Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több 30-as pasinak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több 30-as pasinak nem volt soha dolga nővel, ennek mi lehet az oka, mert a nőknél ilyen szinte nincs is?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rossz irányba tart a társadalom. Később a nagyon ráfáznak, majd a nők.

2015. máj. 28. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/204 anonim ***** válasza:
79%
Honnan tudod,hogy olyan sok ilyen pasi van?Én egy ilyet sem ismerek a környezetemből.Szerintem az az oka,hogy nem mernek kezdeményezni,meg "nem hozzájuk megfelelő" nőkhöz mennek oda.Egyes nőknek látszó p.icsák tényleg nagyon el vannak szállva maguktól,de hát az ilyeneket le kell szarni!
2015. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/204 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki akkor legyen valakivel,ha tényleg úgy érzi eljött az idő( azok akik tízen valahány évesen lefekszenek mindenkivel,az meg a legúndóritóbb a földön,egészségükre!
2015. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/204 anonim ***** válasza:
34%
20-as: nem tudom. Egyelőre nem. Túl kényelmes az életem, hogy feladjam valakiért.
2015. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/204 anonim ***** válasza:
78%

:D Ráfáznak a nők? Dehogy.

Ha egy 30-ad pasinak nem dolga még nővel..az csakés kizárólag a 30-as pasi hibája! hogy miért? mert ezek szerint nincs benne az ég világon semmi...de semmi, amivel legalább egy nő meg tudna fogni. A külső csak egy dolog...mindenki tudja, hogy nem csak a kockahasú izomtibiknek van csaja......csak nézzetek körbe kedves önsajnáló, nőket hibáztató férfiak! Azt ne mondjátok, hogy csak és kizárólag az izomagyak mellett láttok nőket... Mert ez nem így van.

Szóval akinek nem jut nő...hibás. A külső egy dolog...nem lehet mindenki Adonisz. Nem is kell annak lenni. Az intelligenciával, humorral, kisugárzással, figyelmességgel, lelki értékekkel ugyanúgy le lehet (sőt, még jobban) nyűgözni egy nőt, mint a fantasztikus külsővel. De ezek szerint sok 30-as pasinak még ez sem megy....... Akkor vajon kinél van a hiba??? Jaaa...hogy ezek az átlagos külsejű..esetlen pasik..csak a szőke, szolibarna cicamicák után sírnak? Ehh....no azt ne várja tőlem senki, hogy sajnáljam őket. Mindenki a saját életéért..és nyomoráért a felelős! Ha nem tetszik, sírás meg nyafi helyett, erőltesd meg magad és változtass! Ha meg jó így...ne nyávogj! Nem vagy te macska.....vagy mégis??

2015. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/204 anonim ***** válasza:
76%

13-as, ilyesmiről beszélek. Társalgást említettem te pedi a szókincsedet kezded emlegetni. Így nehéz ismerkedni...

Az meg már ne is haragudj, szerintem alap, hogy valaki nem káromkodik maximum nagyon felindult állapotban.

2015. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/204 anonim ***** válasza:
0%
25-ös. Akarsz akkor velem társalogni?
2015. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/204 anonim ***** válasza:
6%
24-es. Te férfi vagy vagy nő?
2015. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/204 anonim ***** válasza:
81%
Ne kínálgasd már magad ennyire, szánalmas vagy...
2015. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/204 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindkét nemnek van egy bizonyos százaléka, akiknek 30 éves korukra még nem volt egy kapcsolatuk sem, illetve "dolguk nővel/férfival". Hogy miért nem volt, annak rengeteg oka lehet. Viszont szerintem ez nagyrészt az illető hibája és nem a másik nemet kellene okolni.


Az utcán annyiféle párt látok. A külsőség egy dolog, hiszen csúnya emberek is vannak, de mégis találnak párt maguknak, néhány esetben nem is akármilyet. De hiszen mindig is könnyebb volt, lesz panaszkodni és mást hibáztatni, mint változtatni és csinálni valamit.

2015. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/204 anonim ***** válasza:
5%
28-as. Anyád a szánalmas.
2015. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!