Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél tényleg ilyen durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél tényleg ilyen durván működik a holdudvar hatás?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon felszínesek a nők (akinek nem inge, ne vegye magára, de nagyon(!) kevés kivétel van).


Olyan erősen beléjük van kódolva, hogy csak náluk jobb pasi jöhet szóba, hogy az teljesen kiábrándító.


Tapasztaltam ezt "pozitívan" és negatívan is.

Negatívan: ha egy nő ugyanannyit tud nyújtani külsőben vagy karrierben, mint én, annak alapból kevés vagyok.


Pozitívan: vannak nők, akiknek bejövök. Pl. munkanélküli, egyedülálló anyukák, akik durván átlag alatti külsővel rendelkeznek.


A maroknyi kivételről sajnos nem is érdemes beszélni, mert ők már régóta nincsenek a "piacon", hiszen más férfiak is felismerték, hogy milyen értékesek ezek a lányok.


Visszatérve: ez teljesen kiábrándító, hiszen ha összejönnék egy lánnyal, akivel lehetne és mondjuk elveszíteném a munkám, megbetegednék, vagy egy jó munkát találna/munkát találna, akkor rögtön elhagyna, mert már "kevés" vagyok neki.


Erről az egészről az andy vajna és timike páros jut eszembe. Mert lényegében erről van szó, csak kevésbé cifra a helyzet a hétköznapi életben.


2015. jún. 5. 09:49
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
18: ezt beszptad mert senkivel sem privizek. Akkor se ha ram irnanak.. .
2015. jún. 6. 07:13
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
barmok
2015. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
44%-os bár a 1. válaszadó nem én vagyok, gőzöm nincs honnan veszed azt hogy itt bárki is 30 feletti lenne. (azon az 1-en kivül aki leírta). Külön vicces hogy te kislányozol le itt másokat meg majdhogynem felsöbbrendűnek gondolod magad, de mégis te vagy az aki általánosit, arc név kor nélküli embereket leszól, ledegradál.éS MIÉRT IS?? JA TUDOM MÁR, !!!MERT NŐ!!! szóval szerintem vegyél kicsit vissza az arcodból, te marha nagy FELNŐTT ember :D amit itt művelsz az nagyjából a tini 15 éves forma srácok viselkedése. ha nem tudsz kulturáltan hozzászólni a témához és ki se birod hogy megmagyarázd vajon mi jár manapság az ÖSSZES (hahaha) nő fejében akkor inkább menj el innen de komolyan.
2015. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból megg azt veszem ki hogy pont te vagy a 30 feletti, és gondolom marha szar egyedül, meg az is marha szar lehet need hogy ennyi idősen még mindig ezen a szinten vagy: !!!!!!MINDEN!!!!!! nő fúúúj..(felszinesbeképzeltpénzéhes blah blah) tudod mit nézzél már magadnak egy szimpatikus gimit aztán ácsorogjál előtte, hátha szembejön veled valami csinike csajszi na azzal talán egy értelmi szintet ütsz meg te marha felnőtt ember :D
2015. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

Látom gondod van a szövegértéssel, ugyanis a hosszabb irást nem neked címeztem.

Ami alatta van azt cimeztem neked (ha jol nézem)

És ja, ha nem is azt irtam, hogy "pénzéhes" hanem azt, hogy számít az egzisztenciális helyzet , de igen MINDEN nőnek.

2015. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Melyik embernek nem számít? Egyébként hadd tudjam már, hogy én mit várhatok el a másik féltől... ne haragudj, de nehogymár te mondd meg másoknak, hogy hova tegyék a lécet. Ha nem tudod megugrani, a te bajod.
2015. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja nekem nem megy mi? ezt írtam

"44%-os bár a 1. válaszadó nem én vagyok, gőzöm nincs honnan veszed azt hogy itt bárki is 30 feletti lenne. (azon az 1-en kivül aki leírta). "


csak leírtam a véleményem tisztában vagyok vele hogy az az 1.-nek ment, okoska.

Persze MINDEN :D na jó nem vitázom egy olyan emberrel akit egyszerűen nem lehet komolyan venni. Tudod nekünk meg mitől áll már égnek a hajunk?? a sok agyatlan marha pasitól aki mást nem tud csak a "minden nő" kezdetű mondatokat szajkózni. és még te akarnád hogy komolyan vegyenek??? :D mire fel? korábban is leírta más a másik válaszoló ez bizony gyerekes, és kész. arra nem vagy érdemes hogy beoltsunk komolyan...

2015. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

"Leforditom amit irtal: en mint no, azzal h megszulettem, elertem karrierem csucsat, lehetek akarmekkora semmirekello, ha atlagos kulsom van, elvarhatom, hogy az a ferfi, aki velem ki akar kezdeni, velem ellentetben mutasson is fel valamit. "


ezzel volt a probléma, meg azzal, hogy kioktattad a gyereket az önbizalmárol.

Nekem aztán tökmindegy kinek a lécét hová teszed. Amit leírtál, tényszerű, azzal volt a probléma, hogy ezt valamivel kisebb arcal kellett volna elődni, ugyanis erre büszkének lenni nem sok ok adódik.


Az alatta lévőnek meg, Akarja a tököm hogy komolyan vegyenek, az ide firkáló srácoknak hívom fel a figyelmét, hogy ne higgyék el azt a sok baromságot, amivel vakítják őket a hozzád hasoló csajok. Hogy mit kezdenek vele, nem az én dolgom, nem vagyok az apjuk.

Nem is nagyon értem mit vergődsz itt ezen.

2015. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te egyszerűen egy vicc vagy. Sehol sem írtam, hogy egy nőnek a karrierje csúcsa az, hogy megszületett. Rengeteg tanult, szakmájában sikeres nő él a vlágon - ha te csak olyanokkal ismerkedsz, akikre ez nem igaz, és ebből kifolyólag általánosítasz, ne az én hibám legyen már.


Igenis büszke vagyok arra, amit elértem, és nem te fogod nekem megmondani, hogy mire lehetek büszke és mire nem. És ha számomra fontos, hogy a partnerem se olyan semmirekellő kis szarjankó legyen, mint te, vagy a kis sipákoló "férfi"társaid, akiknek savanyú a szőlő, akkor ez van. Menj, udvarolgass tovább a saját kategóriádnak, a tanulatlan munkanélküli hölgyikéknek, velük talán jobban kijössz, mert nem szűrik le 2 másodperc alatt, mennyire sík hülye is vagy.

2015. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%

Aham, te is nekiálsz itt vergődni? Én meg sehol nem írtam hogy ezt írtad, hanam azt, hogy ez volt az értelme. Vagy te ezt másképp fordítod? "egy férfitól elvárható valamilyen szinten a dominancia, amit nem képes teljesíteni, ha kevesebbet ért el az életben, mint én"

a gyakorlatban mind ugyanonnan indulunk, (értsd megszületünk) de szerinted egy férfinak már itt többet kell teljesítenie nálad (mert elvárható a dominancia)

Tőled mi várható el (költői, kérlek ne válaszolj)

Igen, értem, biztosra vettem, ha beakadsz, akkor te azzal fogsz villogni, hogy milyen sokat értél el a pszochologia és vagy pedagogia diplomáddal. Mindjárt jön az, hogy te egyedül is megálsz a lábadon, ésatöbbi.

Ebbe csak azért nem megyek bele, annak ellenére hogy nagyot égnél, mert egyszer már belementem máshol, akkor meg az lett a vége hogy "verem a nyálam". Maradjunk annyiban, hogy nem érdekelnek a léceid, sem az életkörülményeid, sem egyebek. Leírtam, mit miért írtam. " 'oszt jónapot"

2015. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!