Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » WARNING! Mi ez, ami a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WARNING! Mi ez, ami a társkeresőkön működik? Mi ez az aljas pofátlanság, amit sok nő művel társkeresőn?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok szavakat! Mi folyik a társkeresőkön? Miért merészeli megtenni ezt sok nő? Miért jutott el ide a világ, hogy rengetegen visszaélnek azzal, hogy a fiúnak illene udvarolni? Mutatok is pár példát:


[link]


[link]


[link]


[link]


Megnéztem a fiúkat is, hogy ők mit írnak ki, és egytől nem láttam ilyen aljas, beképzelt, és pofátlan bemutatkozószövegeket. Tudjátok, már nem is vagyok meglepődve, miért van annyi elkeseredett, frusztrált fiú/férfi mind a társkeresőkön, mind ezeken az oldalon.


De ne is menjünk ilyen messzire. Elég megnézni, itt mi folyik. Naponta vagy 20 kérdés: "Lányok, ismerkedni?", "Elhagyott a barátnőm, mit tegyek?", "A lányok miért ilyenek?" stb., vagy éppen ez a kérdés is... Párválasztásnál többnyire miért mindig Veletek van a gond?


Rákerestem itt a gyakorikerdeseken.hu-n is a társkeresős kérdésekre, és sokan azt írják, hogy nekik összejött, és hogy milyen jó, mert megtalálta a párját, meg ilyenek. Hehe... Érdekes módon az esetek 90%-ában Életkor/N volt odaírva! Persze, egy nőnek társkeresőn könnyű...


Igen, a fiúnak illik kezdeményezni, de ha már egy lány megtalál egy fiút, aki szimpi neki, akkor ő miért ne írhatna rá a fiúra?


Nekem miért kell bemutatkozószöveget írnom, frappánsan, érdekesen, egyediesen, mikor nem is az kéne döntsön abban, hogy mennyire szimpatikus-e valaki. Nem az számít, hogy amikor beszélgetünk, akkor mennyire lehengerlő, mennyire értelmes, vagy normális, vagy vicces, vagy érdeklődő, vagy mittudomén...? Én ha társat keresek, megnézem, szimpatikus-e a lány, aztán ráírok. ENNYI! Nem nézem azt, hogy mennyire frappáns bemutatkozószöveget írt-e, vagy éppen mennyire kreatív-e. Ez majd a beszélgetésünkkor kiderül. Inkább arra figyelek, hogy mit mond! Ez miért nem lehet fordítva?


Engem az nem érdekel, hogy egy lány naponta kap 30 levelet, és hogy "jajj, de milyen nehéz neki visszaválaszolni rájuk", mert milyen sok, meg mennyi farokmutogatót kell szűrni. Hát, de istenem! Azért regisztrált fel, mert ismerkedni akar az illető, nem?! És amúgy is... még mindig jobb 30 levelet kapni, és válaszolgatni rájuk, mint hetekig egy levelet sem kapni... Nem gondoljátok? Nekem is rég meglenne a párom, ha naponta 20-30 levelet kapnék... De még ha 10-et is!


Aztán sokszor ha írok a lánynak, hogy mi szél hozta a társkeresőre, válasz: "unatkoztam", "csak úgy", "nemtom"(!) EZ MIIIIIIIIIIIII????


Miért van az, hogy "másban a szálkát, magamban a gerendát sem"?


Egyenlő esélyekkel, egyenlő feltételek mellett mindenki sokkal gyorsabban, egyszerűbben megtalálhatná a párját, és sokkal kevesebb boldogtalanság, szakítás lenne - mert sokkal előbb fel lehetne ismerni a belsőt a külsővel együtt.


Kérdésem a lányokhoz szólna leginkább, akik ezt értik: Miért csináljátok ezt? Mikor ilyet csináltok, egy picit is belegondoltok abba, milyen a másik oldalon?


23/F



2015. márc. 27. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Bámp.
2015. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
72%

Nem olvastam el a válaszokat, de azt láttam, hogy a 2. társkeresős képen sokan fennakadtak, de tulajdonképpen min? Szerintem tök alapvető kívánság, hogyha már valaki komolyan társkeresőzni akar, és tovább megyek, párt keresni, akkor olvassa már el az ember adatlapját. Talán mindenki egyetért abban is, hogy aki komolyan gondolja az internetes társkeresést, az feltesz legalább 1 képet magáról, mert kép nélkül akár azt is előadhatom, hogy Józsi vagyok és 1962ben születtem. Vagy ti olyan nőkre is ráírtok, akinek nincsenek kint képei, aztán lehet 3 db foga van az illetőnek? Ha már fele fogsorhoz kötöm az ismerkedést, akkor én is felszínes r*b*nc vagyok már?

Melké tele vannak ezek az oldalak, meg úgy mellesleg az egész világ is aberrált perverzekkel, mert akármilyen hitetlen, a legtöbb lány nem arról álmodozik, hogy majd 50-60 felettiek fognak szexuális utalásokat tenni nekik a metrón mikor 13 évesen mennek haza a suliból télikabátban, vagy majd 70en próbálnak úgy "ismerkedni", hogy betolják a kamerájukba a péniszüket. Sokan írják, hogy a nők el vannak kényeztetve, hát nagyon más definíciónk van az elkényeztetésről, legalábbis az én szótáramban nem azt jelenti, hogy mindenféle aberrált alak megaláz és ki akar használni. Vagy tegye fel a kezét, aki szerint normális ismerkedési forma egy köszönés után egy dick-picet küldeni, de komolyan... És ahogy te is írtál itt felháborodásból egy kérdést, így egy idő után a nők is kifakadhatnak ettől, és páran nem fogják vissza magukat.

2015. okt. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 Missi_Key ***** válasza:
Úgy látom jobban, mint te x"D
2015. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
45%

Ezt a kérdést én is feltehetném!- mi ez az aljas pofátlanság amit a férfiak művelnek itt, vagy más beszélgetős fórumon?

Én pont fordítva tapasztalom, ha jelentkezem egy beszélgetős, ismétlem nem párkereső, hanem beszélgetős fórumon, akkor ha nem rakok fel ,vagy nem küldök intim képet, akkor szóba sem állnak velem. Egyszerűen nem találok beszélgető partnert, mert rövid úton dobnak, vagy csak nem is válaszolnak. Mi van a férfiakkal? Már nem képesek normálisan, emberi módon beszélgetni egy nővel?

2015. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:

Akkor kezdjük...


00:43!


Mondd neked valamit az, hogy STÍLUS? Hmmm? Mennyire vagy megbarátkozva evvel a szóval? Naugye... Ez a gond a második képen szereplő hölggyel! Így akar bárki is normális kapcsolatot találni, hogy így mutatkozik be? Hmmm? Hát... nem tudom! Kérlek regelj már fel te is, és mutass már olyan fiút nekem, aki így mutatkozik be, ilyen stílusban. És addig, míg egyet nem mutatsz, addig is csak azt bizonyítod, hogy ti vagytok jobban elkényesztetve. Az u.i.-ban még evvel kapcsolódóan írok valamit ;)


12:47!


Te meg szimplán vagy hülye vagy, vagy csak adod az értetlent! :) NÉZZ KÖRBE! Regelj fel valahova, és ellepnek levéllel a fiúk! Vagy éppen tegyél fel egy kérdést itt, hogy: "Fiúk, valaki ismerkedni? X/N" Hány levelet akarsz? :)


U.i.: a mai napon beszélgettem pont egy lánnyal, és láttam az adatlapján, hogy mit keres (idézem: "...okos, kedves, jóképű férfit, akinél külön jó pont, ha még humoros is! Aztán meglátjuk a többit...")


Ahhannn! Szóval beszélgetttünk, és rákérdeztem, hogy okés, hogy ezt mind szeretné egy fiútól, de mi jár annak a fiúnak, aki ilyen? Milyen lányt ismerhet meg a személyében? Válasz: "Titok!" :D XD Ennyi! :D És mikor mondtam neki, hogy azért csak valamit írnia is kéne magáról, hogy az az illető, aki írna neki, azért tudja is, mire várhat kb... De neeem! Még ő volt felháborodva, hogy hogy vagyok képes ilyet írni! :)

Egy példát írtam neki: mi lenne, ha úgy kéne fizetned egy boltban, hogy nem tudod, mit kapsz érte? Válasz: "akkor nem vennék semmit..."

Újabb ékes bizonyíték arra, hogy olyan elvárással vannak a nők, amikért ők az ujjukat nem mozdítanák. De Te, Te, meg Te is tegyél érte olyan dolgokat, amikkel úgyis csak az ő kis egóját fogod növelni! :)

Mi a gond? Egyszerű: az elvárások nincsenek egy szinten azzal, amit adtok.

Érdekes, a másik nemnél miért nincsenek ilyen problémák? :O


Várom a további válaszokat, és köszönöm az eddigieket is!

2015. okt. 25. 13:53
 46/61 A kérdező kommentje:

Ja, és Miss_Key!


Rosszul látod! ;)

2015. okt. 25. 13:55
 47/61 A kérdező kommentje:

MISSI*


Bocsánat! :)

2015. okt. 25. 13:56
 48/61 anonim ***** válasza:
32%
Isten hozott a "női egyenjogúság" (= csak a pénzed meg a farkad mérete mozgat meg) korában. :D
2015. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 Missi_Key ***** válasza:

jujj ez fájt :D

de aranyos volt :D

2015. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 Missi_Key ***** válasza:
61%

48-as..

pont hogy az egyenjogúsággal lett esélye a csóri pasiknak is..

azért régen ha egy szegény srác bepróbálkozott nemeséknél, az meg is nézhette magát.

mert ugye amég a nő helyett az apja döntött, apucinál nem dúlt a love, és nem érdekelte a fiú érdekes személyisége, csak hogy vagyonban egyenrangú,illetve rangosabb -e ....

2015. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!