Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél tényleg ilyen durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél tényleg ilyen durván működik a holdudvar hatás?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon felszínesek a nők (akinek nem inge, ne vegye magára, de nagyon(!) kevés kivétel van).


Olyan erősen beléjük van kódolva, hogy csak náluk jobb pasi jöhet szóba, hogy az teljesen kiábrándító.


Tapasztaltam ezt "pozitívan" és negatívan is.

Negatívan: ha egy nő ugyanannyit tud nyújtani külsőben vagy karrierben, mint én, annak alapból kevés vagyok.


Pozitívan: vannak nők, akiknek bejövök. Pl. munkanélküli, egyedülálló anyukák, akik durván átlag alatti külsővel rendelkeznek.


A maroknyi kivételről sajnos nem is érdemes beszélni, mert ők már régóta nincsenek a "piacon", hiszen más férfiak is felismerték, hogy milyen értékesek ezek a lányok.


Visszatérve: ez teljesen kiábrándító, hiszen ha összejönnék egy lánnyal, akivel lehetne és mondjuk elveszíteném a munkám, megbetegednék, vagy egy jó munkát találna/munkát találna, akkor rögtön elhagyna, mert már "kevés" vagyok neki.


Erről az egészről az andy vajna és timike páros jut eszembe. Mert lényegében erről van szó, csak kevésbé cifra a helyzet a hétköznapi életben.


2015. jún. 5. 09:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt amit írsz logikus, másrészt durván önbizalomhiányos vagy és általánosítasz. Tegyük helyre a dolgokat.


1. Igen, általában a nő kezében a döntés, hogy lesz-e kapcsolat, vagy sem. A férfiak kevésbé válogatósak, így egy nőnek több udvarlója is akad, ő döntheti el, ki neki a megfelelő.

2. Teljesen logikus, hogy olyannal, aki úgy érzem "alattam áll" - mindegy miben, kinézetben, karrierben, értelemben, akármiben - azzal nem kezdek kapcsolatba, mert egy férfitól elvárható valamilyen szinten a dominancia, amit nem képes teljesíteni, ha kevesebbet ért el az életben, mint én. Ez egy ösztönös viselkedés, hogy nálunk "jobb" partit keresünk, aki biztonságosabb érzést nyújt nekünk.

3. Egy velünk egy szinten álló partner természetesen szóbajöhet, de ha van jobb is, nem értem, miért ne választanánk a jobbat. Értsd: van egy átlagos kinézetű lány számodra meg álmaid nője. Nincs olyan indok a világon, ha csak a külsőt nézzük, amiért az átlagosat választanád, nem? Akkor a nőktől miért várod el, hogy lejjebb adjanak?


4. Ez egy baromság, hogy elhagyna, ha elveszítenéd a munkát. Onnéttól kezdve, hogy párkapcsolatba lépsz valakivel, egymásért vagytok felelősek, és ha mindent megteszel, ami tőled kitelik, hogy ne maradj munkanélküli, akkor nem értem, miért hagyna el. Elvégre bárkivel megeshet, hogy egyszer ott áll munka nélkül. Ilyenkor segíteni szokás a másikat, nem elhagyni... kivéve, ha nem is próbálsz változtatni a helyzeten.

2015. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz!


Az első 3 pontban egyet értek.

Illetve a 3. pontot annyiban egészíteném ki, hogy sok jópasi csak könnyű szexpartnernek nézi a lányokat. Persze a lányokban ez később úgy jelenik meg, hogy "megpróbáltuk a kapcsolatot, de nem működött". Ha a pasit kérdeznénk az lenne a válasz: "megdugtam párszor azt ennyi..."


Tehát ha választani lehetne, hogy egy átlagos lány legyen velem önmagamért, vagy az álmaim nője a pénzemért (átalakítva férfiakra a fenti példát), akkor én inkább az átlagos lányt választanám, aki önmagamért szeret, nem ideig óráig a pénzemért (punciért)



4-es pont: egy igazi párkapcsolatban így is van. Azonban igazi párkapcsolatot csak olyan lánnyal lehet kezdeni, aki a részletező szövegben említett "kivételes" lányok csoportjába tartoznak.

2015. jún. 5. 11:53
 3/39 A kérdező kommentje:

3as ponthoz még egy kiegészítés: ezt el lehet fogadni. De akkor fordítva is!

Ergo, ha egy 30-as, 40-es házas pasi kedvet kap a fiatal pipikhez, akkor ne legyen ledisznózva. :)


Hiszen úgy fair, ha mindkét fél a vágyait hajszolja és a lehető legjobbat akarja megkapni. Nem?

2015. jún. 5. 11:55
 4/39 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj kérdező, tényleg nem kötekedni akarok, de előítéletes vagy, általánosítasz és innen látom, hogy gond van az önbizalmaddal. Megértem, hogy dühítő, ha az embernek nincsenek sikerei a másik nemnél, főleg nem a kiszemelt egyedeknél, de minket nőket pont ez taszít: egy-két hülye, és mindenkit elítélsz, mert te nem kellettél. Gyerekes mentalitás! Nem más a hibás azért, mert ő jobb volt, vagy mert te nem vagy az adott hölgyemény ízlése.


Szerinted mi nők hány bunkó, hány idióta, hány elviselhetetlen pasassal találkozunk? Hát nem kevesebbel, mint ahány beképzelt, pénzhajhász nővel te. Mégsem úgy állunk neki a kapcsolatnak, hogy "na ennek is csak a szex kell", mint ahogy te gondolod - "biztos csak a pénz a fontos".


Miért torzítana egy nő arról, hogy szexkapcsolata volt? És miért kellene ahhoz "kivételesnek" lenni, hogy komoly kapcsolatba lépjen valakivel? Könyörgöm, emberek milliói vannak komoly kapcsolatban, és nem a 80-as években élünk, hogy a szexkapcsolatot szégyellni kellene. Megint ott tartunk, hogy 1 embert életedben hazugságon kaptál, és kivetíted az egész emberiségre, ezáltal szerinted minden nő ilyen, csak a "kivételesek"nem.



És hogy hogy jön ide az önbizalom? Te ezzel nyugtatod magadat. Hogy nem azért nem sikerült, mert nem teljesítettél elég jól, vagy mert nem feleltél meg a hölgy igényeinek, hanem mert "ő nem volt kivételes". Megfordíthatnánk a helyzetet, neki meg te nem voltál kivételes. Ne bohóckodjunk már.


Egy párkapcsolathoz semmi más nem kell, csak két teljesen átlagos fél, legyenek azok szakmunkások, világszépek, 3-szoros diplomások, rondák, teljesen mindegy, hogy micsodák, mind egyforma ember! Semmiféle különleges kvalitás nem kell ahhoz, hogy kapcsolatot lehessen kialakítani velük, csak kölcsönös vonzalom. Hogy az kialakul-e, pedig többtényezős (személyi és biológiai). De ha nem, annak nem az az oka, hogy "nem kivételes".


Csak jótanácsként mondom, hogy ha te komoly kapcsolatra vágysz, akkor először kezdj el bízni magadban, mert senkinek nem kell egy olyan "férfi", aki másokat, meg mindenféle misztikus kiválasztottságot hibáztat a saját kudaraciért, ahelyett, hogy próbálkozna.

2015. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Komolytalan vagy...


nem tudod mennyit próbálkoztam. És milyen sok kudarc ért.



Az önbizalomról meg annyit: láttam már hogy egy lány szed fel egy önbizalomhiányos srácot (jól nézett ki a srác).

Tehát ennyit erről.

2015. jún. 5. 12:22
 6/39 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, hogy komolytalan lennék, 30-as, házas nő vagyok, tudom miről beszélek. Gyerek vagy te még. Kudarcok mindenkit érnek, az teszi az igazi nőt is, a férfit is, hogy túl tudsz rajta lépni, megemberelni magad, és még jobb emberré válni. Akinek nem megy, az végzi így: önsajnálatban, másokat hibáztatva. A te döntésed, hogy mi lesz veled.


Nem vagy kevés, ha nem gondolod annak magad.

2015. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Attól hogy házas vagy, nem ismersz. És következtetéseket vonsz le. Ez érett jellemre vall?


Nyugodtan belém lehet rúgni, de leírom őszintén: azt tudjuk, hogy mit gondolsz rólam.

Egy kis segítséget azért adok: diplomás 27 éves pasi vagyok, van rendes munkám, sportos testalkatom van, mert "nem kellett párkapcsolatokra pazarolnom" az időmet helyette edzettem.


1. lány: 90 kiló. csinos arca van. munkanélküli. jól kijöttünk személyesen, második randin mozira hívtam és fagyizni is elmentünk. aztán talált egy jobb pasit társkeresőn, így dobott rögtön.

(nem mindenkivel szoktam jól kijönni, és hosszakat kellemesen beszélgetni, tehát belsőleg tényleg paszoltunk.)


2. gyári munkás, 3 műszakban. átlagos testalkatú, de fotómodell ő sem lehetne... szintén kevés voltam neki.


és ez csak a legutóbbi két randim volt. (még tavalyi, idén nem randiztam, mert valahogy nincs kedvem folytatni a sort)


ja és nem 2 vagy 5 randim volt már...

2015. jún. 5. 12:41
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

Nem kötekedni meg sértegetni akarlak, de:

"vannak nők, akiknek bejövök. Pl. munkanélküli, egyedülálló anyukák, akik durván átlag alatti külsővel rendelkeznek. "


Most akkor ez hogy is van? a nők felszinesek egosok mert neki csak a náluk jobb kell, de te simán ledegradálsz ez olyan embert aki épp unkát keres (mintha ez valami örökké tartó állapot lenne), akinek volt egy rossz házassága és van gyerek az sem egy szörnyeteg (bár ezt az érvet még el lehet fogadni bevallom én sem kezdenék gyerekessel) de azért csak ide irtad azt is, meg aki szerinted átlag alatti....

na most, légyszives tegyél már magad elé egy tükröt..oké hogy bánt ha egy nőnek úgymond nem vagy elég jó, de ahogy nézem te sem adsz az igényeidből. neked szabad nekik nem? :)

a többire meg csak azt tudom mondani hogy általánositás, meg azért rajtad is látszik hogy honnan válogatsz. ha beérnéd te is egy egyszeűbb lánykával aki nem fog lelépni ha lesz gazdagabb a láthatáron mert kb örül h még te is vagy neki, akkor nem lennének ilyen bajaid. millioszor le előtt ár irva az oldalon igy nem akarom papagájként ismételni de a helyzet az hogy nektek pasiknak is vannak ám igényeitek ne gyengén.

2015. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

"egy egyszeűbb lánykával aki nem fog lelépni ha lesz gazdagabb a láthatáron mert kb örül h még te is vagy neki, akkor nem lennének ilyen bajaid."


na erre lehet, hogy csúnyát fogok írni: olyan nővel nem tudnék járni, akire nem állna fel. mert az a lány, aki annak örül, hogy én (egy átlagos pasi) vagyok neki, az a lány olyan ronda lehet, hogy vallatni lehetne vele.



Ha olvastad a hozzászólásaimat: én pl. simán adtam volna esélyt annak a lánynak, aki 90 kilós volt, de nagyon jól kijöttünk és helyes arca volt. Csak kevés voltam hozzá külsőleg! (szerinte)


Átlagos külsejű pasi vagyok, de nem fogok nagyon ronda lányokkal ismerkedni csak azért, mert a nők hajlamosak maguk fölé választani.


De te is kapsz egy zöld kezet, mert nőként elismerted a fölé választási dilemmát! Kevés nő ismeri ezt be!

2015. jún. 5. 13:49
 10/39 Költőnő? ***** válasza:
79%
ó a netes társkeresés rákfenéje.... Kérdező, ott mki tucatáru, férfi, nő egyaránt. Voltam fenn anno én is és te jóóóó isten mi volt ott. Épp annyi a barom, idióta hím, mint ahány felszínes nőstény. Nem onnan kell meríteni. A net mindig ferdít. Mindig.
2015. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!