Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ez a színjáték, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ez a színjáték, amit végig kell csinálni ha kapcsolatot akarsz?

Figyelt kérdés

Ha két ember szimpatikus egymásnak, és érzik ezt, akkor miért nem lehet egyenesen, nyílt szándékkal, a másikkal tudatva érzéseinket ismerkedni?

Mire jó, hogy küzdeni kell a lányokért (vagy épp a lányoknak a fiúkért), ki kell találni a gondolatait, játszadozni kell, kitalálni mire gondol stb. Aztán meg esetleg az lesz a vége, hogy kiderül, hogy a lánynak van barátja, és ő azt "nem úgy értette".

Nem provokatív kérdés csak érdekel, tényleg. Szerintem sokkal jobb lenne, ha két egymásnak tetsző/egymást szerető ember nyíltan vállalná érzéseit, ahelyett, hogy ezt a felesleges színjátékot végig kellene játszani.

Mondjuk ha belegondolok nekem oly mindegy, az én szerelmi életem úgyis veszett fejsze.

Köszi a válaszokat



2015. jún. 15. 19:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%
De csak azert koss belem. :D
2015. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18 éves, fiatalka vagy még. Olyan nincs, hogy valaki egyszerre csak egy emberrel ismerkedik, csak mikor már fülig szerelmes. De addig közben még másokkal is beszélget. Ez nemektől független. Tudod, nem steril világban élünk, az iskolában is vegyes osztályok vannak (ritka kivétel, ahol nem), a munkahelyeken is jellemzően együtt dolgoznak férfiak és nők...
2015. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mi másfél év alatt jöttünk össze, volt vagy 2000 mail, a sok találkozás mellett is...

Szerintem gyönyörű szép dolog, - nem volt benne semmi, amit színjátéknak gondolnék.

Ha meg az elején megbeszéltük volna, hogy jók vagyunk egymásnál, dugjunk egy jót, - szerintem más rég semmi se volna az egészből.

2015. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%
Sose volt velem ilyen. Nem randizgattam miníg haveri kapcsolatból alakult ki valami mikor már ismertük egymást ill az utolsó az munkakapcsolat volt. Ilyen hülyeségeket mint amiről te beszélsz kérdező még az életbe nem tapasztaltam.
2015. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%

A szívemből szólsz, kérdező :)


Sosem értettem az értelmetlen taktikázást, a körök futkosását, az alakoskodást, a megjátszást.


Szerencsére a legkomolyabb kapcsolatom első perctől kölcsönösen őszinte volt. Igaz már vége, de 15 évig tartott.

2015. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
35%
Nálam sose volt vígszínház mindig megmondtam a frankót...ez vagyok én..ezt kell szeretni ha nem tetszik mindig lesz másik lány :-) Küzdjenek a nőért az olyan pasik akiknek nincs önbecsülésük....:-) A kapcsolatban ha Te nem érzed jól magad mégis mit ér? Küzdeni? Mivel érdemelte ki egy csaj is hogy küzdeni kell érte? Ha a feleségem megbántom küzdök, hogy kibéküljünk, mert kiérdemelte...de egy jött-ment kiscsaj udvarlásnál mégis mit tett le az asztalra, hogy küzdeni kell érte? Eszméletlenül domináns és magabiztos lehet az a pasi aki megalázza magát egy csajért mikor ott van még másik 1000 is aki közül választhat :-) Ja hogy nincs? Akkor hol lesz a tisztelet/megbecsülés a kapcsolatban a csaj részéről akiért ő küzdött? Ha pedig sehol akkor minek járni egy ilyennel? Szóval semmi taktika csak őszinte kommunikáció!
2015. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!