Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A béta-pasik panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A béta-pasik panaszkodnak, hogy minden nőnek az alfahímek kellenek. Ezek a pasik a béta-lányokat miért nem veszik észre?

Figyelt kérdés
Alfahím, csak alfanősténnyel áll össze, a béta-pasiknak meg ugyanez a kategória kellene.
2015. jún. 7. 14:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
67%

"17 es hozzaszolo klasszikus 6-7 koruli no, latod, lecsorogsz az alfarol, masznal ra a nyilvanvalo beta 40esre, mert neked 'mar a belso' is szamit. Pedig nem, hanem belotted a szinted, tudod jol, h max fqsztarisznya lehetsz egy alfanal, kellene egy olyan beta, aki mellett kiralyno lehetsz. /merthogy a 40es beta kinyalna a sged, az tuti/ Tipikus erzelmi piocazas. Erre hasznaljak a betakat a nok."


Te miről beszélsz?

"lecsorogsz az alfarol" - én dobtam őt, szívem, szövegértés 1.

De akkor most te kerülsz a boncasztalra: nyilván "béta" vagy "omega" lehetsz, mert az "alfák" gondolom ilyenkor is kúrnak és nincs idejük ilyen "férfi nemi szerv (fennakadt a trágárság-szűrőn)" elméletek gyártására és terjesztésére a gyakorikérdések.hu-n. De jobb is, hogy az ilyenek mint te nem kapnak esélyt a szaporodásra, tipikus szemellenzős, komplexusos szemléletmód uralkodik rajtad, csak sajnos még ez sem a saját szellemi terméked, hanem valami antifeminista szennyoldalak olvasása közben alakult ki. Normális nő hasonló alakokkal nem áll össze, és hiába rinyálsz, hogy a nők csak a külsőt nézik, nem veszed észre, hogy a te esetedben ez voltaképp szerencse, hiszen 1 kommentedből levágtam, hogy a belsőd egy fertő.

2015. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
31%

Latom betaltam:-)

Azt meg nem allitottam, hogy ezt en talaltam ki. Ez egy letezo kategorizalas igen. Termeszetesen minden esetben van kivetel, ami nem fer a kategoriakba. Viszont ebben az esetben 90% ban igazad lesz, ha ezeket a kategoriakat hasznalod.

Annak meg nincsen jelentosege, hogy te dobtad e az alfat /valoszinuleg nem, vagy kenyszerbol, a nok altalaban memoriazavarral rendelkeznek ha ilyesmirol van szo/ vagy o teged.

2015. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 asech ***** válasza:
71%

"Annak meg nincsen jelentosege, hogy te dobtad e az alfat /valoszinuleg nem, vagy kenyszerbol, a nok altalaban memoriazavarral rendelkeznek ha ilyesmirol van szo/ vagy o teged."


Aham, az elméleted tévedhetetlen, ezért természetesen én emlékszem rosszul :D röhej

Egyébként pszichológia hallgató vagyok, de ilyen jellemzően női memóriazavarról még nem hallottam. :D Csak magadat égeted egy 10-es nő előtt (igen, ebben is tévedtél), akik után koslatnak az "alfák".

2015. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 asech ***** válasza:
100%
77%-os vagyok a félreértések elkerülése végett és a vitát befejeztem, jobb dolgom is van ennél.
2015. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
31%
Aham, ha te 10 es vagy, akkor en az orszag alfaja.:-)
2015. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 asech ***** válasza:
56%
Tudod, ha nem lennék 10-es, akkor miért sértené a hiúságomat, ha láttatlanul lerondázol? Hiszen akkor igazad lenne...
2015. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
14%

Szar lehettel matekbol, ha a 10 pontbol 6ot/vagy 7/ et elerni neked atlag alatti /ugye az atlag az 5/

Nem tudom mit ugralsz, ha pszichologus vagy, tudhatnad, h a pszichologia is kategorizal /mint minden human tudomany/

2015. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
27%
Amugy te nem az a csaj vagy aki allandoan hisztirohamot kap, akarhanyszor irok ide? Mert o is mindig beakad. /mar nem emlekszem hany % os volt/
2015. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 asech ***** válasza:
41%

Igen tényleg szar voltam matekból, de ez nem változtat azon a tényen, hogy én jó nő vagyok, te meg egy bunkó.

Nem vagyok pszichológus, csak hallgató. És míg a pszichológiai elméleteknek van alapjuk, addig ennek a hülyeségnek, amit te terjesztesz nincs.

Nem, nem én vagyok az a csaj, de ne lepődj meg, hogy többen is kiakadnak a szövegeden. De gondolom, te ezt szépen megmagyarázod magadnak valami olyasmi szöveggel, hogy az elméleted véletlenül se sérüljön (lásd az előbbi memóriazavaros hülyeséget). Hiszen ha sérülne az elméleted, akkor szembesülnöd kéne a rideg valósággal, mégpedig azzal, hogy a magányodnak és a sikertelenségednek a párkapcsolatok terén nem a női nem álltak szőtt összeesküvés az oka, hanem önmagad.

2015. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem osszeeskuves, hanem oszton. Nezd nemtudom mi ez a nagy vergodes, nem csak a nokrol vannak kategoriak /sot, konkretan a pasikrol sokkal reszletesebb letezik /ez is eleg sokat elmond/

En pl nem veregetem magam foldhoz, ha 'meggyanusitanak' azzal hogy nekem inkabb kellenek a csinos lanyok.

Nem vagyok sikertelen kapcsolatok teren /ugye eleg jol be tudok helyettesiteni a kategoriakba, ami valamekkora tapasztalatot azert feltetelez/ te meg nem vagy 10es. Azert lottelek be minimum 6 ra mert volt dolgod alfaval. Maximum meg azert lehetsz 7 nel nem nagyobb, mert a 8 as csajok 30 ev alatt kihanynak a beluket egy negyves hapsitol, nemhogy meg ilyen kormonfont onigazolast talaljanak ki. /kiveve, ha multimilliomos az a 40es/

Sot ha belegondolok, mar egy 7es is fanyalogna, mert azon jarna az agya, hogy tuti van ilyen faszi feszes 30as kiadasban, nehogymar a rancokert legyek ilyen fiatal, meg csinos, es kulonben is 5 ev mulva hogy neznenk ki a fotokon stb.

Mert egy 7es no eleg csinosnak szamit. Az betak felso hatara/ azt is csak keves beta engedheti meg maganak/

2015. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!