Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több 30-as pasinak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több 30-as pasinak nem volt soha dolga nővel, ennek mi lehet az oka, mert a nőknél ilyen szinte nincs is?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rossz irányba tart a társadalom. Később a nagyon ráfáznak, majd a nők.

2015. máj. 28. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/204 anonim ***** válasza:
78%
Az anyjának legalább már volt szexuális kapcsolata.
2015. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/204 anonim ***** válasza:
25%
Itt mindenki úgy ossza az észt. Azért mert csak az tehet róla akinek nem jön össze. Mert micsoda barom férfi mert nem tud nővel lenni. De ha látnátok egy kancsal púpos férfit az utcán sajnálkozva fordítjátok el a fejeteket. Neki mit mondanátok hogyan változtassa meg magát? Elfordítanátok a fejeteket vagy kiröhögnétek. Könnyű úgy, hogy mindenetek megvan/ kezetek lábatok/ és tudtok önfeledten dugni. De észt osztani azt nagyon tudtok. Van akinek tényleg elég több önbizalom vagy jobb elérhető külső. De az akin nem tudsz változtatni de ettől még egészséges érzelmekkel rendelkezik de kívülről tényleg borzalmasan néz ki az mit csináljon??
2015. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/204 anonim ***** válasza:
18%
28-as. Miért szánalmas. Itt mindenki annyira okos. Neked semmit nem kell tenned és van párod? Nem kell kínálgatnod magad? Csak úgy jön? Ha szerinted ez szánalmas akkor halljuk mit kellene tenni? Vagy mi az ami szerinted ami nem szánalmas. Hazudjak, hogy volt annyi nőm és ha velem lesz egy nő akkor meglátja milyen jó férfi vagyok? Szemétség másokat lesajnálni!
2015. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/204 anonim ***** válasza:
79%

"De ha látnátok egy kancsal púpos férfit az utcán sajnálkozva fordítjátok el a fejeteket. Neki mit mondanátok hogyan változtassa meg magát?"


Ismerek vak és mozgássérült férfiakat is, akiknek van párjuk. De feltételezem, hogy az ide írogató férfiak döntő többsége nem kancsal és púpos, de jó eséllyel három fejük és négy karjuk sincsen.


Egyébként kevés dolog van, amin ne lehetne változtatni (amiket fent említettem, azok pont olyanok, hogy - legalábbis az orvostudomány jelenlegi állása miatt - bele kell törődni, de még azok sem kizáró okok, hiszen ők is találtak párt)

2015. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/204 anonim ***** válasza:
26%
34-es. Érthető. De az itt nőhiányban szenvedi férfiak nem azzal van a bajuk, hogy nem csapnának le azonnal bármelyik nőre aki él és mozog. Hanem hogy rosszra csapnak le és az nem akar velük lenni. Azt, hogy hol van olyan nő aki elfogadná őt azt keresik lázasan. Ez a baromi nehéz!!!!
2015. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/204 anonim ***** válasza:
1%

Én és a pár ismerős nem láthatjuk el betevővel a női társadalmat!

Nekem 22 évesen volt feleségem, előtte 50 barátnőm, (persze általában dugi nélkül) volt 33 évesen másik élettársam, 40 éves koromban kb. elvettem, elváltam tőle később, és most van barátnőm.

A közbenső időkben velük együtt kb. 50 nővel feküdtem le!

Ez nem dicsőség, de így jött össze az élet, hogy folyamatosan legyen valakim! Nő nélkül szart sem ér az élet!

2015. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/204 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó ez biztos segíteni a kérdezőn. Majd építi az önbizalmát. :-D
2015. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/204 anonim ***** válasza:
33%
22 évesen feleség? Bár nekem is volna ilyen. Találkoztam régi baráttal. 25 éves én vagyok 27. Két gyermeket tolt babakocsiban. Emlékszel mondta a lánynevét attól van a két gyerek. Én meg csak azon a lányokon gondolkodtam hogy amennyit láttam körülötte de fogalmam sem volt melyik lehet a felesége. Túl sokan voltak. Kérdezte, na és te? Nyomod a lányokat ezerrel? Aha mondtam hogy sietek. Be sem merem vallani, hogy még nőt nem láttam ruha nélkül. Mennyire szégyellem. Szétrobbanok és dühös vagyok mert nem találok nőt.
2015. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/204 anonim ***** válasza:
78%
Akkor egy kicsit nyugodj le, mert senki nem akarja, hogy rázúdítsd minden eddigi érzelmedet, amit elfojtottál.
2015. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/204 anonim ***** válasza:
33%
Köszönöm 39 -es. Nyugszom. Legalábbis megpróbálom.
2015. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!