Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél tényleg ilyen durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél tényleg ilyen durván működik a holdudvar hatás?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon felszínesek a nők (akinek nem inge, ne vegye magára, de nagyon(!) kevés kivétel van).


Olyan erősen beléjük van kódolva, hogy csak náluk jobb pasi jöhet szóba, hogy az teljesen kiábrándító.


Tapasztaltam ezt "pozitívan" és negatívan is.

Negatívan: ha egy nő ugyanannyit tud nyújtani külsőben vagy karrierben, mint én, annak alapból kevés vagyok.


Pozitívan: vannak nők, akiknek bejövök. Pl. munkanélküli, egyedülálló anyukák, akik durván átlag alatti külsővel rendelkeznek.


A maroknyi kivételről sajnos nem is érdemes beszélni, mert ők már régóta nincsenek a "piacon", hiszen más férfiak is felismerték, hogy milyen értékesek ezek a lányok.


Visszatérve: ez teljesen kiábrándító, hiszen ha összejönnék egy lánnyal, akivel lehetne és mondjuk elveszíteném a munkám, megbetegednék, vagy egy jó munkát találna/munkát találna, akkor rögtön elhagyna, mert már "kevés" vagyok neki.


Erről az egészről az andy vajna és timike páros jut eszembe. Mert lényegében erről van szó, csak kevésbé cifra a helyzet a hétköznapi életben.


2015. jún. 5. 09:49
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Költőnő: igazad van. De egy gond van:


A netes társkeresők nem egy lakatlan szigeten élnek, a civilizációtól elszigetelten, hanem köztünk, emberek között.

Lehet hogy a barátaid is ilyenek, akikkel kellemesen beszélgetsz szombat esténként.

2015. jún. 5. 14:11
 12/39 anonim ***** válasza:
0%

tököm kivan ezzel a sok majommal, aki csak azt tudja írni, hogy "önbizalomhiányos vagy"


itt mindenki ekkora kretén?

2015. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%
Igen olvastam, hogy adtál volna esélyt annak a lánynak, és ez jó, meg minden, csak azt akartam kihozni az egészből, hogy egyik kutya másik eb dolog van itt...a csajok megpattannak mert épp akadt jobb pasi, de látod te is kategorizálod ám őket, meg kiemeled a "hibáit" álláskereső, csak egy gyári unkás stb...és úgy gondolom nem szép dolog azért beszólni amit te is ugyanúgy elkövet. nem fogsz olyan csajjal járni akire nem áll fel? ok ő meg nem fog olyan pasival járni akitől nem nedvesedik be :D :D most erre mi mást lehet írni? az emberek válogatnak, csak ezen az oldalon szeretik habzó szájjal azt hirdetni hogy nem a férfiak nem csak a nők...nincs baj ezzel a válogatással épeszű ember minidig olyat választ aki neki bejön, csak akkor ha visszanyal a fagyi akkor sem kell kiakadni. én is randiztam már olyan pasival, akire nem mondanám hogy jobb parti volt mint én, aztán csak nem kellettem neki. kezdhetném én is sorolni milyen "bibijeik" voltak de minek. nem kellettem ez van, majd jön másik vagy megint másik kit érdekel. illetve jó hazudok, érdekelt mert én sem vagyok egy ego barbi. de lényeg a lényeg nem tetszhetünk mindenkinek ez egy tény amit el kell fogadni. neked sem kell akárki te sem kellesz mindenkinek. pont. :)
2015. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

"nem fogsz olyan csajjal járni akire nem áll fel? ok ő meg nem fog olyan pasival járni akitől nem nedvesedik be :D :D"


csak más tészta, hogy a lányoknak csak maguknál sokkal jobb kategóriájú pasikra nedvesedik be.

férfiak pedig simán leállnak náluk kategóriákkal rondább nőkkel.

2015. jún. 5. 18:24
 15/39 A kérdező kommentje:

más: míg neked már volt barátod, eddig én nem kellettem senkinek. leszámítva egy gyerekes anyukát, meg nagyon ronda lányokat. (és a nagyon rondát értsd nagyon rondának! mert attól, hogy valaki nem lehetne fotómodell, attól még tetszhet nekem, meg lehet helyes)

én meg mint említettem nem ronda vagyok, csak nem vagyok jóképű...

2015. jún. 5. 18:27
 16/39 anonim ***** válasza:

"csak más tészta, hogy a lányoknak csak maguknál sokkal jobb kategóriájú pasikra nedvesedik be.

férfiak pedig simán leállnak náluk kategóriákkal rondább nőkkel."


Ezt már megbeszéltük. A nőknél van a választás "joga", rájuk szinte minden esetben többen "pályáznak". Még jó, hogy nem adják lejjebb a szintet... ebben semmi logika nincs az ég világon...

2015. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
87%

Csak ez picit ellentmondásos, nem is értem. ha szerinted nagyon ronda akkor hogy mondhatod azt hogy helyes meg tetszik....akkor mondanád rá azt hogy átlagos volt még az is szebb jelző. :))


Szerintem senki nem áll le nála rosszabb kategóriájú csajjal, legfeljebb te kívülállóként ennyit látsz. Honnan tudod, hogy az adott férfi miért van azzal a nővel. Lehet neki bejön nem? Végülis itt nem a te izlésed számít hanem az övé. Én is láttam már szép csajt csúnyácskább pasival, de én nem vonok le ebből semmit, mert a csajnak attól lehet a leghelyesebb. az már ezred rangú én mit gondolok a pasiról. sőt állítom ha már ismerte jóval azelőtt hogy összejöttek az idő során eltörpült a külsőség jelentősége.

2015. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
49%
A privát üzeneteket, amiben azt elemzed kérdező, hogy mennyire szégyenletes a szexkapcsolat szerinted (de csak nőknek persze, férfiaknak nem), légyszi mellőzd. Ha mondanivalód van, írd ki nyíltan, ne privátban kötözködj, nagyon szánalmas dolog.
2015. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam vegig a harmincas kislanyok orbitalis sablon baromsagait, mert mar az elsonel agyhugykovet kaptam.

Egyreszt, orbitalisan szanalmas az, hogy ide kiirod egy privat uzenet tartalmat. Gratulalok hozza. Jellemes dolog.

Masreszt, az elso hozzaszolo tipikus peldaja a noi felszines, es sekelyes gondolkodasnak. Eleg ritka az a no, aki erre meg ennyire buszke is.

Kerlek, meseld mar el, hol van az leirva, hogy a ferfitol ELVARHATO a dominancia, meg az, hogy nalad magasabb egzisztenciaval rendelkezzen? Nem eg az arcod amikor ezt leirod? Leforditom amit irtal: en mint no, azzal h megszulettem, elertem karrierem csucsat, lehetek akarmekkora semmirekello, ha atlagos kulsom van, elvarhatom, hogy az a ferfi, aki velem ki akar kezdeni, velem ellentetben mutasson is fel valamit.

Az pedig netto baromsag, hogy egy ferfi nem az atlagnot valsztja, hanem a csinos cicababat. Az lehet, hogy a cicababat, ha modja van ra, lefekteti, de az atlagos novel fog hosszutavra kalkulalni. Ugyanis nincs az a ferfi, aki azt kockaztatna, hogy megcsaljak, rosszabb esetben ha nem veszi eszre, meg mas gyereket nevelje.

Nem tudom, hogy jossz te ahhoz, hogy ezzel a jellemtelen hozzaallassal kioktasd a fenti sracot, aki raadasul tokeletes leirasat adta annak, ami manapsag a csajok fejeben mocorog, amikor ferfirol van szo.

Mindennek semmi koze az onbizalomhoz. Ezek egesz egyszeruen tenyleirasok.

Meg arrol sem artana leszokni, hogy nyomjatok itt itt az alertelmisegi 'igy kategorizalsz, meg ugy' kozben meg a legelso mondatban belovitek a gyereket onbizalomhianyos idiotanak.

Koszonom

2015. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%
Azt is szeretem, amikor azt probaljak magyarazgatni, hogy az esztetika minosegnek nincsenek objektiv megallapithato jellemzoi. Muveszet se letezik. Nyilvan.
2015. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!