Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nektek mennyire jönnek be a magányos farkas tìpusù pasik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok szűz ez alatt nem azt értem, csak akinek kevés barátja van magányos és egy útkeresési szakaszban van? Nem vagyok fb sztár, nem vagyok fent egésznap személyes dolgokat élőben intézem, de a nagy nyűzsgést nem szeretem. Következző válaszokat várom lehetöleg indoklásal. Egyáltalán nem, függ mástól, bejönnek, kìváncsivá tesz. 20-as éveiben járó hìm.

2015. jún. 4. 05:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csajok válaszát várom!
2015. jún. 6. 00:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Nőként mondtam, hogy te nem vagy a leírás alapján magányos farkas...
2015. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ensem vagyok tarsagagi ember, de szerencsere sok lany szinten ilyen.
2015. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!