolyan az a bajod, hogy más emberek hülyék? Mert most ezt csinálod. A pasik nem írnak nekik ha nem akarnak, akkor mi a baj?

2015. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
74%

"pfff Sajnos egyre inkább lekezelőek és szemetek a nők, legalábbis aki kinéz valamennyire. A rondák meg pedáloznak. "


:D :D Hát pofám leszakad komolyan, már elnézést a kifejezésért. És akkor ezek a "kedves" férfiak szidják itt a nőket, hogy milyen felszinesek, gonoszak, jajjj csak a külső számít, csak a macsók...erre beír egy ilyet..Ha-ha...Ezt egy nő írta volna ki csak a férfire cserélni a nő szót, akkor itt már kitört volna a világháború kb...

Szánalmasak vagytok, és álszentek.

2015. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 MolotovPunk ***** válasza:
44%

Egyébként,ha rám hallgatsz,akkor hagyod a fenébe a társkeresőket.Szerintem jobb élőben ismerkedni.Mondom ezt úgy,hogy nekem már élőben és társkeresőn is jött össze hosszabb távú komoly kapcsolat is.

Ettől függetlenül szerintem a társkeresők 98%-ban nem túl megbízhatók.Sok hazudós,szélhámos és egoista van fent nők és férfiak között is egyaránt.

Ja és még valami:Társkeresés céljából a facebookot is felejtsétek el,mert az még rosszabb és nagyobb hulladék,mint egy társkereső...

2015. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!