Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A béta-pasik panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A béta-pasik panaszkodnak, hogy minden nőnek az alfahímek kellenek. Ezek a pasik a béta-lányokat miért nem veszik észre?

Figyelt kérdés
Alfahím, csak alfanősténnyel áll össze, a béta-pasiknak meg ugyanez a kategória kellene.
2015. jún. 7. 14:02
1 2 3 4
 31/36 asech ***** válasza:
72%

Nem a személyed ellen irányul ez a "vergődés" a részemről, hanem a materializmus eszméje ellen.

Egyébként teljesen nonszensz, hogy az egész női nemet osztályozza egy nyilvánvalóan "béta" vagy "omega", aki ezen elmélet szerint jó nővel még szóba sem állt.

2015. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 asech ***** válasza:
A személyeskedést pedig hagyjuk, teljesen értelmetlen cselekedet valakit az alapján "lerondázni", hogy egy idősebb férfi tetszik neki (most komolyan ezért vagyok szerinted csak 6? :D). Ne égesd már magad légyszíves, ez már nekem ciki, hiszen elvileg ugyanahhoz a néplélekhez tartozunk.
2015. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Figyelj, akinek volt tapasztalata novel, hulye lenne nem felkutatni az okat annak, hogy mi lehet az oka a sikereinek, illetve a kudarcainak. Igy lehet fejlodni. Hogyne, volt hogy engem csereltek le jobb partira, volt hogy en tettem ugyanezt. En kifejezetten orulok neki, hogy leteznek ezek a kategoriak, es viszonylag feszesen passzolnak a tapasztalataimhoz, igy nem kell ertekes idot elbqsznom arra, hogy filozgassak azon, mi miert is tortent/ik. 'Ja, igen ezert volt sikerem ebben az esetben, aham, a masikban meg ezert szoptam. '

Amugy ja, ez a gondolkodas leginkabb a ferfiakra jellemzo, ugyanis kepesek, meg akarnak is fejlodni. A nok meg nem, mert ugy vannak vele, eleg ha a hapsim fejlodik, elvegre az o dolga dominalni.

2015. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem azert, mert tetszik, hanem azert mert nem tetszik /ahogy eloszor irtad/ megis beprobalnad. Tok jol leirtad, hogyan igazolod magad elott, hogy az 'idovel megszepult'. Ez ugy szokott lenni tudod, hogy a hetes nok feltunnek a harmincas felso betaknak /meg az alfaknak is/ ezert nincsen annyi idejuk, hogy 'idovel megszepuljon' egy olyan hapsi aki eredetileg nem tetszett nekik. /hacsag nem o nyerte meg a lotto otost.

Es a harmincas felso beta egy alfabol kiabrandult csajnak a leheto legtutibb parti.

Amugy meg megmondtam, a 6 sem ronda. Az 5 az atlagno, a 6 csinos. A 10 es a hollywoodi filmsztar kategoria /egy se jut eszembe most, olyan ritka/

2015. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
45%
10-es vagyok. Most mondhatnam, hogy nem csak a jokepu pasikkal jovok ossze, de mivel hazassagi anyakonyvi kivonatot fenykepes igazolvannyal ellatva ugyse fog senki mutogatni neked, de meg csak kozos fotokat se, ezert nem fogod elhinni. Hiszen neked csak az kell, hogy igazolhasd a nogyulolo elmeleteidet, igy nem kell elgoldolkodnod a sajat felelossegeden. Pedig csak az utcara kene kimenni es latnal egy csomo jo csajt atlagos vagy ronda pasival, de mint irtam, megfigyelni az embereket, a viselkedesuket, oromeiket, banataikat, vagyaikat itelkezes, kategorizalas es elmeletgyartas helyett lustak vagytok, vagy csak siman feltek, ezert semmi nem gyoz meg titeket. Sok szerencset ehhez a szanalmas elethez, ahol mindennek kulso korulmenyek az okai, te magad sosem. En ezzel befejeztem ezt a meddo vitat.
2015. jún. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
25%

Vicces, hogy azt gondolják itt többet, hogy olyan helyzetben vagyok, hogy hibáztatnom kell bárkit (külső okokat, magamat stb) :)

Mondtam, ezek létező kategoriák, csak használom őket, mert passzolnak.

Ezért van az, hogy majdnem minden csaj ugrik rá, mert találva érzi magát, annak ellenére, hogy ezek a kategóriák a férfiakat éppugy skatulyázzák.

Utolsónak meg még annyi, nem ugyanazokon az utcákon járunk, de ez azért van, mert veled ellentétben nem meseországban élek. Egyébként meg igen van oylan hogy csúnya pasik jó csajokkal mászkálnak Ennek is van oka, és nem az, hogy a csúnya pasi a legkedvesebb a környéken.

2015. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!