Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A béta-pasik panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A béta-pasik panaszkodnak, hogy minden nőnek az alfahímek kellenek. Ezek a pasik a béta-lányokat miért nem veszik észre?

Figyelt kérdés
Alfahím, csak alfanősténnyel áll össze, a béta-pasiknak meg ugyanez a kategória kellene.
2015. jún. 7. 14:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
35%

"Kilencesnel a pont. Ez az alfa-beta-omega dolog a legnagyobb baromsag, amit azok talaltak ki, akik tul lustak/eloiteletesek ahhoz, hogy megfigyeljek, mire vagyik VALOJABAN a szeretett no/ferfi meg ugy altalaban az emberek."


Már ne is haragudj, de a lányok élen járnak a pasik osztályozásában, én ezt saját tapasztalatból írom, hogy első ránézésre(!) eldöntik, emberszámba vesznek-e egy pasit, vagy max csak köpőcsészének fogják-e használni...

Meg se várják a tisztelt hölgyek, hogy egy srácnak milyenek a belső tulajdonságai, hanem szépen azonnal a társadalom torz elvárásai alapján eldöntik, ki a jó parti és ki nem az!

2015. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te nagyon rossz korokben mozogsz, sajnallak.
2015. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
89%

Jaj de "jó"szöveg ez a "rossz körökben mozogsz"... Te komolyan mondod, hogy te ezek szerint nem a külsőt nézed meg legelőször egy pasin?! Komolyan téged csak a belső tulajdonságok érdekelnek? Ne kamuzz már!! Komolyan azt akarod bemesélni, hogy összejönnél egy belsőre rendes pasival akkor is, ha a külseje egyáltalán nem az eseted?!

Ilyen nő nincs!

2015. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
Miért, te összejönnél egy belsőre rendes nővel akkor is, ha a külseje egyáltalán nem az eseted?! Ilyen férfi nincs!
2015. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
38%

"Miért, te összejönnél egy belsőre rendes nővel akkor is, ha a külseje egyáltalán nem az eseted?! Ilyen férfi nincs!"


Gyenge visszavágás! Amúgy meg igen, egy átlagos, nem bombázó lánnyal is simán összejönnék, ha rendes. Ezzel szemben egy olyan lányról nem hallottam még, aki ne a menő, "helyes" pasikat kereste volna! Ez a különbség, és ez elég lényeges a két nem között...

Azért is gyenge a visszaválaszod, mert a 83%-os válaszoló valóban azt állította, hogy léteznek olyan lányok, akik nem nézik a külsőt! Márpedig ez egy nagy hazugság! Ha igaz lenne, akkor nekem is lenne már barátnőm, meg sok sorstársamnak is.

2015. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
12%

Ki az alfahím? Aki jóképű, kigyúrt?

Mivel sok átlagos arcú, átlagos alkatú (soványabb, kövérkés) férfinak van barátnője, felesége, nyilván teljesen ésszerűtlen azt állítani, hogy minden nőnek a külsőség a legfontosabb.

Ismerek kopaszodó, kövér pasit, akinek soha nem volt gondja a csajozással, de alacsony, vékony, izomtalant is, akinek szintén van barátnője, nem is csúnya lány.

De csak körül kell nézni a világban és mindenki lát ilyeneket. Ez olyan tény, mint hogy kék az ég, így nem is vita tárgya.


Viszont ha az "alfa" azt jelenti, hogy határozott, erős egyéniségű, kezdeményező, megállja a helyét az életben, a "béta" pedig mulya, élhetetlen, siránkozó, tehetetlen, unalmas, gyáva, akkor igen, én is azt mondom, hogy mindenképpen inkább az első.

2015. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

"Komolyan téged csak a belső tulajdonságok érdekelnek? Ne kamuzz már!! Komolyan azt akarod bemesélni, hogy összejönnél egy belsőre rendes pasival akkor is, ha a külseje egyáltalán nem az eseted?!

Ilyen nő nincs!"


3 férfiról fogok mesélni:

1.: külsőre egyáltalán nem jött be, igaz a teste jó volt, de az arca kifejezetten nem tetszett elsőre és a kellő férfias kisugárzása se volt meg az illetőnek. Megismertem, és imádtam vele beszélgetni, afféle "lelkitárs" volt, nagyon érdekes ember, összejöttünk, de sajnos útjaink később elváltak (és nem, nem a külseje miatt).

2.: alfahím, hónapokig belé voltam zúgva, de amikor végre leszólított és jobban megismertem sajnos rá kellett döbbennem, hogy mennyire sivár személyiség és hogy csak szobadísznek lenne jó.

3.: öreg, közeledik a 40-hez, átlagos test, régóta ismertem látásból, akkor semmi extrát sem éreztem iránta, majd kb 1 éve muszájból rengeteg időt kellett vele töltenem azóta megszépült a szemeben és minden rezdülését imádom, nem jöttünk össze, mert nős (és nem, pénze sincs).


Igen, most biztos azt gondoljátok, hogy ronda vagyok ("béta"-.-) és meg kell elégednem velük, de az igazság az, hogy lenne miből válogatnom, azért remélem nem dől össze a materialista világképetek, amelynek alapnézete az, hogy minden nő kva, de a hibát sohasem a férfiakban kell keresni.

2015. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
36%

beta pasik nem azok akik nem tudnak becsajozni. A beta pasik azok, akiket lehuznak a nok, a beta pasiknak altalaban 40 eves korukra tartos kapcsolatuk van, es nagy valoszinuseggel valamelyik alfa gyerekeit penzeli /ertsd, a felesege mar gyerekker jott a kapcsolatba/

Fiatalabb betak alltalaban sikerrel szednek fel kevesbe csinos lanyokat, ha marha nagy mazlijuk van, akkor eselyuk lehet egyszer eletukben egy alfa altal tegnap lapatra tett zokogo bombazot megdugni. Egyszer.

Akik nem tudnak csajt felszedni, azok konkretan omegak.

A nok nincsenek kategorizalva amugy , szoval olyan nincs, hogy beta no /azon egyszeru oknal fogva, hogy ott csak a kulso nyom a latba, azt meg eleg egy 10 es skalan merni/

Es ja, az 5 os csajoktol felfele az alfahimre vagynak. Az alfahim 6 tol felfele kefeli a csajokat /szoval az hulyeseg hogy csak a 10 es csajokkal van, viszont teny, hogy a 10 eseket hosszabb ideig megtartja /mikozben mas csajokat is probalgat/

Ahogy fent irtam a beta altalaban az alfarol lecsorgo 6 max 7es/ csajokat foghatja ki hosszabb idore. 7 tol felfele egy betanak lepkefing eselye sincs.

Kb igy, osszefoglalva

2015. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Es az alfanak jellemzoen nincsen felesege, 40-45 eves korig. Kesobb, ha van is, nyiltan szeretoket tart
2015. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
17 es hozzaszolo klasszikus 6-7 koruli no, latod, lecsorogsz az alfarol, masznal ra a nyilvanvalo beta 40esre, mert neked 'mar a belso' is szamit. Pedig nem, hanem belotted a szinted, tudod jol, h max fqsztarisznya lehetsz egy alfanal, kellene egy olyan beta, aki mellett kiralyno lehetsz. /merthogy a 40es beta kinyalna a sged, az tuti/ Tipikus erzelmi piocazas. Erre hasznaljak a betakat a nok.
2015. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!