Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ez a színjáték, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ez a színjáték, amit végig kell csinálni ha kapcsolatot akarsz?

Figyelt kérdés

Ha két ember szimpatikus egymásnak, és érzik ezt, akkor miért nem lehet egyenesen, nyílt szándékkal, a másikkal tudatva érzéseinket ismerkedni?

Mire jó, hogy küzdeni kell a lányokért (vagy épp a lányoknak a fiúkért), ki kell találni a gondolatait, játszadozni kell, kitalálni mire gondol stb. Aztán meg esetleg az lesz a vége, hogy kiderül, hogy a lánynak van barátja, és ő azt "nem úgy értette".

Nem provokatív kérdés csak érdekel, tényleg. Szerintem sokkal jobb lenne, ha két egymásnak tetsző/egymást szerető ember nyíltan vállalná érzéseit, ahelyett, hogy ezt a felesleges színjátékot végig kellene játszani.

Mondjuk ha belegondolok nekem oly mindegy, az én szerelmi életem úgyis veszett fejsze.

Köszi a válaszokat



2015. jún. 15. 19:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
nem így kéne! de el lehetne mondani hogy bocsi van barátom ! meg bocsi de nem akarok veled találkozni nem kamuzzni össze vissza mert senki se lát bele a másik fejébe
2015. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%

A fiúk,és a srácok nem tudnak küzdeni lányért!

A fiúknak kell megküzdeni a lányért,és nem fordítva!

Küzdjél a lányért,aki neked kellett

sok sikert kívánok!


A kapcsolatukért közösen kell

hiába akarja az egyik ha a másik nem akarja!

Abból nem lesz semmi sem!

2015. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A 10. válaszadó érzett rá arra, ami próbáltam leírni. Pont ez a fajta "tesztelés" az ami irritáló számomra. Ha valakit igazán szimpatikusnak találok, nem értem minek ez az egész.:( Az udvarlás résszel semmi bajom, természetes, hogy dicsérjük a másikat, de nem értem minek a másikat alávetni ilyeneknek és reményben tartani/kétségek közt hagyni.
2015. jún. 15. 20:08
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
így van sok emberből hiányzik a gerinc
2015. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

Tudod, vannak azok a mesék, amikben a királyfi legyőzi a sárkányt és megmenti a toronyba zárt királylányt. Ezeken nőttünk fel, de egyikben sem volt szó arról, hogy megismerjük a másikat, mert szinte mindegyik gyerekmese első látásra szerelem, és boldogan élnek, míg meg nem halnak.

Aztán megjelentek ezeknek a fordítottjai is valamilyen formában.

Gyerekként ezt kapjuk, és ez megmarad tudat alatt. Hogy küzdeni kell, és akkor minden szép és jó.

A valóság azért nem ilyen egyszerű, én szeretem megismerni és kiismerni azt, akit közel engedek magamhoz, lassan nyitok.


Viszont az megint más, ha valaki hazudik arról, hogy van kapcsolata, de ott a kapcsolatával nincs valami rendben. Az ilyenekbe nem érdemes belefolyni harmadiknak, de ügyet sem kell csinálni belőle, ott hagyod, kész, oldják meg, vagy menjenek szét.

2015. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

5, 9, nem, nyilván nem erre gondoltam, de szerintem úgy is meg lehetne oldani, hogy nem színészkedünk. Szerintem igenis lehet úgy ismerkedni, hogy egyértelmű legyen a másik fél számára, hogy "igen, érdekelsz; igen, csak te vagy az, akivel lehet valami kettőnk között jelenleg; igen, szimpatikusnak talállak".

Mondjuk lehet, hogy csak a korosztályommal van a probléma, még csak 18 vagyok.

2015. jún. 15. 20:16
 17/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem olvastam a válaszokat, de én pl. sosem szerettem az ilyen úgymond játszmázásokat és nem is tettem, mindig megmondtam mi van. Nem értem mi értelme és mire jó, de úgy látszik ritka az ilyen, a kérdésből legalábbis ez jön át.
2015. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%
Hat en eddig mindig megkaptam a flegma fejet, ha egybol lekoppintottam az illetot, a tipikus, "bocs de van baratom." mondattal. Nektek semmi nem jo.
2015. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Akkor egy farok lehetett az illető. De igazad van, hazudd, hogy nincs barátod, hadd reménykedjen szerencsétlen flótás.
2015. jún. 15. 22:06
 20/26 anonim ***** válasza:
51%

Tobbet latsz te bele ebbbe a valaszba. Egy szoval sem irtam, hogy ezentul nem mondanam.

Csak, kicsit ellentmondasos ez az elvaras, ha a reakciot figyelembe veszem , persze amit en tapasztaltam.

2015. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!